Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μένιο, μην το κάνεις αυτό, μ' ενοχλεί!
Κυριακή, 28 Απριλίου

έγκυος;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #108350 από stekka στις 30 Αυγούστου 2012, 12:16πμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Γεια ειμαι 19 χρονών και πριν μια βδομαδα εκανα για πρώτη φορά σεξ με το αγόρι μου. Μπήκε για 5-6 λεπτά χωρίς προφυλακτικό για να μην πονέσω πολύ και μετά έβαλε και συνέχισε. Εγώ είχα αίμα συνέχεια αλλά λίγο. Κάναμε ακόμη δυό φορές μετα απο αυτή εννοείται με προφυλακτικό και την μια φορά είχα πάλι αίμα μια σταγόνα δυό το πολύ. Την τελευταία φορά που κάναμε δεν είχα καθόλου αίμα. Η απορία μου είναι αν υπάρχει περίπτωση να έμεινα έγκυος με τα 5-6 λεπτά που μπήκε την πρώτη φορά χωρις προφυλακτικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108351 από Geiaaaa στις 30 Αυγούστου 2012, 12:29πμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Εγω δεν εχω κανει σεξ αλλα σ λεω οχι αφου δεν τελειωσε μεσα σ ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108353 από aswtos στις 30 Αυγούστου 2012, 12:33πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
απο τη στιγμη που δεν τελειωσε μεσα σου και δεν ειχε προηγηθει αυτης της επαφης καποια εκσπερματωση στο κοντινο διαστημα οι πιθανοτητες εγκυμοσυνης ειναι λιγες αλλα υπαρκτες αφου και στα προσπερματικα υγρα που εκκρίνονται απο το ερεθισμενο πεος μπορει να υπαρχει μια μικρη ποσοτητα σπερματος. οι πιθανοτητες αυτες εξαρτονται βεβαια και απο το σε ποια φαση του κυκλου σου ησουν εκεινη τη μερα.
καλη συνεχεια στη σεξουαλικη σου ζωη και απο εδω και μετα προφυλακτικο ακομη και στην παραμικρη επαφη για να μην εχεις αναλογες αγωνιες σε περιπτωση που δεν θες να γινεις μανουλα απο τωρα.
οσον αφορα το αιμα που ειδα πως το ανεφερες αρκετα δεν χρειαζεται να ανυσηχεις. ειναι απολυτα φυσιολογικο να εμφανιζεται στις πρωτες επαφες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login