Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σερενάτα και πάσης Ελλάδος να ούμ'
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Cyber sex

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #106840 από Staurakomathiak στις 06 Αυγούστου 2012, 11:55μμ

Staurakomathiak

μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γεια σας . Σκεφτομαι να ζητησω απο καποια να κανουμε cyber sex ετσι για να δω πως ειναι . Αυτη η καποια ειναι κατα καποιο τροπο καλη μου φιλη και γενικα μιλαμε προστυχα ( Σε αστειο παντα επιπεδο ) και μου εχει πει πως χρησιμοποιει σαιτ με καμερες και λοιπα. Τοτε λοιπον μου ηρθε η ιδεα - καβλα να το δοκιμασω. Πιστευετε πως θα ηταν σωστο να προτεινω κατι τετοιο? Αν ναι πως ? Αν αρνηθει τι επιπτωσεις μπορει να εχει αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106879 από tasos41997 στις 08 Αυγούστου 2012, 12:30μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Staurakomathiak@06 Αυγούστου 2012)
Γεια σας . Σκεφτομαι να ζητησω απο καποια να κανουμε cyber sex ετσι για να δω πως ειναι . Αυτη η καποια ειναι κατα καποιο τροπο καλη μου φιλη και γενικα μιλαμε προστυχα ( Σε αστειο παντα επιπεδο ) και μου εχει πει πως χρησιμοποιει σαιτ με καμερες και λοιπα. Τοτε λοιπον μου ηρθε η ιδεα - καβλα να το δοκιμασω. Πιστευετε πως θα ηταν σωστο να προτεινω κατι τετοιο? Αν ναι πως ? Αν αρνηθει τι επιπτωσεις μπορει να εχει αυτο?


Πες στης το στην αρχη σε στυλ οτι κανεις πλακα και απο την αντηδραση της βλεπεις ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106881 από Vasilis13 στις 08 Αυγούστου 2012, 1:47μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
+1...συμφωνω με τον Τασο...θα ηθελα να αρχισω τα τις θεωριες μου τυπου:η Φιλοι η Γκομενοι και ποτε και τα 2 αλλα τεσπ@ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login