Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Αδάμ και η Εύα στις αγιογραφίες με αφαλούς.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

μηπως ειμαι γκει;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113720 από andrey17 στις 05 Δεκεμβρίου 2012, 11:38μμ

andrey17

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους το προβλημα που εχω το αντιμετωπιζω σε ολη μου την εφηβικη ηλικια καταρχας ειμαι 17 λοιπον αρχικα απο το δημοτικο αντιμετωπιζα μια εχθρικοτητα απο ολους κυριως απο αγορια οτι ειμαι γκει αυτο το συμπερασμα το βγαλανε επειδη η φωνη μου δεν ειναι τοσο βαρια οσο θα επρεπε αυτο με οδηγησε να κανω παρεα μονο με κοριτσια μεχρι και σημερα που δεν ειχαν καποιο θεμα οσο αναφορα τη φωνη μου τα αγορια δεν με κανανε ποτε παρεα αλλα μετα απο τοσο βρισιμο που μου εχουν δωσει ουτε εγω θα ηθελα να κανω παρεα μαζι τους παρολου που θα ηθελα να κανω παρεα με αγορια τωρα παω 3 λυκειου και δεν εχω κανει σοβαρη σχεση ουτε εχω προχωρησει στο σεξουαλικο τομεα ουτε τιποτα παρολου που εχω προσπαθησει να την πεσω σε κοπελες και με εχουν αποριψει προφανως επειδη ακουγεται αυτη η φημη σε ολο μου το σχολειο και εχω σταματησει να κανω κινησεις γιατι φοβαμαι οχι την απορριψη κυριως αλλα μιπως με πει η κοπελα γκει και γενικα ειμαι πολυ ντροπαλος σε αυτο το θεμα,ειμαι εμφανισιμος σε μεγαλο βαθμο μου εχουν πει οι αρκετοι "φιλοι" και τους κανει εντυπωση που τοσα χρονια δεν εχω κανει κατι με κοπελα,ολο αυτο το βιωμα με ειχε βαλει σε αμφιβολια για το αν ειμαι γκει ι οχι και το ειχα σκεφτει οτι δηλαδη μιπως ειμαι ?? αφου το λενε ολοι μα ολοι??(και σκεφτομαι οτι οταν ακους επι 10 χρονια καθε μερα το ιδιο πραγμα αρχιζεις να το πιστευεις) αλλα συμπερασμα δεν εβγαλα εντωμεταξυ τους τελευταιους μηνες δεν εξερω γιατι αλλα βλεπω γκει τσοντες (οχι αντρα να κανει σεξ με αντρα ) μονο αγορια να τραβανε μαλακια στο ιδιο δωματιο μεχρι εκει αυτο τωρα δεν ξερω ουτε εγω για ποιο λογο μου βγαινει απο τι μια σκεφτομαι και πιστευω οτι το κανω επειδη ισως να εχω ελειψη σε αυτο επειδη το κανουν φιλοι αγορια μεταξυ τους μαλλον.
Θα ηθελα να ακουσω πολλες γνωμες και απο αγορια και απο κοριτσια γιατι αυτο το προβλημα με εχει καταστρεψει ψυχολογικα ειλικρινα σε ολη μου τη ζωη θα ηθελα να μαθω αν καποιος αλλος παιρναει κατι αντιστοιχο και ζηταω την βοηθεια σας !!!! :( :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113723 από Hooligan01 στις 05 Δεκεμβρίου 2012, 11:54μμ

