Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Συγχαρητήρια, μόλις σε επιλέξαμε για μια μυστική αποστολή. Θα σκουπίζεις την περιοχή λίγο κάτω από το Γούγλη.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Nα προχωρησω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112526 από o 3an8os στις 13 Νοεμβρίου 2012, 5:28μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Καταρχας γεια σας!εχει περασει περιπου ενας μηνας απο τοτε που αποφασισαμε με μια φιλη μου να ειμαστε "friends with benefits" διαφορες ατυχιες μας αλλα και ενας δισταγμος της στην αρχη μας απετρεψαν απο το να βρεθουμε σε καποιο σπιτι,παρ'ολα αυτα μεσα στις επομενες μερες θα παω μαλλον σπιτι της(ή θα ερθει σπιτι μου αυτη).Απο οτι εχω καταλαβει δεν ειναι και τοσο προχωρημενη (δεν νομιζω να της εχουν βαλει καν δαχτυλο -ειμαστε 15)και θελω να σας κανω 2 ερωτησεις!
α)Φοβαμαι μηπως δεν ειναι ξυρισμενη κατω(αν και δεν νομιζω)αν δεν ειναι τι να κανω ?δηλαδη φανταστειτε να βαλω το χερι μου μεσα απο το βρακι της και να βρω τριχα...τι κανω?το τραβαω?
β)Αν ειμαστε οκ με το α...το πεος μου εχει αρχισει να μεγαλωνει τους τελευταιους μηνες(μεσα σε 3-4 μηνες πηγε απο 12->14-περιπου-)και δεν εχω βγαλει τριχες στις μασχαλες,αν παει να μου την παιξει ή να μου παρει πιπα να την αφισω ή θα τις φανει μικρη?να πω οτι σε σχεση με τσντες που εχω δει δεν μου ειναι και πολυ χοντρη!
απαντηστε γρηγορα σας παρακαλω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112535 από vrwmopodarou στις 13 Νοεμβρίου 2012, 6:52μμ

vrwmopodarou

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2012
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
καλησπερα. λοιπον κατα την γνωμη μου μην προχωρησεις απο την πρωτη φορα. η κοπελα δνε θα εχει τριχες σιγουρα. και εσυ δεν την εχεις μικρη. αμα γινει τιποτα μην αρχισεις να ανχονεσε. απολαυσε το. καλη διασκεδαση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112537 από o 3an8os στις 13 Νοεμβρίου 2012, 7:15μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Πιστεψε με !το 14 ειναι μικρο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112544 από PiTSiRiKi στις 13 Νοεμβρίου 2012, 8:49μμ

PiTSiRiKi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/7/2012
μηνύματα: 65 αποδεκτές 0
14 μέχρι 16 είναι το κανονικό αν δεν κάνω λάθος. Οι τσόντες -στις οποίες τα μεγέθη είναι αστρονομικά- ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. Στην αληθινή ζωή, αν πας να χώσεις ένα 19ποντο-20ποντο-δενξέρωκαιεγωτι στο κόλπο εε τότε -εκτός αν η κοπέλα είναι πηγαδομ****-
θα ουρλιάξει. Με την κακή έννοια. Για τρίχες η κοπέλα δεν νομίζω, ή θα έχει κάνει αποτρίχωση, ή απλώς δεν θα χει. Ε άμα τύχει έχει έτσι κοντές κοντές, δεν νομίζω να σε χαλάσει. Απλώς τώρα νομίζεις ότι είναι "αηδία". Και κάτι τελευταίο............μην έχεις κόμπλεξ, λογικά άπειρη είναι και η κοπελιά, δεν θα απαιτήσει πολλά πράγματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112550 από paranoikos στις 13 Νοεμβρίου 2012, 10:11μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
φιλε και εγω στο ιδιο ακριβως διλλημα ειμαι... και γαμησετα... εγω την δικια μου την ρωτησα στα ισα αν ξυριζεται... εγω την εχω 15,5 και νταξει και παλι δεν ξερω... Αλλα εχουμε πει να παμε μεχρι δαχτυλο και βλεπουμε... σιγα σιγα αδελφε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112597 από Troller στις 14 Νοεμβρίου 2012, 10:50μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
τι θα της φανει μικρη ρε...πλακα κανετε?το φυσιολογικο ειναι 12-15 και το σημειο G της γυναικας ειναι στα 5 εκατοστα και ο κολπος ειναι 10 αλλα διασπαται...αν η κοπελα ξερει δν θα της φανει μικρη.Ασε που αν εχεις κομπλεξ με το μεγεθος θα δυσκολευτεις να εχεις μια ανεμελη σεξουαλικη ζωη...και ας σου πει τιποτα βαλτην κατω και ρωτα την μετα πως περασε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login