Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μύκονος: Σόδομα με ανεμόμυλους.
Κυριακή, 5 Μαΐου

ΕΙΜΑΙ ΚΟΤΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107270 από kantinas στις 15 Αυγούστου 2012, 2:00πμ

kantinas

banned
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ...ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ FACE TO FACE,ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ ΜΕΣΩ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ, AYTH ME ΑΚΥΡΩΣΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΝ ΧΕΠΕΡΑΣΑ (ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ)ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΧΑΝΑΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΧΥΛΟΠΙΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΚΟΛΩΝΩ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΑΣΤΗΝ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΛΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ...
ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΑΡΩ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ...
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΧΕΙ ΧΕΠΕΡΑΣΕΙ?
ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗΝ ΜΟΥ
ΕΥΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #107271 από Vasilis13 στις 15 Αυγούστου 2012, 2:16πμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον μαγκα μου...το προβλημα σου ειναι οτι σκεφτεσαι το "τι θα γινει και αν με ακυρωσει?"...μαλλον πιστευεις οτι θα σε κοροιδευουν ολοι κλπ...κατι τετοιο δεν υπαρχει ολοι μας εχουμε φαει χιλοπιτες και δεν ειναι κατι το κακο.Ακομα και αν δεν εισαι χαλαρος προσπαθησε να το παιξεις μην νομιζεις οτι η αλλη θα ειναι σε καλυτερη θεση απο σενα.Πρεπει να φαινεσαι σιγουρος,χαλαρος,γλυκος και ευαισθητος(λεμε τωρα...).Ευτυχως ποτε δεν ειχα τετοιο προβλημα αλλα θα σου πω τι να κανεις.ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΥΑΤΟΣ ΣΟΥ...κανεις δεν ειναι "κοτα" απο τα γεννοφασκια του απλα εισαι ντροπαλος και αυτο θα το ξεπερασεις οταν το κανεις μια φορα.Πανε σε αυτο το κοριτσι σκεψου οτι και να σου ριξει Χ φευγει και θα ξαναερθει το αλλο καλοκαιρι.Πες της να βγειτε μια βολτα,παντην καπου ησυχα και πολυ απλα πες της οτι σου αρεσει αν θες προσπαθησε και να την φιλησεις αναλογος τι ηλικεια εχεις και ποσο "ελευθερη" ειναι η αλλη κοπελα.Αν το κανεις πρωτη φορα θα δεις τι ευκολο που ειναι ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107317 από Giwrgos13 στις 16 Αυγούστου 2012, 1:08πμ

Giwrgos13

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αδερφε και γω ειχα τετοιο προβλημα...αλλα ολα ειναι μεσα στο μυαλο...ειχα μια κοπελα και φοβομουν να το πω σε περιπτωση που μου εριχνε Χ...αλλα τελικα λεω θα της το πω και να παει να γαμηθει..τελικα τα φτιαξαμε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107479 από kantinas στις 18 Αυγούστου 2012, 1:46μμ

kantinas

banned
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ? ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΑΚΥΡΩΣΕΙ... ΛΕΤΕ ΑΝ ΤΟ ΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107762 από Suicide στις 22 Αυγούστου 2012, 3:12πμ

Suicide

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
αυτο εννοειτε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108804 από H@vok στις 05 Σεπτεμβρίου 2012, 12:08πμ

H@vok

μέλος από: 5/9/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έγραψε:(kantinas@15 Αυγούστου 2012)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ...ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ FACE TO FACE,ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ ΜΕΣΩ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ, AYTH ME ΑΚΥΡΩΣΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΝ ΧΕΠΕΡΑΣΑ (ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ)ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΧΑΝΑΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΧΥΛΟΠΙΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΚΟΛΩΝΩ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΑΣΤΗΝ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΛΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ...
ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΑΡΩ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ...
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΧΕΙ ΧΕΠΕΡΑΣΕΙ?
ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗΝ ΜΟΥ
ΕΥΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...



Έχεις σκεφτεί να ασχοληθείς με το Pick Up?Ξέρω ότι μερικοί θα το σνομπάρουν αλλα μπορεί να σου ανοίξει δρόμους διάπλατα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108965 από Solonas στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 12:14πμ

Solonas

banned
μέλος από: 25/6/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Κοιταξε εχω και εγω το ιδιο προβλημα και αλλη εκατομμυρια ατομα. Απλα φωβασαι την απαντηση ή εχεις ελλειψη αυτοπεπηθησης. Γενικα γινε λιγο ποιο cool σε αυτα τα θεματα. Μην φοβασε την απποριψει.Εξαλλου υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες.. Εκεινη χανει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login