Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος κατουρεί στη θάλασσα, το βρίσκει στο αλάτι.
Σάββατο, 27 Απριλίου

να το κανω μαζι του η οχι ? ΒΟΗΘΕΙΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109716 από pantatrelh στις 17 Σεπτεμβρίου 2012, 5:41μμ

pantatrelh

Εικονίδιο
μέλος από: 17/9/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γεια σε όλους ! είμαι σχεδόν 18 και θέλω πολλή ένα αγόρι που τον ξέρω εδώ και 2,5 χρόνια και είχαμε πολλές φορές σχέση και χωρίζαμε σε όλο αυτό το διάστημα. τώρα πια λέει ότι δεν θέλει σχέσεις(είναι 19 αυτός)και ότι θέλει όμως να κάνουμε κάτι μαζί. μαζί του όλο αυτό τον καιρό έχω κάνει μόνο τα προκαταρκτικά και δεν έχω κάνει τίποτα με άλλον. τον θέλω και τον αγαπώ αλλά εκείνος παλιά με αγαπούσε και τώρα μονό με θέλει αλλά με έχει κερατώσει στο παρελθών γιαυτό τώρα φοβάμαι να του διχνω εμπιστοσύνη. ο μονος λογοσ που δισταζω να το κανω μαζι του ειναι επιδη δεν θελω να ειμαι ακομα μια απο αυτες που το εκανε μαζι τους και μετα απο λιγο καιρο τις παρετησε, επισης επιδη φοβαμαι να μην το μαθουν οι γονεις μου με καποιο τροπο και 8α τρελαθουν.και τελος επιδη ακομα και αν τον αγαπω μετα απο λιγο καιρο αν το κανουμε μπορει να χαθουμε, να παμε να σπουδασουμε και να μην τον χαναδς και το μονο που θα καταφερω θα ειναι να χασω την παρθενια μου το οπιο δεν γυριζει πισω και μαλλον θα το μετανιωσς πολλυ μετα οταν μαλλον γνωρισω καπιον με τον οποιο θα παντρευτω και θα ευχομουν να ηταν εκεινος ο πρωτος μου. εγω φυσικα θα ηθελα να τον παντρεφτω αυτον αλλα δεν νομιζω να εχει την ιδια αποξη. εσεισ τι λετε ? να το κανω μαζι του ενω δεν ειμαστε σε σχεση και να δουμε πωσ θα εξελιχθει οπωσ ειπε και αυτοσ η οχι ? βοηθηστε με σασ παρακαλω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109722 από Troller στις 17 Σεπτεμβρίου 2012, 6:35μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
Πρωτα απο ολα μην μιλας για γαμους 18 χρονων κοριτσι.Λοιπον η πρωτη σου φορα καλυτερα να ειναι με καποιον ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΣΑΓΑΠΑΕΙ...αλλιως δεν θα εχει κανενα νοημα...δεν θα νιωσεις την μαγεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109724 από stef98_ στις 17 Σεπτεμβρίου 2012, 6:52μμ

stef98_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Λοιπόν, ας τα βάλουμε κάτω να δούμε:
Ο δικός σου,
-Ξεχωρίζει την σχέση από το σεξ.
-Σε έχει κερατώσει (έχουμε το μειονέκτημα να κάνουμε το ίδιο λάθος παραπάνω από δυο φορές, αν με πιάνεις)
-ΛΕΣ ότι σε 'αγαπούσε' αλλά τώρα απλά σε θέλει.
-Έχει πάει με αλλΕΣ

ΕΣΥ:
-Φοβάσαι την αντίδραση των γονιών σου
-Νομίζεις πως τον αγαπάς
-Είσαι αρκετά μικρή για να σκέφτεσαι για γάμο ενώ αυτός σε θέλει για γαμήσι και μόνο
Κοπέλα μου, καλύτερα να σε ξεπαρθενέψει δονητής παρά αυτός που μου περιγράφεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109742 από M1k3y στις 17 Σεπτεμβρίου 2012, 10:12μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(pantatrelh@17 Σεπτεμβρίου 2012)
γεια σε όλους ! είμαι σχεδόν 18 και θέλω πολλή ένα αγόρι που τον ξέρω εδώ και 2,5 χρόνια και είχαμε πολλές φορές σχέση και χωρίζαμε σε όλο αυτό το διάστημα. τώρα πια λέει ότι δεν θέλει σχέσεις(είναι 19 αυτός)και ότι θέλει όμως να κάνουμε κάτι μαζί

Αν είναι δυνατόν πια, τι κόλλημα έχουν μερικά κορίτσια σαν εσένα και ξαναγυρίζουν τρέχοντας στον πρώην τους μόλις μείνουν μια βδομάδα χωρίς γκόμενο; Δηλαδή για να καταλάβω, θεωρείς αυτόν που σε έφτυσε και σε χώρισε τον ιδανικό για να του δώσεις την παρθενιά σου?!?!?! Κορίτσι μου, αν σε παράτησε μια φορά, 100% εγγυημένα θα σε ξαναπαρατήσει. Αν σε πλήγωσε μια φορά, με απόλυτη βεβαιότητα θα σε ξαναπληγώσει.

