Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Πάντα βάζουμε πλούσιο δικηγόρο αλλά ποτέ δεν αγοράζουμε από πλούσιο έμπορο.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Τρελα με το σεξ και ιδανικο σεξ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110743 από ponos psuxhs στις 03 Οκτωβρίου 2012, 6:08μμ

ponos psuxhs

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
ποιο θεωρειται τελειο σεξ?τι πρεπει να περιλεμβανει?θελω γνωμες και απο τα δυο φιλα...σας αρεσει το αγριο?προωπικα εχω κολλημα με το σεξ,εαν καθυστερησω να κανω ειμαι μεσα στα νευρα,δεν παω με καθε σχεση ουτε καθε τυχαιο αλλα τρωω κολλημα με καποιους που φτανω σε τρελο οργασμο....ξερω οτι δινω ασχημη ενβτυπωση ομως δεν μπορω να κρατηθω...τι γνωμη εχετε για τετοιου ειδους κοπελες?τις βαριεστε ευκολα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110745 από Dark Knight στις 03 Οκτωβρίου 2012, 6:29μμ

Dark Knight

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2012
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Εμενα προσωπικα με τρελαινει το σεξ...θα μπορουσα να κανω καθε μερα,συνεχεια!Μ'αρεσει να υπαρχει ενταση,παθος και ενεργεια και ξενερωνω με την πολυ ηρεμια κ χαλαρωση!Θελω να την ακουει η γειτονια!χεχε!Πιστευω να μην ανηκεις στις μουγκες γυναικες!Μ'αρεσει η γυναικα να παθιαζεται,αλλα θελω να παιρνει και καμια πρωτοβουλια που κ που!Δηλαδη να με βαλει μια φορα κατω κ να μου αλλαξει τα φωτα!Μου ανεβαζει την διαθεση αυτο,γιατι ετσι δειχνει οτι με θελει...Ειμαι πειραχτηρι κ μ'αρεσει να "βασανιζω" την σχεση μου(αν και δεν εχω καποια σχεση τωρα)!Δηλαδη μπορει να παμε σινεμα και στην μεση της ταινιας να την εχω αναψει τοσο που να μου ζηταει να παμε σπιτι εκεινη την στιγμη!!Δεν θα μπορουσα να ημουν με καποια ψυχρη γυναικα,παγοκολωνα δηλαδη...θα ξενερωνα ελεεινα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110746 από Dark Knight στις 03 Οκτωβρίου 2012, 6:38μμ

Dark Knight

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2012
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Οσο για το τελειο σεξ,αρχικα πρεπει να περιλαμβανει εντονο οργασμο!Σου εχει τυχει να φτασεις σε οργασμο και να τρεμει ολο σου το κορμι?Αυτο ακριβως!!Επειτα πρεπει να εχει διαρκεια...οχι 5 λεπτα κ τελος!Γιατι ετσι δεν προλαβαινεις να φτασεις στην κορυφωση!Επισης οταν κανεις σεξ χωρις προφυλακτικο,η αισθηση ειναι ακομα πιο εντονη!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110809 από ponos psuxhs στις 05 Οκτωβρίου 2012, 3:17μμ

ponos psuxhs

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
συμφωνω σε ολα κι εγω και δυστυχως δεν ανηκω στις μουγκες,απεναντιας ομως με αυτον που ειχα εντονο οργασμο χωρις να μπορω να κρατηθω μου ζηταγε να μη μιλαω....:/ δυστυχως πλεον φοβαμαι χωρις προφυλαξεις με τοσα που κυκλοφορουν...ισως σε αυτο να θεωρειτε οτι εχω ταμπου η ειμαι ξενερωτη αλλα ειδικα με καποιον που θα εκανα μιας νυχτας δεν το δεχομαι χωρις προφυλαξεις...:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110810 από tasos41997 στις 05 Οκτωβρίου 2012, 5:35μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ponos psuxhs@05 Οκτωβρίου 2012)
συμφωνω σε ολα κι εγω και δυστυχως δεν ανηκω στις μουγκες,απεναντιας ομως με αυτον που ειχα εντονο οργασμο χωρις να μπορω να κρατηθω μου ζηταγε να μη μιλαω....:/ δυστυχως πλεον φοβαμαι χωρις προφυλαξεις με τοσα που κυκλοφορουν...ισως σε αυτο να θεωρειτε οτι εχω ταμπου η ειμαι ξενερωτη αλλα ειδικα με καποιον που θα εκανα μιας νυχτας δεν το δεχομαι χωρις προφυλαξεις...:/