Hooligan01

μέλος από: 4/12/2012
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Λογικα αν νιωθεις γκει εισαι γκει και εγω ξερω αγορια που κανουν παρεα σχεδον μονο με κοριτσια αλλα δεν ειναι γκει. Αν νιωθεις οτι σου αρεσουν τα αγορια τοτε ισως εισαι γκει αλλα δεν νομιζω να εισαι αφου εχεις προσπαθησει και με κοριτσια. Ξερω και αλλους που εχουν φιλους αγορια και παλι δεν ειχαν ποτε σχεση με καποια κοπελλα αλλα προσπαθουν οποτε και εσυ να προσπαθας και καποτε θα βρεθει η καταλληλη που θα νιωσει κατι για σενα. Απλα εχεις παθει κατι σαν πληση εγκεφαλου θα ελεγα απο τες πολλες φορες που το ακουσες αρχισες να το πιστευεις δεν νομιζω να εισαι γιατι θα το ηξερες ηδη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113724 από KwnstantinosS στις 05 Δεκεμβρίου 2012, 11:56μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Το ζητημα ειναι πως νιωθεις εσυ ??......αυτοι ολοι που σε φωναζαν γκει σε εχουν επηρεασει πολυ,πλεον σ εχει γινει εμμονη και αρχιζεις να το πιστευεις ......πιστευω δεν εισαι γκει απλα σε εχουν τρελανει.....τωρα αυτο που λες με τις γκει τσοντες ,πρεπει να ειναι αποτελεσμα ολης αυτης της τρελας...ή αν σ αρεσουν οι τσοντες τετοιου ειδους μπορει και να εισαι.......κανεις δεν ξερει ,μονο εσυ.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113727 από _eks_nti στις 06 Δεκεμβρίου 2012, 12:01πμ

_eks_nti

μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Τα παντα ειναι μεσα στο μυαλο μας! ανεξαρτητα με τ τι σου λενε οι αλλοι κατσε κ σκεψου λογικα. Γκει εισαι οταν σε ελκυουν ατομα του ιδιου φυλου και οχι οταν εχεις λεπτη φωνη ή δν ξερω κ γω τι αλλο. Ξεκαθαρισε πρωτα αυτο στο μυαλο σου ! βεβαια ειν λογικο ν σκεφτεσαι ετσι αν σου τ λενε καθε μερα αυτο το πραγμα..εε καποια στιγμη θα σε πεισουν για κτ λανθασμενο. Ειναι κριμα να χαλασεις τη μετεπειτα ζωη σου εξαιτιας καποιων κομπλεξικων ! Σκεψου αυτο που σου ειπα παραπανω ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113733 από geo5 στις 06 Δεκεμβρίου 2012, 12:38πμ

geo5

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/6/2012
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω και εγω απο το δημοτικο...τωρα ειμαι δευτερα λυκειου....και εμενα με κοροιδευαν οτι ειμαι γκει....αυτο ομως επιρρεασε πολυ την ψυχολογικη μου κατασταση...εκανα και εγω παρεα με κοριτσια και ακομα κανω...ομως περυσι εβαλα καποια ορια στον εαυτο μου και ειπα οτι δεν θα τους αφησω αλλο να μου χαλαν καθε μερα την ψυχολογια μου...και το καταφερα...ειναι οντως ολα μες το μυαλο..και εγω απο τις πολλες φορες που ακουγα οτι ειμαι γκει αρχισα να πιστευω οτι ειμαι και εβλεπα καπου καπου γκει τσοντες...τωρα ομως το ξεπερασα και το καταφερα οταν σταματησα να τους δινω σημασια...πρεπει να το ξεπερασεις και εσυ...επειδη εχεις λεπτη φωνη δεν σημαινει οτι εισαι γκει...κανε οτι σου ειπε και ο απο πανω...μην χαραμισεις τη ζωη σου επειδη καποιοι ηλιθιοι σου ελεγαν τετοια πραγματα...
ελπιζω να βοηθησα.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113738 από giannisefoa στις 06 Δεκεμβρίου 2012, 2:49πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Κατ αρχήν όλο αυτό είναι μια τεράστια μαλακία από μέρους των υπολοίπων που σου φέρονταν έτσι...Πιστεύω πως όντως σε έχει επηρεάσει ως ένα σημείο(αυθυποβολή αν έχεις ακούσει) απλά πιστεύω πως μόνο εσύ μπορείς να πείσεις τον εαυτό σου ότι δεν είσαι γκει...Νομίζω πως και μόνο που προβληματίζεσαι και αγχώνεσαι με το γεγονός καθώς και ότι την έπεσες σε κορίτσια απλά δεν είχες ανταπόκριση δείχνει ότι δεν είσαι γκει...Όσον αφορά τις τσόντες που λες,ίσως να ταυτίζεσαι με την κατάσταση ή απλά μπορεί να είναι βίτσιο(σε άλλους αρέσει να τους βάζουν δάχτυλο).Νομίζω πως πρέπει απλά να το αφήσεις να εξελιχθεί φυσιολογικά γιατί το άγχος να κάνεις κάτι να αποδείξεις σε εσένα κυρίως ότι δεν είσαι γκει σε αγχώνει πιο πολύ και τα κάνεις χειρότερα...Χαλάρωσε,δώσε πανελλήνιες,πεστην σε καμιά γκόμενα και αν τελικά δεις ότι υπάρχουν κι άλλα σημάδια επανεξετάζεις το αν είσαι γκει(που δεν νομίζω)...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113751 από andrey17 στις 06 Δεκεμβρίου 2012, 1:58μμ

