Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Τα γουρούνια που δαιμονίστηκαν και έπεσαν στη θάλασσα. Σε περιοχή χωρίς θάλασσα.
Κυριακή, 2 Ιουνίου

Στο σπίτι με το κοριτσι μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113507 από Panos_15 στις 02 Δεκεμβρίου 2012, 2:33μμ

Panos_15

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,θα μπω κατευθειαν στο θεμα.
Ειμαι μόνος στο σπίτι το σαββατοκυριακο και παρακαλούσα την κοπέλα μου να ερθει αλλά μου εβρισκε δικαιολογίες,τελικά την έπεισα και θα ερθει σε λίγο από δω.
Οπως είπα σε άλλο θεμα είναι λίγο ντροπαλή και δε με χουφτώνει ποτέ.
Πειτε μου ιδεες για να την κανω να νιωσει ανετα και να κανουμε τίποτα παραπανω...(όχι σεξ,φασωμα)

Βασικά ιδέες γενικότερα.

Ευχαριστώ παίδες!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113508 από Panos_15 στις 02 Δεκεμβρίου 2012, 2:47μμ

Panos_15

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Πείτε καμιά ιδέα εσεις οι πιο εμπειροι! Σε καμια ωρα θα ναι εδω και θελω να προετοιμαστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113510 από Agamemnonas στις 02 Δεκεμβρίου 2012, 3:51μμ

Agamemnonas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/11/2012
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
φιλε καντινα να νιωσει ανετα σαν το σπιτι τισ δειτε μια ταινεια αγκαλιασε την δηξτης οτι δεν σκεφταισι μονο την φαση και τη θα κανεται αλλα και αλλα πραματα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113525 από petalouditsa στις 02 Δεκεμβρίου 2012, 7:58μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
τελικα τι εγινε??????εγω εχω προτασεις επειδη ειμαι σαν την κοπελα σου.......καταρχην ποσο καιρο ειστε μαζι και ηληκιες(υπαρχει λογος που ρωταω για να σ πω αναλογα)....επειτα,εγω θα ελεγα να δειτε καμια καλη ταινια κωμωδια,αισθηματικη η θριλερ(ρωτησε την τι βλεπει)....μπορειτε να ετοιμασετε και κατι να φατε η να παρετε απο εξω.....την τααινια μπορειτε να τη δειτε ξαπλωμενοι η καθισμενοι και σκεπασμενοι με την ιδια κουβερτα.....μπορεις να της κρατας το χερι αρχικα η να την εχεις αγκαλια απο τη μεση.....στη συνεχεια σιγα σιγα με σταθερο ρυθμο και χαλαρα κανεις κινηση παραπανω.....κατεβαινει το χερι στο μπυτι δηλαδη η στο λαιμο.....τη φιλας στο στομα απαλα και μετα στο λαιμο......με διακοπες φυσικα και μετα συνεχομνα αλλα οχι με ενταση.....αν δεις οτι το δεχεται κατεβαζεις το χερι στο στηθος επιφανειακα η στον πισινο η στο μουνι της,χωρις ομως να χτυπας η να ζουλας....κοψε κινηση αν δεχεται κλπ...μετα τριψε την εξωτερικα στο μουνι αν δεις κ δεν αντιδρασει....καλο θα ειναι να το σταματησετε εκει μετα,για πρωτη φορα,ωστε να μην νομιζει οτι προχωρας γρηγορα για να την πηδηξεις.....ενημερωσε μας για τις εξελιξεις!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113539 από Panos_15 στις 03 Δεκεμβρίου 2012, 1:12πμ

Panos_15

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Λοιπόν ενα θα πω, ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ!!
Ηρθε σπίτι όπως σας είπα,παραγγείλαμε φαγητο (πίτσες) και βάλαμε ταινία να δουμε. Καθόμασταν στο σαλόνι στον καναπέ διπλα διπλα. Η ταινία που βλέπαμε περιείχε ερωτικες σκηνές,τη διάλεξα επίτιδες για να κάνω κατάσταση. Στις ερωτικές σκηνές την πλησίασα λίγο και χαιδευα το μπούτι της,μετα αρχισα να τη φιλάω στο λαιμό και στο στόμα,πολύ απαλά και ρομαντικά,εκείνη εδειχνε να της αρεσει. Συνεχίσαμε έτσι για ώρα αλλά όπως ήμουν δίπλα της μου πιάστηκε ο λαιμός και πήγα πιο κει σχεδον πάνω της,τραβηχτηκε λίγο και το εκοψα.
Μετα από λίγο είχα καυλώσει πολύ,φορούσα και φορμα και φαινόταν πολυ,της πήρα το χερι σιγα σιγα και το πήγα προς τα εκει. Της λεω αν δεν θες δεν πειραζει και μου λεει δε θελω. Ξενερωσα λίγο αλλα τη σεβάστηκα. Αρχισα να τη χαιδεύω στο μουνί απέξω από το κολάν και ανασενε καπως περιεργα,της επιασα και το στήθος για πρώτη φορα,μετα πηγαμε στο δωματιο γιατι φοβοταν μην ερθει ο αδερφος μου,βγαλαμε μπλουζες (σουτιεν δεν εβγαλε) και με αφησε να μπω απο πανω της. Τριφτήκαμε πολύ ωρα και εγω τελειωσα... δεν ξερω αν το καταλαβε βεβαια αλλα ήταν τελεια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113540 από Panos_15 στις 03 Δεκεμβρίου 2012, 1:15πμ

Panos_15

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Πεταλουδίτσα, όπως τα εγραψες τα εκανα περίπου. Εγώ είμαι 15 και η κοπέλα μου 14.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113541 από petalouditsa στις 03 Δεκεμβρίου 2012, 1:29πμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
ετσι μπραβο,αυτα ειναι!!!!! την επομενη φορα παλι ετσι.....και σιγα σιγα θα προχωρατε....δηλαδη και την επομενη φορα καντε αυτα και πιασε της λιγο το χερι να σ πιασει κ εκεινη......καθε φορα σιγα σιγα και λιγο παραπανω ;) μια χαρα το πας!!!!!ποσο καιρο ειστε μαζι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113542 από Panos_15 στις 03 Δεκεμβρίου 2012, 1:43πμ

Panos_15

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Πεταλουδίτσα ευχαριστώ πολύ,παρα πολυ! Ημαστε μαζί 1 μηνα αλλα γνωριζόμαστε χρονια. Καλά δεν το πήγα;; Δεν την πίεσα αλλά πάλι δεν επιασε...τόσο ντροπή πια;; Για πες και καμια αλλη ιδεα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113543 από Panos_15 στις 03 Δεκεμβρίου 2012, 2:01πμ

Panos_15

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Επίσης θελω να ρωτήσω αυτό που ανασαινε βαρια δε σημαίνει οτι καυλωσε και εκεινη; Και αφού καυλώνει γιατί ντρέπεται γι'αυτο;; Οχι τίποτα αλλο αλλα με κανει κ εμενα κ κολλαω,εγώ είχα γίνει πέτρα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113556 από γεωσκώληξ στις 03 Δεκεμβρίου 2012, 2:44μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Ναι ρε συ,εκείνη φτιαχνόταν εκείνη την ώρα και της έβγεναν αυθόρμητα οι βαθιές ανάσες,αρκετά καλά το πήγες μπράβο,ίσως αυτό που της έβαλες το χέρι στο πουλί σου να ήταν το λάθος σου άλλα κατά τ'άλλα μπράβο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login