Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η ρουφιανιά σήμερα λέγεται καριέρα.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Τσòντες!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116499 από Sotiris. στις 23 Ιανουαρίου 2013, 8:01μμ

Sotiris.

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Μπαίνω κατευθείαν στο ψητό!
Το πρόβλημα μου είναι ότι από τα 15 μου άρχισα να βλέπω τσόντες με γέρους αρχικά να πηδάνε γκόμενες, όμως μετά εντελώς ξαφνικά άρχισα να βλέπω γκέι τσόντες με γέρους ακόμα και μόνο γέρους να τον παίζουν!

Με αυτές τις τσόντες ξεκίνησα και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό, πλέον δεν βλέπω γενικότερα τσόντες άλλα όταν μπαίνω σε κάποια ιστοσελίδα παρατηρώ ότι αν πετύχω κάτι παρόμοιο έχω περισσότερη στύση... το θέμα είναι ότι με φτιάχνει μόνο το ηλικιωμένο γκέι για το κανονικό αδιαφορώ άρα μπήκα και στο σκεπτικό μήπως είναι κάποιο φετίχ άλλα και πάλι δεν μπορώ να το εξηγήσω, λέτε να υπάρχει κάποιος λόγος που επικεντρώνομαι σε αυτό το είδος; Συμβαίνει σε κάποιον από εσάς;

Με πειράζει γιατί έχω σχέση και με κάνει να νιώθω περίεργα αυτό το πράγμα, από την άλλη βλέπω και κανονικές άλλα δε νιώθω άνετα να το πω σε κάποιον. Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116502 από αννακαπα στις 23 Ιανουαρίου 2013, 9:23μμ

αννακαπα

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
κοιτα πολλες φορες ειναι και οι ορμονες καποιες φορες εινια φυσιολογικο....το οτι βλεπεις με ενηλικιωμενους ειναι απο απορια;εννοω οτι εινια κατι προτοτυπο και ισως για αυτο να σου αρεσει;θα ηθελες να κανεις ερωτα με την κοπελα σου;βασικα εχετε προχορησει?
αμα θελεις να κανεις ερωτα με την κοπελα σου το βρισκω απολυτα φυσιολογικο γιατι ο οργανισμος σου βλεπει καινουρια πραγματα..
ειναι και οτι εισαι σε μια ηλικια λιγο παραξενη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116527 από Sotiris. στις 24 Ιανουαρίου 2013, 8:23πμ

Sotiris.

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Είμαι 21 και έχω ολοκληρώσει με την κοπέλα μου, το θέμα είναι ότι αυτό έχει παίξει καθοριστικό ρόλο στη ζωή μου με αποτέλεσμα να μου έχει γίνει τεράστιο πρόβλημα.

Το σκέφτομαι πάρα πολύ καιρό συνέχεια και κάνω διάφορες σκέψεις με το μυαλό μου που μετά λέω πως είναι δυνατόν να σκέφτομαι κάτι τέτοιο!
Έχω φτάσει σε σημείο να νιώθω τόσο μειονεκτικά απέναντι στους άλλους που ντρέπομαι να λειτουργήσω και με την κοπέλα μου... Σκέφτομαι συνέχεια ότι όλους τους βλέπω γυμνούς, ότι τους κοιτάζω ερωτικά και ότι με χλευάζουν για την κάθε κίνηση που κάνω! Επίσης δεν μπορούσα ποτέ να πλησιάσω κοπέλα και ούτε καν να σκεφτώ να κάνω κάτι επειδή είχα αυτό το πρόβλημα στη ζωή μου... μου δημιούργησε πολλά κόμπλεξ και δεν μπορώ να βγάλω άκρη!

Επίσης με προβληματίζει και το γεγονός ότι και καλά το ξέρουν μερικοί επειδή κάποτε έβλεπα αυτές τις τσόντες και από νετ καφέ εντάξει πρόσεχα γενικότερα να μη με πιάσουν με τσόντες άσχετα με το είδος άλλα αυτό το κάνει χειρότερα... με αποτέλεσμα να νιώθω ενοχές και να έχω αμφιβολίες για το αν με κοροιδεύουν πίσω από την πλάτη μου ή αν ακούγονται διάφορα!

Δεν ξέρω τι συμβαίνει και δεν ξέρω γιατί ξεκίνησα με αυτές τις τσόντες...

Ευχαριστώ για την απάντηση.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116530 από Sotiris. στις 24 Ιανουαρίου 2013, 12:38μμ

Sotiris.

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Δεν μπορώ να συνεχίσω έτσι την ζωή μου, νιώθω απαίσια και δεν ξέρω τι να κάνω, πως να βγάλω μια άκρη πως να τα ξεχάσω από τη στιγμή που δεν γίνεται; Βλέπω ηλικιωμένο και νομίζω ότι τον κοιτάω πονηρά, ότι και να κάνω με ακολουθεί αυτή η σκέψη, αυτή η εμμονή και ξέρω πως δεν θα καταφέρω να συνεχίσω την ζωή μου επειδή δεν γίνεται να σταματήσω να το κάνω αυτό! Δεν βλέπω τσόντες, δεν μπορώ να λειτουργήσω όπως λειτουργούσα παλιά με την κοπέλα ( αν και την σκέφτομαι και κάθε φορά με ερεθίζει και με ανάβει με το παραμικρό, ακόμα και όταν αυνανίζομαι σκέφτομαι έχω την κοπέλα μου ως φαντασίωση ) όμως δεν ξέρω νιώθω υποτιμητικά και με βάζει στοπ σε ότι και να κάνω στη ζωή μου! Δε νιώθω φυσιολογικός και δεν θέλω να μου συμβαίνει αυτό! Είναι η αιτία που δεν έχω αυτοπεποίθηση, αυτοεκτίμηση, θάρρος, χαρά, και ηρεμία...

