Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έξω οι βάσεις από τα μαθήματα!
Σάββατο, 27 Απριλίου

πρόβλημα με το στοματικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111162 από whatever στις 15 Οκτωβρίου 2012, 8:20μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
λοιπόν, θα μπω κατευθείαν στο θέμα, έχω μεγάλο πρόβλημα με το στοματικό, δεν μ αρέσει καθόλου να το κάνω, είναι κάτι σαν αγγαρεία για μένα, αλλά ο φίλος μου όπως και οι περισσότεροι άντρες τρελένεται για στοματικό, θέλω να τον ικανοποιώ και να κάνω πράγματα που του αρέσουν, αλλά πραγματικά δεν το μπορώ καθόλου... τι να κάνω??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111165 από lenaki92 στις 15 Οκτωβρίου 2012, 8:35μμ

lenaki92

μέλος από: 10/10/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
μηπως μυριζει?αλλιως τι σεενοχλει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111167 από aswtos στις 15 Οκτωβρίου 2012, 9:18μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
δεν θα σταθω στο τι δεν σου αρεσει. οπως και να εχει είναι επιλογη σου. παντως καλο θα ηταν να προσπαθησεις να αποβαλεις οσο γινεται τις αρνητικες σκεψεις που έχεις σχετικα με αυτη την πραξη. απο εκει και υστερα αφου δεν σου αρεσει δεν ειναι απαραιτητο να κανεις στο αγορι σου καθε φορα για ωρες. μπορεις να του προσφερεις ικανοποιηση με αλλους τροπους. μπορεις εναλλακτικα να του κανεις ισπανικο ή να του την παιζεις φτυνοντας τον παραλληλα για να δημιουργεις αντιστοιχει αισθηση με αυτη του στοματικου. ετσι ακομη και οταν υποχωρεις και του κανεις θα μοιραζεις την διαδικασια και με αλλες πρακτικες που τον ικανοποιουν εξ ισου αλλα δεν ειναι τοσο δυσαρεστες για σενα. δεν νομιζω πως θα τον πειραξει... παντως ειδικα οταν σου προσφερει και αυτος μεγαλη ικανοποιηση καλο ειναι να του κανεις το χατιρι και να του κανεις και στοματικο. να έχει και μια ανταμοιβη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111177 από petalouditsa στις 15 Οκτωβρίου 2012, 11:23μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
sto sex den iparxei amoivi-antamoivi...και σ εμας αρεσει το γλυφομουνι αλλα πολλοι βρισκουν δικαιολογια και εχουν μονο απαιτησεις απο εμας....μπορεις να κανεις αυτες τις τεχνικες με το φτυσιμο και μονο μονο να βαζεις ελαχιστα τη γλωσσα,ωστε να μην κολλαει εκει δηλαδη αν σ λεει συνεχεια κανε μου και γλυψε μου....να βρεις αλλες μεθδους να τον απασχολεις και να τον ικανοποιεις.....επισης καθισε κουβεντιασε μαζι του....πες του δεν μου αρεσει,τι αλλο θα ηθελες να σου κανω,κανε του καμια φαντασιωση πραγματικοτητα,πες του κι εσυ τι επιθυμεις,να βρειτε μια ισοροπια μεταξυ σας....εαν μυριζει πες του με τροπο να το πλυνει,καντε ενα μπανιο μαζι,υπαρχουν χιλιοι δυο τροποι να ικανοποιηθειτε,τπτ δεν ειναι αναγκαστικο οταν καταντα αγγαρεια για να το κανεις!!!!ουτε εμενα δεν μου αρεσει και δεν το κανω δυστυχως/ευτυχως....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login