Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Αν δεν ξέρεις για ποιο λόγο χρειάζεσαι τα Windows, τότε δεν τα χρειάζεσαι". Bill Gates
Κυριακή, 5 Μαΐου

25χρ παρθενα=γαμος ή ψυχολογικα...

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107942 από asap στις 24 Αυγούστου 2012, 1:33πμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
εσυ μεγαλε φαε ενα ΒΑΝ να γουσταρεις και να καταλαβεις οτι το site ειναι anti community
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108054 από ftoumou στις 25 Αυγούστου 2012, 9:46μμ

ftoumou

banned
μέλος από: 25/8/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(freakout@21 Αυγούστου 2012)
εχω ξανα ανοιξει ενα παρομοιο θεμα περι παρθενςα σε μεγαλη ηλικια..
δεν ξερω γιατι αλλα με ξανακατεκλυσε το αγχος (κοινως παραμενω παρθενα) κ αρχισα να ψαχνω διαφορα
για να δω τι γνωμες υπαρχουν
με λυπη μου βρηκα πολλα αισχρα μηνυματα
κ απλα ηθελα να ανοιξω ενα θεμα για να δω τι παιζει...

γιατι δηλ καποια/ος σε μεγαλη ηλικια παρθενος πρεπει ναχει ψυχολογικα προβληματα, να περιμενει τον πριγκιπα, να θελει γαμο, ή να φυλαει οτι πιο πολυτιμο εχει????
το γεγονος δηλ οτι απλα δεν ετυχε δεν υπαρχει σαν σκεψη???
ειναι τοσο φρικιαστικο λοιπον στις μερες? να παω δηλ να φουνταρω επειδη τα δεδομενα λενε ααα ειναι τρελη, θελει γαμο, ω το φυλαει σαν οτι πιο πολυτιμο ?

πραγματικα ειδα να κοροιδευουν κ να προσβαλλουν ατομα που ηδη νιωθουν ασχημα....
με ποια λογικη?? ποιος οριζει την σωστη ηλικια???
οκ δεν ειναι οτι πιο φυσιολογικο (αν ηταν δεν θασχολουμουν κ γω)
αλλα πραγματικα ειναι τοσο τραγικο??????????????????????????
ειδα απαντησεις τυπου σπασε το υμενα μονη σου πηγαινε να πηδηχτεις απλα με καποιον.. οτι βαζει το ποστ για να βρει γκομενο, οτι περιμενει το πριγκιπα...

κ ερχομαι λοιπον κ ρωτω... ωμα την αληθεια οσο κ ποναει... αυτο σκεφτεστε??

ξερω οτι ολα ειναι θεμα χαραχτηρα κ που θ πεσεις...
ξερω πως υπαρχουν αυτοι που χαιρονται που δεν εχεις εμπειρια κ ειναι οι πρωτοι κ αυτοι που απλα δεν εχουν την υπομονη κ φρικαρουν...
αλλα το θεμα ειναι οταν ακους καποιον οτι ειναι σε μεγαλη ηλικια τι σκεφτεστε???
ολα τα παραπανω συν ξενερωτη κτλ?

δεν το φυλαω για κανεναν πριγκιπα
δεν το κανω απο αποψη
δεν ειναι οτι πιο πολυτιμο εχω ελεος ενα κομαμτι κρεας ειναι.... αρα γιατι να νιωθω τοσο ασχημα?????????????????? τι φταιω που δεν ετυχε???


θα προσπαθήσω να σου απαντήσω σοβαρά. Αν ενδιαφερόμουν για σένα και μάθαινα ότι είσαι παρθένα στα 25 θα παραξενευόμουν και θα έλεγα ότι κάτι μπορεί να τρέχει. Πολλά μπορεί να περνούσαν από το μυαλό μου αλλά δεν θα έβγαζα συμπεράσματα πριν σε γνωρίσω.

Κοίτα ένα είναι το θέμα. Αν περνάνε τα χρόνια και είσαι μόνη, ειδικά αυτά τα χρόνια που είναι τα πιο ευχάριστα, ανέμελα και εύκολο να βρεις ταίρι, τότε κάτι κάνεις λάθος.

Το τι κάνεις λάθος θα το ξέρεις εσύ. Μπορεί να έχεις υπερβολικές απαιτήσεις από τους άντρες, μπορεί να μην προσέχεις τον εαυτό σου, μπορεί να μην προσπαθείς πολύ, μπορεί κάτι άλλο αλλά μπορεί και ένας συνδυασμός όλων αυτών.

Υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε πολλές αλλά την ουσία την ξέρεις εσύ και είναι στο χέρι σου να το αλλάξεις. Το πρόβλημα για μένα είναι ότι μένεις μόνη σου και όχι ότι είσαι παρθένα. Δεν είσαι 17 για να αγχώνεσαι για το αν ξεπαρθενιάστηκες ή όχι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108055 από ftoumou στις 25 Αυγούστου 2012, 9:49μμ

ftoumou

banned
μέλος από: 25/8/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@21 Αυγούστου 2012)
...

χαίρομαι που ενώ δεν είχα δει το μήνυμά σου, απαντήσαμε τα ίδια πάνω κάτω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108056 από ftoumou στις 25 Αυγούστου 2012, 9:52μμ

ftoumou

banned
μέλος από: 25/8/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(freakout@21 Αυγούστου 2012)
webamster
γουσταρω την απαντηση σου μιας κ ειναι η πιο ειλικρινης!
οχι δεν θελω να μου χαιδεψουν τα αυτια ειδαλλως θ αρκουμουν σε απαντησεις οπως πολυ ομορφα απαντησαν τα παιδια παραπανω
κ σιγουρα δεν ειναι φυσιολογικο οπως ειπα δεν θα ανοιγα θεμα δεν θα το εψαχνα αν το θεωρουσα φυσιολογικο...

