Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Επίδομα διατροφής είναι η συνέπεια του λάθους δύο ανθρώπων, που το πληρώνει μόνο ο ένας.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Να παρω το χαπι;;;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114723 από petalouditsa στις 20 Δεκεμβρίου 2012, 12:16πμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Καλησπερα...μολις τωρα εκανα σεξ με καποιον που γνωριζω πολυ λιγο...την πρωτη φορα πηραμε προφυλαξεις(το μεσημερι)τωρα το βραδυ με τα χιλια ζορια φορεσε,και στον δευτερο γυρω μου λεει ασε με να μπω λιγο δεν θα τελειωσω μεσα,ειμαι υγιης στο εγγυομαι,δεν ειμαι κανενα πιδακι 5 ετων που να μην ξερω απο αυτα(30 ειναι)...σημερα το καναμε πρωτη φορα.....ειχε πολλα υγρα,τα σκουπισε με το χερι αλλα ταυτοχρονα μου εβαζε και δαχτυλο(στανταρ κατι ειχε μεινει παν απο τα προσπερματικα)...ειναι μια εβδμαδα ή δεκα μερες που μου τελειωσε η περιοδος.....τι να κανω?τελειωσε μεν εξω αλλα φοβαμαι για τα υγρα που α κ τα σκουπιζε ταυτοχρονα μου εβαζε δαχτυλο...σας παρακαλω διαφωτιστε με :'( εβγαλε πολυ σπερμα και το μεσημερι και τωρα και φοβαμαι :'(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114724 από Darklin στις 20 Δεκεμβρίου 2012, 12:37πμ

Darklin

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Καλησπερα πεταλουδιτσα. Κοιταξε απο αυτα που λες δεν κρινω οτι υπαρχει υψηλος κινδυνος να εχει γινει κατι που να σε αφηνε εγκυο. Δεν εχω καταλαβει βεβαια τι φοβασαι. Μην κολλησες κατι η μην υπαρξει καποια ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη? Στην πρωτη εκδοχη εφοσον γινεται κατι χωρις προφυλακτικο αν ο αλλος εχει κατι ειναι σχεδον σιγουρο οτι στο μεταφερει. Στην δευτερη εκδοχη δεν υπαρχει λογος σοβαρης ανησυχιας αλλα αν θελεις να εισαι απολυτη σιγουρη λογο οτι εισαι λογικα σε περιοδο ωορρηξιας καλυτερα να παρεις το χαπι "της επομενης μερας" να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. Προσοχη ομως στο μελλον γιατι τα χαπια αυτα για να σου φερουν περιοδο αμεσα διαταρασουν το ορμονικο σου συστημα. Δεν ειναι και για συχνη χρηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114727 από petalouditsa στις 20 Δεκεμβρίου 2012, 1:26πμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Και τα δυο φοβαμαι....αυτος ειναι απολυτα σιγουρος οτι ολα εγιναν σωστα...το θεμα ειναι οτι εω παρει αλλα δυο χαπια απο την αρχη του 2012.....απο την αλλη λες να κατει η στραβη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114733 από Darklin στις 20 Δεκεμβρίου 2012, 11:10πμ

Darklin

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Κοιτα το να κολλησες κατι δεν πιστευω οτι ειναι σε υψηλο επιπεδο. Βασικα ουτε το να εχεις μεινει εγκυος (φτου φτου ουτε να το λεω δε θελω). Για να εχεις το κεφαλι σου ομως 1000% ησυχο για το δευτερο παρε χαπι και προσπαθησε την επομενη φορα να μην υποκυψεις ετσι ευκολα. Και στην κοπελα μου που ειμαι χρονια μαζι της της πιπιλαω συνεχεια το μυαλο για αυτο αλλα ειναι απολυτα καθετη και το σεβομαι και το καταλαβαινω κι εγω μετα. "Η με προφυλακτικο η καθολου. Δεν ειναι αστειο μια ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη" τα λογια της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114735 από petalouditsa στις 20 Δεκεμβρίου 2012, 12:42μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
ενταξει....το θεμα ομως ειναι οτι πριν 8 μηνες το πηρα αλλες δυο φορες...και διαβασα κατι για εμφραγματα κλπ και ενα σωρο παρενεργει(και περιστατικα)και φοβαμαι....λεω να ρωτησω και το γυναικολογο μου για σιγουρια αν κ ντρεπομαι να παω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114755 από petalouditsa στις 20 Δεκεμβρίου 2012, 6:30μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Καμια αλλη γνωμη???βοηθηστε σας παρακαλω :'(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114869 από Darklin στις 23 Δεκεμβρίου 2012, 1:57πμ

Darklin

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Αγαπητη πεταλουδιτσα. Εχουν περασει μερες οποτε οτι εγινε εγινε. Τωρα ο χρονος θα δειξει εφοσον δεν πηρες χαπακι. Γνωμη ειναι οτι δε θα εχει γινει κατι αλλα τωρα μετα απο τοσες μερες η φραση "... της επομενης μερας" που συνοδευει το χαπι δεν υπαρχει οποτε HOPE FOR THE BEST! Θετικη ενεργεια και ενα τεστακι εγκυμοσυνης σε λιγες μερες για να φυγει και ο πονοκεφαλος που σου δημιουργησε το αγορι με τις ορμες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114919 από ponos psuxhs στις 23 Δεκεμβρίου 2012, 11:45μμ

ponos psuxhs

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
το χαπι το πηρα τελικα για τριτη φορα......ρωτησα 4 γυναικολογους....οι 2 γυναικες ηταν υπερ,οι 2 ανδρες κατα....τελικα το πηρα γιατι εκεινος ψιλοαδιαφορησε και δεν ηθελα να τρεχω και να μη φτανω...το θεμα ειναι οτι το πηρα 3η φορα(μετα απο 8 μηνες που ειχα παρει τα αλλα δυο)....υπαρχει περιπτωση να παθω καμια ζημια οπως νεφρα,στειρωση,αιμορραγια,αναπηρια κλπ?ανησυχω πολυ :'(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114996 από bad_boy30 στις 26 Δεκεμβρίου 2012, 1:00μμ

bad_boy30

μέλος από: 25/12/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
παρε κανονικα το χαπι....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115064 από ponos psuxhs στις 27 Δεκεμβρίου 2012, 10:54μμ

ponos psuxhs

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
το πηρα...το θεμα ειναι οτι σημερα ξαναηρθα περιοδο ποναω αλλα δε βγαζω αιμα :'( ανησυχω πολυ και φοβαμαι μην μεινω στειρα...δε βρισκω καποιο γιατρο να με κατατοπισει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login