Τι θα κάνατε στην θέση μου; Όσο περνάει ο καιρός με καταστρέφει όλο και περισσότερο και μου κάνει την ζωή δύσκολη! Είναι ο λόγος που ολοκλήρωσα στα 20, που δεν πλησίαζα ποτέ κοπέλα, που επειδή έβλεπα αυτές τις τσόντες νόμιζα πως δεν θα έχω στύση με κορίτσι ( τελικά έχω με την δικιά μου άλλα με καμία άλλη ) λέτε να είναι αυτό το πρόβλημα που δεν είχα ποτέ στύση με κοπέλα; επειδή σκεφτόμουνα αυτά; Με την δικιά μου έχω πολύ καλή στύση απλά έχω την εντύπωση ότι δεν την ικανοποιώ και με αυτές τις σκέψεις κολλάω και σεξουαλικά άλλα και γενικότερα!

Μήπως είμαι κρυφο γκέι; Αν παντρευτώ και γεράσω τι δηλαδή θα καυλώνω με τους συνομήλικους μου; Πωωω τι θα κάνω γαμώτο, αν είναι έτσι καλύτερα να χωρίσω τι να κάνει με εμένα η κοπέλα μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116573 από dunkerk στις 25 Ιανουαρίου 2013, 4:03μμ

dunkerk

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/1/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
τι να σου πω , περιεργα πραγματα μ ας λεσ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116591 από Sotiris. στις 26 Ιανουαρίου 2013, 12:07πμ

Sotiris.

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αυτό που απάντησες είναι λιγότερο περίεργο; Αν δεν έχεις κάτι να πεις μην τρολάρεις τουλάχιστον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116592 από na mai στις 26 Ιανουαρίου 2013, 2:40πμ

na mai

μέλος από: 26/1/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Αρχικά πρέπει να σταματήσεις να αγχώνεσαι. Όσο το σκέφτεσαι τόσο θα το μεγαλοποιείς στο κεφάλι σου και θα συνεχίσει να καθιστά πρόβλημα στη ζωή σου. Προτείνω αφού έχεις και σχέση να αφοσιωθείς για κανένα μήνα αποκλειστικά στην κοπέλα σου. Δοκιμάστε νέα πραγματα στο σεξ ή οτιδηποτε άλλο σκεφτείς που θα σε απασχολεί ευχάριστα. Μη δεις αυτό το διάστημα τσόντες για κανένα λόγο. Δώσε υπόσχεση στον εαυτό σου ότι αυτό το μήνα θα είσαι ήρεμος και κάνε σαν να μην σε ένοιαξε ποτέ αυτό. Είμαι σίγουρη πως μετά από αυτό το διάστημα θα είσαι πολυ πιό συνηδητοποιημένος αλλά κυρίως εστίασε στο πώς θες να είσαι. Μη φρικάρεις άλλο! νέο παιδί!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116629 από Hanibal στις 27 Ιανουαρίου 2013, 12:12μμ

Hanibal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/1/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ρε συ φιλε,σταματα να αγχωνεσαι!!!!αν ειμουν στην θεση σου θα πηγαινα να συμβουλευτω εναν ψυχολογο.Πιστευω οτι θα σου εδινε καποιες χρησιμες συμβουλες,ενας φιλος μου μας ειχε πει πως του αρεσαν τσοντες με τραβεστι,αχτι αυτος αχτι και εσυ...


υ.γ επειδη ειμαι 16 και βλεπω μερα παρα μερα να σου δωσω κανα λινκ??μπας και σου αρεσουν και ξεχαστεις??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116819 από Sotiris. στις 30 Ιανουαρίου 2013, 12:02πμ

Sotiris.

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Το θέμα είναι ότι τα ενοχοποιώ όλα με αποτέλεσμα ότι κάνω στη ζωή μου να το θεωρώ ανώμαλο, ακόμα και τσόντα να δω θα το θεωρώ κάπως μετά και θα νιώθω άσχημα! Πηγαίνω σε άλλες κατηγορίες και πέφτω πάλι σε εκείνες η μου βγάζει στη λίστα παρόμοιες και ξενερώνω... και να μην θέλω να το σκέφτομαι δεν μπορώ!

Το θέμα είναι γιατί να ξεκίνησα με αυτές τις τσόντες; Γιατί να ερεθίζομαι με αυτές περισσότερο; Κανονικά θα έπρεπε να το θεωρώ αηδία!

Επίσης από την στιγμή που λειτουργώ με την κοπέλα μου και με ανάβει με το παραμικρό γιατί να ερεθίζομαι και με κάτι τέτοιο;

+ αυτό το πρόβλημα έχω κι άλλα τέτοιου είδους που όλα μαζί με σοκάρουν άπειρα και αναρωτιέμαι τι πραγματικά μου συμβαίνει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login