Έλεος δηλαδή ρε κορίτσια, έπεσε καμιά βόμβα και χαθήκαν όλοι οι άντρες; Γιατί κολλάτε στα τελειωμένα;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #109757 από giannisefoa στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 2:07πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα...Μπορεί να μην ξέρω πρόσωπα και καταστάσεις αλλά και μόνο απ το γεγονός ότι σ έχει κερατώσει νομίζω πως δεν χρειάζεται να μάθω άλλα...Γενικά οι άντρες είμαστε επιρρεπείς στο να κερατώνουμε αλλά η αλήθεια είναι πως μέχρι να γίνει πρώτη φορά υπάρχουν πολλές αναστολές αλλά αν γίνει μία φορά η δεύτερη θα είναι πολύ πιο εύκολη...Τώρα βέβαια αν θες να το κάνετε απλά για να περάσεις καλά και να χάσεις την παρθενιά σου είναι οκ αλλά αν θες να κάνεις μια σχέση η οποία θα έχει αρκετές πιθανότητες να κρατήσει πήγαινε να βρεις κάποιον άλλο γιατί κατά πάσα πιθανότητα με αυτόν δεν θα κρατήσει...Βέβαια όλα όσα σου γράφω έχουν να κάνουν πάντα με πιθανότητες.Ενδέχεται τελικά να αποδειχτεί πιστός και καλύτερος από πολλούς αλλά κάτι τέτοιο φαίνεται δύσκολο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109826 από pantatrelh στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 6:03μμ

pantatrelh

Εικονίδιο
μέλος από: 17/9/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ευχαριστώ για τις γνώμες σας ! θα ήθελα και άλλες όμως !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109882 από ghjjkkmmgirl στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 3:37μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
εγω ειμαι της αποψης πως πρεπει να περασουμε απο πολλες σχεσειςστην εφηβεια ειναι τα καλυτερα μας χρονια!!! αν θες να το κανεις μαζι του καντο κΙ μν σκεφτεσαι γαμους και βλακεια. παντρεμενη λογικα θα σαι μια ολοκληρη ζωη ζησε τον ερωτα τωρα που μπορεις... αν αποφασισεις να το κανεις μαζι του απλα να χεις στο μυαλο σου οτι μπορει να σε παρατησει και οτι το κανεις κι εσυ μονο για τν ευχαριστηση. αν και εγω σε συμβουλευω βρες καναν αλλον δν χρειαζεται να εχετε και σχεση 2 χρονια για να το κανετε. παντως μν εχεισ αυτο το φοβο δλδ θα με πηδηξει και θα με παρατησει και να το κανει?? σιγα μν εισαι του στυλ θα με πηδηξει κ θα με παρατησει. δες λιγο τη γλυκα του σεξ κ μν εξαρτασαι τοσο απο αυτον που πιστευω δν αξιζει τν προσοχη σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110946 από FaPaBoY στις 08 Οκτωβρίου 2012, 9:58μμ

FaPaBoY

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stef98_@17 Σεπτεμβρίου 2012)
Λοιπόν, ας τα βάλουμε κάτω να δούμε:
Ο δικός σου,
-Ξεχωρίζει την σχέση από το σεξ.
-Σε έχει κερατώσει (έχουμε το μειονέκτημα να κάνουμε το ίδιο λάθος παραπάνω από δυο φορές, αν με πιάνεις)
-ΛΕΣ ότι σε 'αγαπούσε' αλλά τώρα απλά σε θέλει.
-Έχει πάει με αλλΕΣ

ΕΣΥ:
-Φοβάσαι την αντίδραση των γονιών σου
-Νομίζεις πως τον αγαπάς
-Είσαι αρκετά μικρή για να σκέφτεσαι για γάμο ενώ αυτός σε θέλει για γαμήσι και μόνο
Κοπέλα μου, καλύτερα να σε ξεπαρθενέψει δονητής παρά αυτός που μου περιγράφεις.


φίλε μου έφτιαξες το βράδυ,κλαίω χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχ
συμφωνώ πάντως ! :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111230 από scorer στις 17 Οκτωβρίου 2012, 1:37πμ

scorer

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
για μενα το σεξ,ο ερωτας ερχεται επειδη το νιωθεις κ το θες..τρ αν ειναι να το σκεφτεσαι τοσο κ να ανοιγεις θεμα σε φορουμ τι να πω..δλδ θα ψηφισουμε εμεις απο κατω??απλα ειναι πολλες που το σκεφτονται ετσι κ με εκνευριζει..εισαι παρθενος στο ζωδιο??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111374 από Ονειροπαγιδα στις 19 Οκτωβρίου 2012, 3:40μμ

Ονειροπαγιδα

Εικονίδιο
μέλος από: 18/10/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
το να κανεις σεξ δεν ειναι κατι κακο..ειναι μια απολαυση..αλλα η πρωτη σου φορα καλο θα ηταν να μην ειναι με αυτον αλλα να εισαι σε μια σχεση ή τουλαχιστον με αυτον που θα το κανεις να μην σε βλεπει μονο σαν μηχανη του σεξ..γιατι τωρα αυτο συμβαινει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login