Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έναν ενήλικα δεν τον ρωτάμε ποτέ γιατί και πώς... αλλά πού και πότε.
Τρίτη, 14 Μαΐου

βοήθεια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107956 από karabakis στις 24 Αυγούστου 2012, 11:38πμ

karabakis

μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
παιδιά πριν 3χρόνια βρήκα μια καπότα κάτω μισανοιχτη μάλλον ήταν χρησιμοποιημένη την πείρα και την φόρεσα τράβηξα μαλακία με αυτήν δεν θυμάμαι στην αρχή άμα την έπλυνα και τελικά έχυσα kαι την πέταξα μετά μήπως κόλλησα κανένα νόσημα παρακαλώ βοηθήστε με


τώρα απλώς όταν πάω θάλασσα με ξύνονται τα μπούτια και κοκκινίζουν τα αρχίδια μου και το πέος μου απλώς θέλω να ξέρω άμα σίγουρα έχω aids παρακαλώ καθησυχάστε με

και νομίζω μπορεί να μην ήταν και κάτω πεταμένη μπορεί να ήταν σε σακουλάκι κάτω απλώς
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107957 από helias94 στις 24 Αυγούστου 2012, 12:07μμ

helias94

μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 168 αποδεκτές 0
και χθες δεν εγραψες το μηνυμα με αλλο ονομα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107958 από Freeze στις 24 Αυγούστου 2012, 12:08μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
ρε φιλε δεν σου φτανουν οι απαντησεις απο την προηγουμενη φορα;
εκτος απο το οτι εχεις φαει ban ερχεσε και ξαναρωτας το ιδιο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107979 από nikosd στις 24 Αυγούστου 2012, 5:43μμ

nikosd

Εικονίδιο
μέλος από: 17/4/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
καλα σε οποια κατασταση και να βρισκοταν η καποτα ποτε δεν παιρνεις ή και πολυ χειροτερα ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ καποτες που βρισκεις στο δρομο κλειστες-ανοιχτες γιατι δεν ξερεις τι εχει ο αλλος ή τι εκανε με αυτη ο αλλος.το θεωρω μεγαλη μαλακια σ.καλα δεν μπορουσες να αγορασεις μια? γι αυτα τα συμπτωματα δεν ξερω μαλλον μπορει να ειναι καμοια μολυνση απο αφροδισιο νοσημα οχι aids αλλα που να χρειαζεται θεραπεια.αν συνεχισει πηγαινε στον γιατρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107983 από karabakis στις 24 Αυγούστου 2012, 5:49μμ

karabakis

μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
αυτα τα συπτωματα τα εχω οταν παω θαλασσα απλα φοβαμαι αμα εχω aids ε μαλον δεν εχο?αφροδισιο νοσιμα διλαδι το εχο εδο και 2χρονια?θα παω να κανω εξεταση και θα δω απλα aids να μην εχω πειτε κιαλλες γνωμες

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107985 από nikosd στις 24 Αυγούστου 2012, 5:53μμ

nikosd

Εικονίδιο
μέλος από: 17/4/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
δεν σημαινει οτι κολλας το aids και σ εκδηλωνεται αμεσως. μερικες φορες ο ιος που το προκαλει μπορει να μεινει αδρανης για παρα πολλα χρονια και εσυ να μην εχεις συμπτωμα αλλα να μην ξερεις οτι τον εχεις και να τον μεταδιδεις εν αγνοια σ αλλες φορες εκδηλωνεται αμεσως. υπαρχουν εξετασεις που ελνχουν αν εχεις.τωρα για τα αλλα σμν θεραπευονται εγκαιρως με φαρμακα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107986 από Geiaaaa στις 24 Αυγούστου 2012, 5:55μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Ισως αυτα γινονται απο το μαγιο......εμενα πολλες φορες ξυνονται τα μπουτια και κοκινιζουν λιγο αποτο δυχτακι και τσουζουν....ειδιαιτερα αν εχεις και παραπανω κιλα ,εγω ομως ειμαι μια χαρα κανονικος στα κιλα .....εγω λεω πρωτα πηγαινε σε δερματολογο......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107996 από karabakis στις 24 Αυγούστου 2012, 8:39μμ

karabakis

μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ναι αυτο ειναι και εμενα ξυνονται απο το δυχτακι μαλον λοιπον θα κανω εξετασεις αλλα αμα με διξει οτι ειμαι αρνητικος στο τεστ για aids σημαινει πως δεν εχω? η μπορει να εχω και να εμφανιστη μετα απο καιρο?τορα για τα αλλα με φαρμακα αμα ειναι τα κανω δεν εχω προβλημα αλλα γινετε να μην εχω κολησσει και τιποτα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107998 από helias94 στις 24 Αυγούστου 2012, 9:25μμ

helias94

μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 168 αποδεκτές 0
πως να ξερουμε αμα εχεις aids που ειναι το μονο σοβαρο που μπορει να κολλησες?πηγαινε για εξετασεις να τελειωνει η ιστορια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108058 από sunandsea στις 25 Αυγούστου 2012, 11:10μμ

sunandsea

Εικονίδιο
μέλος από: 8/6/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
πολύ μεγάλη χαζομάρα αυτό που έκανες....
Ωστόσο άμα έχυσε ο προηγούμενος μέσα στην καπότα και είχε aids και πέρασε γύρω στην 1 ώρα απο τότε, ο ιος έχει πεθάνει γιατι δεν μπορεί να ζήσει έξω απο το σώμα μας...
Αν πάλι την πέταξε την καπότα και την φόρεσες κανα 5λεπτο απο τη στιγμή που τη εριξε κατω τότε ειναι πολύ μεγάλο το ποσοστό να εχεις κολλήσει. Βεβαια τα πρώτα συμπτώματα(αμα ειναι ενεργός) εμφανίζονται συνήθως τον 5ο-6ο μήνα απο την μόλυνση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login