Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Προσπαθώ να βγω από το ψυχολογικό αδιέξοδο, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από πού μπήκα.
Σάββατο, 27 Απριλίου

εγκυμοσυνη?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115237 από anna17 στις 01 Ιανουαρίου 2013, 6:13μμ

anna17

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
καλησπερα! πριν απο ενα μην εκανα ουρολημωξη και τωρα εχει να μου ερθει περιοδος απο τις 12 νοεμβριου. ειχα κανει σεξ με το αγορι μου χωρις προφυλακτικο και αυτη τη στιγμη φοβαμαι παρα πολυ. εχω πρησμενο στηθος και νιωθω την κοιλια μου φουσκωμενη τα οποια βεβαι ειναι σημαδια περιοδου αλλα και εγκυμοσυνης. δεν ειχα ποτε σταθερο κυκλο αλλα τωρα εχει αργησει αρκετα. Μ ια φιλη μου μου λεει οτι ειναι λογω της ουρολοιμωξης εσεις τι ξερετε? θα μπορουσε να επιρεασει την περιοδο μου αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115242 από aglina στις 01 Ιανουαρίου 2013, 7:05μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Δεν ξερω αν ειναι απο την ουρολιμοξη, ομως καλυτερα θα ηταν να ρωτησεις τον γιατρο σου. Τωρα για την εγγιμοσινη παρε κανενα τεστ εγγυμοσινης ή πηγενε σε εναν γυναικολογο να σε εξετασει (ειναι πιο συγουρα τα αποτελεσματα κ μπορεις να τον ρωτησεις αν η ουρολιμοξη επιριαζει την περιοδο).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115250 από kassandra στις 01 Ιανουαρίου 2013, 9:29μμ

kassandra

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Παντως αν κανεις τεστ εγκυμοσυνης κανε πανω απο 3!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115272 από Darklin στις 02 Ιανουαρίου 2013, 1:57πμ

Darklin

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Πιθανοτατα δεν ειναι κατι αλλα η απουσια σταθερου κυκλου ισως ειναι σημαδι υπαρξης πολυκυστικων ωοθηκων. Θα σε συμβουλευα να επισκεφτεις ενα γυναικολογο για να το δεις γιατι περα απο το θεμα της υγειας, καθε φορα που θα κανεις σεξ χωρις προφυλαξη θα εχεις το ιδιο αγχος και δεν εμπειρια που ειναι ωραια να τη βιωνεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115387 από anna17 στις 03 Ιανουαρίου 2013, 6:47μμ

anna17

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ναι θελω να παω σε γυναικολογο αλλα θελει και 60 ευρω ρε παιδια..και επισης οταν πηγα νοσοκομειο για την ουρολοιμωξη εκανα εξετασεις αιματος...και εκεινη την μερα ειχα πεθανει απτο αγχος μου μηπως εβρισκαν οτι ειμαι εγκυος..αλλα μου ειπαν οτι ειχαν βγει καλες οι εξετασεις..αμα ημουν θα το ειχε δειξει??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115391 από aglina στις 03 Ιανουαρίου 2013, 7:22μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Τα χρηματα για τον γυναικολογο μην το σκευτεσε καθολου! Μπορει να εχεις κανενα προβλημα κ να σου στερισει καποια στηγμη να κανεις παιδι. Καλιτερα να καθηστερισεις κατι αλλο παρα κατι τοσο σηματικο. ΑΑ για τις εξετασεις νομιζω θα στο ελεγαν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115717 από Darklin στις 07 Ιανουαρίου 2013, 1:36πμ

Darklin

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Αν εισαι εγκυος οι αιματολογικες το δειχνουν. Παντως εγω θα επιμεινω. Βρες τον τροπο να πας στο γιατρο να το δει. Ο σταθερος κυκλος για μια γυναικα ειναι αποτελει ασφαλεια για να καταλαβαινει αν κατι εχει διαταραχθει και εσενα κατι εχει διαταραχθει. δες το.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login