Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματική εκπαίδευση αρχίζει όταν τελειώνει το σχολείο.
Κυριακή, 28 Απριλίου

πιπα κ κολλητη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112286 από Spetzofai στις 08 Νοεμβρίου 2012, 11:27πμ

Spetzofai

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 57 αποδεκτές 0
εδω και 1 χρονο με ενα κοριτσι ειμαστε πολυ καλοι φιλοι..με αυτη μιλαμε πολυ ελευθερα για το σεξ (σε αστειο επιπεδο απο πλευρα της)..την χουφτωνω συνεχεια της πιανω τον κωλο και τα βυζια και δεν μου λεει τιποτα..κ ειναι καυλα κ της το λεω οτι ειναι καυλα οτι εχει βυζαρες κ κωλαρα κ δν αντιδραει καθολου..μου λεει και αυτη για πλακα ισως οτι θελει να κανει τατουαζ κοντα στη ρωγα καμια φορα μου λεει και καλα οτι πηγαινει για μπανιο αν θελω να παω κ εχθες μ ειπε οτι εκανε μπανιο κ κρυωνει αλλα μπορει να φταιει οτι ειναι μονο με την πετσετα κ τετοια..τελος παντων εγω θελω να την πηδηξω ή εστω να μου παρει καμια πιπα αλλα δεν της το εχω πει επειδη αμφιβαλλω αν θα θελει..πριν 2-3 μερες της ειπα εμεσως να της κανω γλυφομουνι αλλα ειπε οτι προς το παρων δεν θελει..
εσεις τι λετε να κανω?
ειμαι 14 κ αυτη 15
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112288 από stevepap στις 08 Νοεμβρίου 2012, 11:50πμ

stevepap

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Spetzofai@08 Νοεμβρίου 2012)
εδω και 1 χρονο με ενα κοριτσι ειμαστε πολυ καλοι φιλοι..με αυτη μιλαμε πολυ ελευθερα για το σεξ (σε αστειο επιπεδο απο πλευρα της)..την χουφτωνω συνεχεια της πιανω τον κωλο και τα βυζια και δεν μου λεει τιποτα..κ ειναι καυλα κ της το λεω οτι ειναι καυλα οτι εχει βυζαρες κ κωλαρα κ δν αντιδραει καθολου..μου λεει και αυτη για πλακα ισως οτι θελει να κανει τατουαζ κοντα στη ρωγα καμια φορα μου λεει και καλα οτι πηγαινει για μπανιο αν θελω να παω κ εχθες μ ειπε οτι εκανε μπανιο κ κρυωνει αλλα μπορει να φταιει οτι ειναι μονο με την πετσετα κ τετοια..τελος παντων εγω θελω να την πηδηξω ή εστω να μου παρει καμια πιπα αλλα δεν της το εχω πει επειδη αμφιβαλλω αν θα θελει..πριν 2-3 μερες της ειπα εμεσως να της κανω γλυφομουνι αλλα ειπε οτι προς το παρων δεν θελει..
εσεις τι λετε να κανω?
ειμαι 14 κ αυτη 15

Αγορι μου ορμα στο ψητο δεν υπαρχει θεμα εφοσον αντιδρασε ετσι στην ερωτηση σου η τυπισσα δεν εχει κοληματα εαν σου ελεγε δεν κανει ειμαστε φιλοι τοτε ναι ηταν υπο συζητηση σε γουσταρει και γουσταρει να πειραματιστει κιολας. Με προσοχη και τακ μην της τον πεταξεις εξω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112292 από Spetzofai στις 08 Νοεμβρίου 2012, 12:39μμ

Spetzofai

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 57 αποδεκτές 0
τι ακριβως να της πω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112293 από aswtos στις 08 Νοεμβρίου 2012, 12:44μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
συνεχισε ετσι. τα πας μια χαρα. χουφτωνε, πειραζε την και γενικα συνεχιζε με αυτα τα ερωτικα υπονοουμενα. αφου δειχνει πως το γουσταρει κιολας. μπορεις να την πεις πως σε αναβει πολυ, πως σε καυλωνει. εκεινη τοτε θα τσιμπησει μπορει να αρχισουν τα πειραγματα και πανω σε ολο αυτο να την προκαλεσεις ωστε να σε χουφτωσει και εκεινη. αν το θελει σιγουρα θα το κανει. αν γινει απο εκει η αρχη μετα τα πραγματα θα μπορεσουν να κυλησουν πιο ευκολα. θα εξοικειωθει με το να πειραζει το πεος σου και θα γουσταρει να σε καυλωνει. ετσι σε πρωτη φαση μπορει να την κανεις να σου την παιξει, να προχωρησετε σε καμια φαση και με τον καιρο να χοντρυνει και αλλο το πραγμα. θελει λιγο προσοχη αλλα απο την αλλη δειχνει να μην εχει και πολλα κολληματα. αν της δωσεις το κινητρο για να ανακαλυψη καινουργια πραγματα θα πανε ολα οπως τα θες. καλη τυχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112298 από 17χρονος στις 08 Νοεμβρίου 2012, 1:51μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Μου αρεσει που λες κολλητη :P.....αυτο δεν ειναι φιλια.......τεσπα .....προχωρα θελει και αυτη......και οπως παντα "Δεν υπαρχει φιλια αναμεσα σε αντρα και γυναικα"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112324 από Τέλης2 στις 09 Νοεμβρίου 2012, 12:24πμ

Τέλης2

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(17χρονος@08 Νοεμβρίου 2012)
Μου αρεσει που λες κολλητη :P.....αυτο δεν ειναι φιλια.......τεσπα .....προχωρα θελει και αυτη......και οπως παντα "Δεν υπαρχει φιλια αναμεσα σε αντρα και γυναικα"

Πιστευέ το
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112343 από Troller στις 09 Νοεμβρίου 2012, 3:25μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
Έγραψε:(17χρονος@08 Νοεμβρίου 2012)
"Δεν υπαρχει φιλια αναμεσα σε αντρα και γυναικα"


υπαρχει μια χαρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login