Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ποτέ κανείς δεν είναι πραγματικά άχρηστος. Στην χειρότερη περίπτωση χρησιμεύει για αντιπαράδειγμα.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Aσπρα κολπικα υγρα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114707 από manolio4 στις 19 Δεκεμβρίου 2012, 9:26μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
Προβλημα προβλημα προβλημα.. Με την κοπελα μου ενω καναμε ερωτα την ωρα που τελειωνα βγηκα εξω και το προφυλακτικο εμεινε μεσα.. Μπορεσα να της το βγαλω και το ελεγξα και ηταν καθαρο και ειμαι σιγουρος οτι τελειωσα οταν ημουν εξω της.. Παρολα αυτα για μεγαλυτερη σιγουρια την επομενη μερα πηγα στο φαρμακειο και αγορασα το χαπι της επομενης μερας, Postinor 1,5 mg λεβονοργεστρελη συγκεκριμενα,(δεν θελω να διαφημησω απλα ειμαι σε δυσκολη φαση). Ειναι καλο? Εγινε το σαββατο 15/12 στις 10 το βραδυ πηραμε το χαπι στις 16/12 στις 6 το απογευμα περιπου και σημερα τεταρτη 19/12 ειδε καποια υγρα τα οποια ηταν ασπρα μου ειπε.. Τι λετε? ποσες πιθανοτητες εγκυμοσυνης.. εχω αγχωθει παρα πολυ δυστυχως.. και φοβομαστε αλλα αν ειναι παιδι δεν μπορουμε να το ριξουμε και ειμαστε 16-17!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114709 από γεωσκώληξ στις 19 Δεκεμβρίου 2012, 9:55μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Αφού πήρε το χάπι ηρεμήστε.Αν και αφού είσαι σίγουρος ότι δεν τελείωσες μέσα της,τσάμπα τάραξε τον κύκλο της η κοπέλα.Αλλά τώρα πια μετά και το χάπι να είστε σίγουροι ότι η κοπέλα δεν είναι έγκυος.
Για να το δείτε και με τα μάτια σας,ένα τεστάκι εγκυμοσύνης θα σας βοηθήσει να ξεπεράσετε τα όποια άγχη σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114721 από manolio4 στις 19 Δεκεμβρίου 2012, 11:10μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
Δεν θα ειμαι σιγουρος μεχρι να δω οτι δεν ειναι εγκυος.. Απο την αλλη το τεστ αν δειξει θετικο την πατησαμε!!! Φοβαμαι πολυ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114726 από Darklin στις 20 Δεκεμβρίου 2012, 12:49πμ

Darklin

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Μην ανησυχεις φιλε μου. Το πηρε σε πολυ καλο χρονικο διάστημα. Συμβουλεψε ομως τη φιλη σου να επισκεφτει ενα γυναικολογο γιατι τα ασπρα υγρα σε μεγαλυτερη ποσοτητα απο το κανονικο ισως μαρτυρανε την υπαρξη χλαμιδιων. Τα αποκτουν οι γυναικες συνηθως λογο της χρησης φαρμακων σε περιοδους, πονοκεφαλους, κλπ τα οποια σκοτωνουν καποιους μυκητες (καλοηθεις, μη φοβασαι) που περιοριζουν τον αριθμο τους. Δεν ειναι κατι που πρεπει να την ανησυχησει καθως πολλες γυναικες ειδικα την περιοδο του καλοκαιριου λογω θαλασσας μπορει να μολυνθουν αλλα δεν ειναι και κατι που πρεπει να το παραμελησει. Ο γιατρος κατα 99,9% θα της δωσει μια αλοιφη που εφαρμαζουν στην περιοχη αλλα και μεσα στο αιδιο τους σε βαθος μερικων εκατοστων. Μολις τελειωσει την αγωγη της δε θα υπαρχει τιποτα πλεον που να την ανησυχει και εκεινη και εσενα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114828 από manolio4 στις 22 Δεκεμβρίου 2012, 4:06μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
Και κατι αλλο παιδια.. Εχουν περασει μεχρι τωρα 6 μερες απο τοτε που πηραμε το χαπι και δεν της εχει παρουσιαστει αιμα αλλα ουτε και αυτα τα ασπρα υγρα.. Με το χαπι βγαινει παντα αιμα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login