andrey17

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
οχι παιδια ποτε δεν ενιωσα κατι για το ιδιο φυλλο ουτε καν πιστευω αυτο που ειπατε οτι μου εχει γινει πληση εγκεφαλου γιατι το ακουω απο τοτε που πατησα το ποδι μου στο δημοτικο εως και σημερα...,αυτο με κοριτσια δεν ξερω που ωφειλετε μεσα στον νοεμβριο εφαγα 2 ακυρα και μου λεγαν δικαιολογια οτι εχουν αγορια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113756 από _eks_nti στις 06 Δεκεμβρίου 2012, 2:16μμ

_eks_nti

μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
νταξ αυτο με τα κοριτσια ή ηταν τυχαιο ή εχουν επηρεαστει απο αυτα π λεγονται για σενα. Αυτο που πρεπει ν κνεις ειναι να τους αλλαξεις γνωμη. Νομιζω οτι εαν μιλησεις στ κοριτσια θα καταλαβουν..δν ξερω ομως γτ μπορει να θεωρηθει κλαψιμο. Ο καλυτερος τροπος ειναι ν τις κανεις ν το καταλαβουν εμεσα ή αλλιως παρατα τες κ βρες καποια που δν θα εχει τετοιο κομπλεξ !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113757 από KwnstantinosS στις 06 Δεκεμβρίου 2012, 2:20μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Ισως ειναι η συμπεριφορα σ .....πολλα αγορια εχουνε θυληπρεπη συμπεριφορα ..δηλαδη συμπεριφερονται με γυναικειες κινησεις αλλα ειναι αντρες ...ή απλως δεν ταιριαζες με τα κοριτσια και δεν τα πλησιασες σωστα ....ή νομιζουν και αυτα οτι εισαι γκει γιατι το ακουνε απο το δημοτικο .........ενα σωρο υποθεσεις ....αν σε ηξερα θα σ ελεγα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113769 από Σηπτικό Βόδι στις 06 Δεκεμβρίου 2012, 4:18μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Δε μπορεί κανείς να σου πει αν είσαι γκέι ή όχι, μόνο εσύ το ξέρεις.
Το αν σου λένε κάτι συνεχόμενα και για 10 και για 110 χρόνια, κι εσύ κάθεσαι και το ακούς αντί να έχεις σχηματίσει μια δική σου και ανεπηρέαστη άποψη, είναι μαλακία δικιά σου και κανενός άλλου.

Επιπλέον, αν θέλεις να μάθεις θα πρέπει να δοκιμάσεις να τα φτιάξεις με κάποια, να δεις αν θα σου αρέσει ή θα προτιμούσες αγόρι. Μπορεί να είσαι απλά ντροπαλός και να φοβάσαι την απόρριψη, αυτό κι αν είναι λάθος, ό,τι κι αν σου πουν δε σε νοιάζει.

Από εκεί και πέρα, δεν μπορεί κανείς με σιγουριά να σου πει αν είσαι ή δεν είσαι. Ψαξ' το μόνος σου και θα δεις τι είσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login