Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δεν μπόρεσα να επισκευάσω τα φρένα σας, γι' αυτό έκανα την κόρνα σας δυνατότερη.
Παρασκευή, 31 Μαΐου

Μικρό πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116556 από Agnostos Gnosti στις 25 Ιανουαρίου 2013, 12:50πμ

Agnostos Gnosti

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Καλημέρα στην κοινότητα του φόρουμ.θα ήθελα να σας μιλήσω και να ακούσω
τις γνώμες για ένα ιδιαίτερα προσωπικό θέμα.Καταρχάς είμαι 16 χρονών.
Και το πέος μου δεν έχει μεγαλώσει ακόμα. σε χαλάρωση το πέος μου είναι
5-6εκ και δεν είναι χοντρό...Θέλω να μάθω εάν είναι φυσιολογικό αυτό και θέλω να ακούσω γνώμες.Επειδή είναι η πρώτη φορά που αποφάσισα να μιλήσω για αυτό και δεν το έχω ξανά κάνει δεν ξέρω εάν έχω καλύψει όλες τις προϋποθέσεις για να βγάλετε ένα συμπέρασμα για το τι τρέχει εάν χρειαστείτε οτιδήποτε άλλο πείτε μου ώστε να σας το πω.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116557 από Agnostos Gnosti στις 25 Ιανουαρίου 2013, 10:30πμ

Agnostos Gnosti

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Απαντήστε ρε παιδιά με καίει πολύ το θέμα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116561 από aglina στις 25 Ιανουαρίου 2013, 2:31μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Απο οσο ξερω δεν παιζει ρολο ποσο ειναι σε χαλαρωση αλλα σε στυση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116563 από θεοφιλος στις 25 Ιανουαρίου 2013, 2:39μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
οπως ειπε ο φιλος απο επανω περισοτερο ρολο παιζει ποσο ειναι σε στυση........επισης δν χρειαζεται να ανχονεσαι ολα ειναι μεσα στο μυαλο...ο μεσος ορος τ ελληνα ειναι 12-13 εκατοστα κ εσυ καπου εκει 8α εισαι... αλλα αν θες να τ βγαλεις απο μεσα σου καλυτερα θα ηταν να συμβουλευτης εναν γιατρο να σου πει.... ειχα παει κ εγω για τ ιδιο θεμα και μ απαντησε επειδη βλεπετε στις τσοντες μερικους με προσοντα ειναι ολη ετσι.. οχι φιλε μου.. κοιταξε να τ ξεπερασεις και να βρεις μια σωστη κοπελα και θα δεις πως δν εχει σημασια το μεγεθος ..επισης αν θυμαμαι καλα τ εβαισθητα σημεια στο κολπο τς γυναικας ειναι τ πρωτα 6 εκατοστα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116566 από aglina στις 25 Ιανουαρίου 2013, 2:51μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Έγραψε:( θεοφιλος@25 Ιανουαρίου 2013)
οπως ειπε ο φιλος απο επανω περισοτερο ρολο παιζει ποσο ειναι σε στυση........επισης δν χρειαζεται να ανχονεσαι ολα ειναι μεσα στο μυαλο...ο μεσος ορος τ ελληνα ειναι 12-13 εκατοστα κ εσυ καπου εκει 8α εισαι... αλλα αν θες να τ βγαλεις απο μεσα σου καλυτερα θα ηταν να συμβουλευτης εναν γιατρο να σου πει.... ειχα παει κ εγω για τ ιδιο θεμα και μ απαντησε επειδη βλεπετε στις τσοντες μερικους με προσοντα ειναι ολη ετσι.. οχι φιλε μου.. κοιταξε να τ ξεπερασεις και να βρεις μια σωστη κοπελα και θα δεις πως δν εχει σημασια το μεγεθος ..επισης αν θυμαμαι καλα τ εβαισθητα σημεια στο κολπο τς γυναικας ειναι τ πρωτα 6 εκατοστα....

Κοπελα ειμαι! κ συμφονω απολιτα με αυτα που λεει ο θεοφιλος@25 για αυτο μην ανχονεσε καθολου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116574 από dunkerk στις 25 Ιανουαρίου 2013, 4:05μμ

dunkerk

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/1/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
μην εχεισ προβλημα φίλε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116610 από giannisefoa στις 26 Ιανουαρίου 2013, 5:54μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Υπάρχει βέβαια και η περίπτωση απλά να μην έχεις μπει ακόμα στην εφηβεία...Πολύ δύσκολο βέβαια σε τέτοια ηλικία αλλά όχι απίθανο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116617 από Agnostos Gnosti στις 27 Ιανουαρίου 2013, 12:13πμ

Agnostos Gnosti

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Παίζει κι αυτό αλλά για να είμαστε τελείως σίγουροι θα σας δώσω κάποιες πληροφορίες περαιτέρω...Τρίχες στην μασχάλη δεν έχω πολλές στο επίμαχο έχω πάρα πολλές και οι όρχεις μου δεν είναι μεγάλοι θα έλεγα μικροί επίσης έχω αρχίσει να βγάζω τρίχες στην κοιλιά..
Έχω διαβάσει ότι συμβαδίζει η ανάπτυξη του πέους με την ανάπτυξη των όρχεων και δεν ξέρω τι παίζει ρε παιδιά είμαι σε απόγνωση παρακαλώ κι άλλες γνώμες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login