Καλα κανεις και δεν το δεχεσε και ας μην ειναι της μια νυχτας και να τον ξερεις μηνες παλι οποσδηποτε με προφυλαξεις μπορεις να μηνεις εγκυος εως και να κολλησεις τιποτα.

Καλυτερα προφυλακτικο παρα Pampers
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111154 από petalouditsa στις 15 Οκτωβρίου 2012, 5:40μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
καλησπερα σας,ειμαι η δια χρηστης απλα οπως εξηγησα προηγουμενος εχει κολλησει το μαιλ μου....δυστυχως περασα και απο το λουκι των ΣΜΝ....τουλαχιστον θελω να ελπιζω οτι το ξεπερασα Τασο εισαι απο τα λιγα αγορια που δεχεται και παραδεχεται την προφυλαξη,σε συγχαιρω εαν οντως ειναι ετσι...θα μπορουσες λιγο να μου εξηγησεις αυτο με την προφυλαξη και τα παμπερς?:P:P αλλες γνωμες παιδια???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111158 από lenaki92 στις 15 Οκτωβρίου 2012, 7:13μμ

lenaki92

μέλος από: 10/10/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
εννοει κοπελια οτι καλυτερα οι αντρες να φορουν προφυλακτικο παρα να γινουν πατεραδες τοσο νεαροι αφηνοντας εγκυο την κοπελα με την οποια το κανουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111203 από scorer στις 16 Οκτωβρίου 2012, 5:00μμ

scorer

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
εγω βαζω προφυλακτικο παντα..αν ειμαι με καποια καιρο προτεινω και χωρις..αναλογως ομως πως τν κοβεις τν αλλη..καλυτερα με προφυλακτικο ομως γτ γλυτωνεις το αγχος αν γινει η στραβη..ειλικρινα δεν παλευεται επειδη το εχω περασει...καποτα κ παλι καποτα και εχεις το κεφαλι σου ησυχο...τρ βεβαια υπαρχουν κ τα αντισυλληπτικα αλλα καλο ειναι να μν επιβαρυνουν τν οργανισμο τους οι κοπελες..χανεις βεβαια σε αισθηση με τν καποτα αλλα δεν πειραζει..θελω να κοιμαμαι ησυχος τα βραδια..χεχε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111254 από petalouditsa στις 17 Οκτωβρίου 2012, 6:43μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
κ εγω προφυλακτικο προτιμω...αλλα παλι εχω το αγχος του μη σπασει κλπ χτυπα ξυλο κουφια να ναι η ωρα.....εγω να πω την αληθεια το απολαμβανω περισσοτερο με προφυλακτικο........εσεις νιωθετε εντονη διαφορα?και παλι σεξ κανετε και παλι τελειωνετε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111305 από scorer στις 18 Οκτωβρίου 2012, 2:30μμ

scorer

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
χωρις ειναι πολυυυ καλυτερο..το θεμα δεν ειναι να τελειωσεις..αυτο γινεται κ με μ@λ@κι@ αν το παμε ετσι..το θεμα ειναι η διαδικασια..χωρις προφυλακτικο το αισθανεσαι πολυ καλυτερα..χανεις 40-50% σε αισθηση παρολο που φαινεται τοσο λεπτο...δεν σπαει το προφυλακτικο..εκτος αν το βαλεις λαθος κ κρατησει αερα μπροστα..εκει το πετας κ βαζεις αλλο χωρις καν να το σκεφτεις..δεν παιζουμε με αυτα..οι πιτσιρικαδες κανουν πολλες φορες λαθος..επισης πρεπει να αφηνεις λιγο χωρο μπροστα ετσι ωστε να γεμισει οταν τελειωσεις...γτ αλλιως θα πιεστει κ μπορει να σπασει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login