Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Kυνικός είναι ο άνθρωπος που όταν μυρίζει λουλούδια, ψάχνει να βρει το φέρετρο.
Σάββατο, 27 Απριλίου

κοριτσια κ μεγαλυτεροι αντρες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111435 από scorer στις 20 Οκτωβρίου 2012, 4:15πμ

scorer

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
σας γοητευει να ενδιαφερεται για σας καποιος μεγαλυτερος??τι σας ελκυει σε αυτον?το οτι μπορει να εχει αυτοκινητο-μηχανη ή κατι αλλο?σας φοβιζει το οτι μπορει να σας ζητησει να προχωρισετε γρηγορα κ γιαυτο μπορει να το σκεφτητε να τα φτιαξετε μαζι του?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111440 από lenaki92 στις 20 Οκτωβρίου 2012, 12:23μμ

lenaki92

μέλος από: 10/10/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
προσωπικα βρισκω τους συνομιλικους μου παιδια.αν και οσο περνουν τα χρονια αυτη η αισθηση μειωνεται.τωρα στα 16-17 κοιταμε μεγαλυτερους γιατι μπορουν συνεχως να μας συνοδευουν σε βραδινες εξοδους,συνηθως ειναι πιο ανεπτυγμενοι ανατομικα σε καθε τομεα,ξερουν πως να φερθουν αφου ειναι εμπειροι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111447 από 'mikrh prigkipi στις 20 Οκτωβρίου 2012, 2:21μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
εγώ πάλι δεν συμφωνώ;ρ
είναι στον χαρακτήρα του άλλου το πόσο ώριμος είναι&άποψη μου, τα 12ποντα και όλο αυτό το κόνσεπτ "κονσομανσιόν" δεν είναι για κοπέλες πριν τα 23(κ πάλι λίγο μου φαίνεται, μου θυμίζει άσχημα ξεπεσμένη σαραντάρα:ρ) εγώ ξέρω παιδιά που στα 15 τους είναι πολύ πιο ώριμοι απο 18χρονους:ρ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111449 από 17χρονος στις 20 Οκτωβρίου 2012, 2:58μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Συμφωνω με την πριγκιπισα ...ο καθενας ειναι διαφορετικος ...οταν λεω ο καθενας εννοω και εμεις οι αντρες και τα κοριτσια....δηλαδη καθε αγορι εχει τον δικο του χαρακτηρα και την δικια του ωριμοτητα ,οπως και καθε κοπελα ,εχει τον δικο της χαρακτηρα,τροπο σκεψεις και γουστο ....μπορει να θελει μεγαλους ενω αλλες ειναι διαφορετικες και δεν σκεφτονται τετοια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111459 από 'mikrh prigkipi στις 20 Οκτωβρίου 2012, 3:31μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
εγώ προτειμώ ο αλλος να είναι σχεικά όριμος, να μπορείς να συζητησεις καποια θέματα και να μπορέσει να καταλάβει στο σεξουαλικο αν δεν είσαι έτοιμη για κάτι;)
αλλά γενικά τρελένομαι να είναι εμφανίσιμο το αγόρι, με χιούμορ και χωρίς κόμπλεξ, να μιλάει για όλα άνετα;)
προσωπικά δεν θα με ενδιεφερε σχεση με μεγαλυτερο, αν και έχω κάνει φάση με 19χρονο, γιατί οκέυ, έχουν άλλα γούστα, θέλουν κάποια να την πηδάνε, να την βγάζουν βόλτα με τ μηχανάκι και να κάθεται μαζί τους έξω μέχρι το πρωί όταν εσύ έχεις διάβασμα και φίλες στην ηλικία σ που δεν μένουν έξω μετα τις 12-1 :ρ οπότε προσωπικά το καλύτερο είναι σχέση με κάποιον στν ηλικία σου, έχετε τ ίδια ενδιαφέροντα, πάνω κάτω να κάνεται τα ίδια πράγματα;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111463 από 17χρονος στις 20 Οκτωβρίου 2012, 4:01μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Χα χα καλα τα λες...ετσι γινετε συνηθως ...εχω ενα φιλο π εχει μια μικρη και κανει ακριβως τα ιδια :P...αν και εγω καποιους που ειναι 17-18 χρονων και εχουν μια 15 χρονων μ φαινετε καπως χαζομαρα και μ φαινονται γελοιοι...εγω το πολυ να κανω σχεση με κοριτσια ενα χρονο μικροτερα απο μενα (17 ειμαι φανταζομαι καταλαβες)...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111465 από γεωσκώληξ στις 20 Οκτωβρίου 2012, 4:06μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Κοίτα scorer,σίγουρα γοητεύει τον οποιονδήποτε να ενδιαφέρεται κάποιος μεγαλύτερος,με περισσότερες εμπειρίες κλπ.Και για τα αγόρια και για τα κορίτσια ισχύει το ίδιο.

Τώρα και να περνάς το/την αγόρι/κοπέλα σου,δεν έχει σημασία,εφόσων ξέρει να φέρεται,ούτε ξεφτιλίκι το θεωρώ ούτε τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111473 από petalouditsa στις 20 Οκτωβρίου 2012, 5:01μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
ο ερωτας δεν εχει ηλικια!!!!προσωπικα δεν εχω θεμα με τις ηλικιες....αλλα το πολυ να τα φτιαξω με ενα το πολυ δυο χρονια μικροτερο,κι αυτο οταν ο αλλος μου δειχνει οτι ειναι καλο παιδι....προσοχη οχι σιγανο ποταμι(αυτα να τα φοβασαι)αλλα καλο παιδι!!!συνηθως επιλεγουμε μεγαλυτερους γιατι ειναι πιο εμπειροι...οι περισσοτεροι ξερουν καλυτερα απο συμπεριφορα η εστω θεατρο,ντυνονται πιο προσεγμενα,ειναι πιο ανεπτυγμενοι και προικισμενοι στα κατω εργαλεια(οχι ολοι)και γενικα ασχολουνται ερισσοτερο με το θεμα καθαριοτητας αι εμφανισης οταν δεν εχουν καλυτερα θεματα να ασχοληθουν...εγω δεν κοιτω ποτε εμφανιση αλλα για πρωτη εντυπωση ενας που θα ειναι 25-30 και θα εχει στυλ αθλητικο που του πηγαινει θα τον προσεξω καλυτερα απο εναν που ειναι οτι να ναι και δειχνει να βαριεται που ζει...συνηθως οι κοπελες ψαχνουν εμπειρια με μεγαλυτερους(ευτυχως ή δυστυχώς)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login