Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Νευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει παλάτια στην άμμο. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.
Κυριακή, 19 Μαΐου

ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΣΤΟ ΣΕΞ

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118229 από giannisefoa στις 02 Μαρτίου 2013, 8:40μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Προφανώς...Όσο για την αγριάδα εγώ θεωρώ πως είναι ωραίο να γίνεται έτσι...Γενικά είναι πολύ δύσκολο το ερωτικό σεξ με φιλάκια αγκαλίτσες,αργό ρυθμό κτλ...Το πιο άγριο σεξ το γουστάρουν και οι δύο πιο πολύ...Το dirty talking είναι ωραίο εννοείται καθώς και η διαφοροποίηση.Ως προς την στάση τα προκαταρκτικά,το τι φοράς ή δεν φοράς,καθώς και το τι φοράς ενώ κάνεις σεξ.Όσο για το στοματικό στην γυναίκα αν είναι περιποιημένη κάτω τότε εμένα είναι απ τα καλύτερά μου!!!!!!Μπορείς να την κάνεις να τελειώνει συνέχεια!Επίσης ωραία είναι και την πρωτοβουλία των κινήσεων να την έχει ένας κάποιες φορές...Πχ να σε βάζει κάτω η γκόμενα,να σε πιπώνει,να παίζει με τον εαυτό της και μετά να σου αλλάζει τα φώτα...Ή το αντίθετο πχ να την δένεις με χειροπέδες,να την γλύφεις και μετά να την πηδάς σαν να μην υπάρχει αύριο χωρίς να μπορεί να κάνει κάτι...Δεν είναι κάτι τρομερά extreme αλλά είναι καλή φάση!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118242 από metropolis στις 03 Μαρτίου 2013, 8:51πμ

metropolis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/2/2013
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Μιλωντας για το τι φοραμε στο σεξ, αλλο ενα θεμα που συμβαλει στην μεγιστη απολαυση ειναι φυσικα.....οι γοβες!!!!τα καλυτερα μου γ@&€!σια και γλυφ€&¥£νια τα εχω κανει σε κοπελες που δεν τις ειχαν βγαλει και ειχαν φυσικα και ωραια ποδια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118253 από giannisefoa στις 03 Μαρτίου 2013, 3:07μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Συμβάλει σημαντικά στην αύξηση της libido!!!!!Απλά άντε να βρεις κάποια που να μην έχει θέμα να λερώσει το κρεβάτι/καναπέ κτλ...χαχαχαχαχαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118259 από zoe19 στις 03 Μαρτίου 2013, 7:16μμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Εμένα με τρελαίνει όταν κάνει ο άλλος πολλά προκαταρκτικά, και μετά είναι πολύ ώρα μέσα μου και φτάνουμε σε επίπεδο νιρβάνα σχεδόν, και όταν νοιώσει οτι είμαστε και οι 2 κοντά γκαζώνει και τελειώνουμε μαζί! απίστευτοι οργασμοί και τρομερά απολαυστική διαδικασία! Ειδικά αν ακολουθείται από άραγμα με αγκαλίτσες!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118260 από zoe19 στις 03 Μαρτίου 2013, 7:18μμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Ααα επίσης είναι φουλ καυλωτικό να μου ψιθυρίζει αισχρόλογα, αλλά και φράσεις όπως "είσαι πανέμορφη", ή "με καυλώνεις απίστευτα" (ε τι να κάνουμε μέσα μας είμαστε όλοι λίγο ψώνια!!)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118286 από alexaggel στις 03 Μαρτίου 2013, 11:17μμ

alexaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Για μένα μεγάλη απόλαυση στο sex,χωρίς φυσικά να παραβλέπω τις υπόλοιπες ''στάσεις'' 'η τους τρόπους ολοκλήρωσης, είναι ή ανταλλαγή σωματικών υγρών.Κοινώς το στοματικό.Θεωρώ πολύ ερωτικό και ερεθιστικό να ''πίνει'' ο ένας τα ερωτικά υγρά του συντόφου του.
Ξέρω ό,τι πολλοί δε θα συμφωνήσουν με αυτή μου την άποψη αλλά πιστεύω κατά βάθος ότι θα συμφωνούσαν μαζί μου αν απέβαλλαν κάποια ταμπού που μας έχει δημιουργήσει η κοινωνία μας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118288 από zoe19 στις 03 Μαρτίου 2013, 11:31μμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
συμφωνώ με alexaggel!! ακούω συχνά κοπέλες να λένε οτι αηδιάζουν να καταπιούν σπέρμα κ τέτοια, ή αντίστοιχα αγόρια να παραπονιούνται για τα υγρά της κοπέλας τους όταν τη γλείφουν! αλλά χάνουν το νόημα! το να καταπίνεις τα υγρά του άλλου σημαίνει οτι τον θες και οτι δεν τον σιχαινεσαι καθόλου, ασε που στην πιπα εχω παρατηρησει οτι οι αντρες το λατρευουν οταν τα καταπίνω.. γενικότερα είναι μέρος της ανταλλαγής συναισθημάτων και ενέργειας και το θεωρώ σημαντικό...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118291 από anna.pam στις 04 Μαρτίου 2013, 12:11πμ

anna.pam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2013
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Έμενα παντος οταν τα καταπινω μου έρχεσαι ταση προς εμετο:'(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118292 από alexaggel στις 04 Μαρτίου 2013, 12:16πμ

alexaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Ίσως anna.pam με τον σύντροφό σου δεν έχετε αναπτύξει ακόμη σχέσεις απόλυτης οικειότητας και εμπιστοσύνης....
Μπορεί να είναι νωρίς ακόμη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118309 από metropolis στις 04 Μαρτίου 2013, 10:34πμ

metropolis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/2/2013
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Οταν η κοπέλα είναι έτοιμη να τελειώσει, δεν υπάρχει πιο όμορφη στιγμή για γλυφομούνι..σπαρταράει ολόκληρη και σίγουρα φτάνει σε απίστευτα επίπεδα καύλας...

@anna.pam λόγω ηλικίας καταλαβαίνω να μην σου αρέσει να το κάνεις!και μόνο το γεγονίς ότι το κάνεις όμως, δείχνει ότι νοιάζεσαι για τον σύντροφό σου!τυχερό παιδί!! :p
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login