Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν όλα τα άλλα αποτύχουν, δοκίμασε τη Βανδή.
Σάββατο, 18 Μαΐου

μου τον επαιξε

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114272 από Troller στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 3:29μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Noir Désir@13 Δεκεμβρίου 2012)
Έγραψε:(Troller@13 Δεκεμβρίου 2012)
Έγραψε:(Noir Désir@13 Δεκεμβρίου 2012)
Το να "ντρεποταν" επειδη εχει εμπειριες, το βρισκω απιθανο


πιστεψε με καθολου...

Αληθεια; :Ρ καλα, αλλα και παλι, γιατι να του πει ψεμματα; Αν φοβοταν οτι δεν ειναι καλη, αντε να το καταλαβω..αλλα απ'τη στιγμη που το κανει καλα, ειναι παραλογο να του το πει αυτο.. Και αν οντως ντρεποταν (που γι'αυτην την ηλικια μ φαινεται παραξενο), και παλι δεν εχει λογο να πει οτι δεν εχει αλλη εμπειρια..απλα δε λες τιποτα, δεν εχεις αναγκη να δωσεις εξηγησεις..δε νομιζω να την ρωταγε το παιδι.. Τελος παντων, αυτα με τη δικη μου λογικη παντα


Κοιταξε,εγω γουσταρω τερμα τα κοριτσια που δεν ντρεπονται γι αυτα που εχουν κανει και δεν κολωνουν να τα πουν(δεν εννοω να τα φωναζουν...καταλαβες τι εννοω).Απο την αλλη υπαρχουν και κοριτσια(εχω γνωρισει αρκετα) που ντρεπονται και προτιμουν να το παιζουν αθωες παρθενες περιστερες λες και ζουμε στις αρχες του 20ου αιωνα.Γιατι το κανουν αυτο δεν ξερω αλλα υπαρχουν και ειναι και αρκετες.;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114278 από Noir Désir στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 5:07μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Troller@14 Δεκεμβρίου 2012)
Έγραψε:(Noir Désir@13 Δεκεμβρίου 2012)
Έγραψε:(Troller@13 Δεκεμβρίου 2012)
Έγραψε:(Noir Désir@13 Δεκεμβρίου 2012)
Το να "ντρεποταν" επειδη εχει εμπειριες, το βρισκω απιθανο


πιστεψε με καθολου...

Αληθεια; :Ρ καλα, αλλα και παλι, γιατι να του πει ψεμματα; Αν φοβοταν οτι δεν ειναι καλη, αντε να το καταλαβω..αλλα απ'τη στιγμη που το κανει καλα, ειναι παραλογο να του το πει αυτο.. Και αν οντως ντρεποταν (που γι'αυτην την ηλικια μ φαινεται παραξενο), και παλι δεν εχει λογο να πει οτι δεν εχει αλλη εμπειρια..απλα δε λες τιποτα, δεν εχεις αναγκη να δωσεις εξηγησεις..δε νομιζω να την ρωταγε το παιδι.. Τελος παντων, αυτα με τη δικη μου λογικη παντα


Κοιταξε,εγω γουσταρω τερμα τα κοριτσια που δεν ντρεπονται γι αυτα που εχουν κανει και δεν κολωνουν να τα πουν(δεν εννοω να τα φωναζουν...καταλαβες τι εννοω).Απο την αλλη υπαρχουν και κοριτσια(εχω γνωρισει αρκετα) που ντρεπονται και προτιμουν να το παιζουν αθωες παρθενες περιστερες λες και ζουμε στις αρχες του 20ου αιωνα.Γιατι το κανουν αυτο δεν ξερω αλλα υπαρχουν και ειναι και αρκετες.;)

Εντυπωσιάζομαι..το αντίθετο πίστευα ότι συμβαίνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login