για να απαντησω σε ολα λοιπον κ μου λες μετα τη γνωμη σου

οχι δεν εχω καταπιεστικους γονεις...
κερδισα απο νωρις την εμπιιστοσυνη τους κ μπορεσα σε μικρη ηλικια να κανω διαφορα πραγματα οπως πχ ν βγαινω κ ερχομαι αργα, να πηγαινω διακοπες μονη...

οχι δεν εχει σχεση με θρησκεια ειμαι σχεδον αθεη

δεν ζεχνω εχω λοξα με αρωματα κ την καθαριοτητα

νομιζω τα 2-3 που επεσες μεσα ειναι εμφανιση-φιλοι-χαραχτηρας....
οσον αφορα την εμφανσιη μπαζο δε με λες αντικειμενικα κ υποκειμενικα! (ασχετου που το γουστο ειναι τελεειως υποκειμνενικο ετσι??)απλα ειχα ενα θεμα με τα παραπανω κιλα, που σημαινε ενα παραπανω θεμα με την αυτοεκτιμηση... αλλα εχω δει κοπελες με πολλυυυ παραπανω κιλα κ πολυυυυ πιο ασχημες ναχουν σχεση οποτε υποθετω δεν ειμαι τοσο μπαζο

οποτε μαλλον μενει ο χαραχτηρας ειμαι αυτο που λεμε ο δεδομενος μαλακας.... παντα εκει για ολους, αβουλος καποιες φορες
οποτε ναι αυτα τα 2 ισως ειναι ντεκαβλε για εναν εναν αντρα
κ σε συνδυασμο με σκατοφιλιες..

απλα δεν ειμαι ανθρωπος που μου δοθηκαν ευκαιριες... δεν ξερω γιατι ειναι τοσο τραγικο να το πιστεψετε....οι παρεες μου παντα ηταν μιικρες δεν ειχα μεγαλο κυκλο (δεν ειμαστε ολοι οι σουπερ κοινωνικοι) κ αυτοι που μου την πεφταν ηταν παντα παππουδες (κυριολεκτικα) η ανω των 40... κ δεν γουσταρα δεν μιλουσα καν...

τεσπα νομιζω την απαντηση της εδωσες κ με το παραππανω...
να θυμασαι οτι ζητησα την ωμη αληθεια κ ειμαι ικανοποιημενη που την πηρα....δεν ειμαι απο αυτους που θελουν να τους χαιδευουν τα αυτια...

σευχαριστω για την απαντηση σου....

αν δεν πιστέψεις & αγαπήσεις εσύ η ίδια στον εαυτό σου, μην περιμένεις να το κάνουν οι άλλοι. Η ζωή θέλει αγώνα και διεκδίκηση. Αν το πάρεις απόφαση και το παλέψεις είμαι σίγουρος ότι όλα θα αλλάξουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121575 από ninalabrou στις 05 Ιουλίου 2013, 12:49μμ

ninalabrou

banned
μέλος από: 5/7/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Είναι δυνατόν στις μέρες μας να ψάχνετε για παρθένα..???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121576 από ninalabrou στις 05 Ιουλίου 2013, 12:50μμ

ninalabrou

banned
μέλος από: 5/7/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Είναι δυνατόν στις μέρες μας να ψάχνετε για παρθένα..?
Ο γαμος SPAM LINK REMOVED για να πετύχει χρειάζεται αγάπη και σεβασμό!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121625 από Vasilis_A στις 08 Ιουλίου 2013, 12:00μμ

Vasilis_A

μέλος από: 8/7/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
λοιπον η γνωμη μ και σαν μεγαλητερος ειναι η εξης: δεν υπαρχει καποιο προβλημα οσον αφορα την παρθενια σε μεγαλη ηλικια. απλα καποιες μικροτερες ηλικιες το παρεξηγουν και το παιρνουν σαν πλακα. υπαρχουν περιπτωσρεις που απλα δεν νιωθουν ετοιμες η δεν βρηκαν τον καταλληλο.και θελουν να το κανουν οταν νιωσουν ετοιμες και γενικα νιωθουν κατι για εκεινον. ναι παιζει κ η κοινωνικοτητα η μαλλον ο κοινωνικος κυκλος. αλλα σιγουρα δεν ειναι κακο. καποιοι ισως το θεωρουν και πολυ γλυκο. παντος μην σε αγχωνει. δεν υπαρχουν αντρες που ψαχνουν παρθενες απλα μια κοπελα σωστη. αυτο ειναι το ζητουμενο.ολα τα αλλα απλα τα ακουω.. αλλα λογια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126373 από alexandergreek στις 09 Απριλίου 2014, 2:01μμ

alexandergreek

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω κατα πόσον ισχύει ακόμα το θεμα. Οστόσω, δείχνει καλό στα μάτια μου (είμαι άντρας) ότι μια κοπέλα δεν έκανε κατάχρηση της σεξουαλικής της ελευθερίας. Είναι δηλαδή εκτιμητέο.

Και στην τελική, γιατί να μη τα ζήσεις όλα με τον άντρα της ζωής σου; Γιατί να έχεις σκόρπιες αναμνήσεις απο δώ και απο κεί;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login