Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ζουγανέλης να εκτελεί Ζαγοραίο στο "Πάρτε κύριε λαχεία"
Πέμπτη, 9 Μαΐου

αποτριχωση στο μ*υνι

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112794 από AndieRo στις 20 Νοεμβρίου 2012, 1:49μμ

AndieRo

Εικονίδιο
μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
βασικα δεν εισαι πολυ μικρη για αποτριχωση εισαι πολυ μικρη για σεξ. μπορει να νομιζεις οτι νιωθεις ετοιμη και ετσι αλλα ειναι επειδη 1)εισαι καψουρα
2)υποσυνειδητα φοβασαι μην το ξενερωσεις(+ας μην το παραδεχεσαι)
3)υποσυνειδητα θες να το κανεις για να εισαι 'και η πρωτη, η ακομπλεξαριστη, η τελεια γκομενα'
να πω τη γνωμη μου και μη με κραξει κανεις.... σε αυτη την ηλικια οσο και να σε γουσταρει ο αλλος θα παει αμεσως να το πει στους φιλους του και αυτοι θα σκεφτουν για σενα διαφορα.
τεσπα, κανε οτι θες, εγω δεν απαντω για να σε εμποδισω αλλα για να σου πω τη γνωμη μου.

α! Troller ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΑΠΟ ΤΑ 13-14 ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΑ 16 ΚΑΤΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ!!!!!!! σε μερικες μπορει 16, σε αλλες 18!!! duh?!?!?!?!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112798 από panos.s στις 20 Νοεμβρίου 2012, 2:39μμ

panos.s

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/11/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Μην κανεις τιποτα μονο και μονο για να μην τον χασεις πρωτον δηλαδη αν σκεφτεσαι να το κανεις μαζι του για τον κρατησεις να παει να γαμηθει αστον να φυγει κανε οτι θελεις ΟΤΑΝ θελεις και νιωθεις ετοιμη και 2α γυμνασιου οντως ειναι καπως τωρα το να του τραβηξεις ενταξει παει και ερχεται αλλα παραπανω μου φαινεται νωρις..
Για την αποτριχωση οταν κανεις μπανιο με σαπουνι και ελαφρα ελαφρα και προσεκτικα οχι με δυναμη και οπως νανε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login