Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι θέλουν να πάνε στον Παράδεισο, αλλά κανείς δε θέλει να πεθάνει!
Κυριακή, 5 Μαΐου

Δαχτυλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118970 από demi- στις 24 Μαρτίου 2013, 6:14μμ

demi-

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπερα! Ειμαι 14 και το προβλημα μου ειναι το εξης: ενω "φτιαχνομαι" με το τριψιμο της κλειτοριδας οπως και με το να ριχνω νερο με το τηλεφωνο του ντους στην κλειτοριδα μου, οταν βαζω δαχτυλο, ή οταν μου βαζει το αγορι μου, δεν ερεθιζομαι καθολου. (ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!) Και ρωταω... μηπως εχω καποιο προβλημα και πρεπει να απευθυνθω σε γυναικολογο? :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119001 από 'mikrh prigkipi στις 25 Μαρτίου 2013, 12:32πμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
είσαι μικρή ακόμα....μεσα στα επομενα δυο χρονια θα γινει και αυτο...δεν εχει αναπτυχθει ακομα το σωμα σου, λογικο ειναι, εισαι μονο 14;)
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #119003 από come-on στις 25 Μαρτίου 2013, 9:01πμ

come-on

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην ανησυχεις εισαι κλειτοριδικη, υπαρχουν κοπελες που χρειαζεται να χαιδεψουν την κλειτοριδα τους για να ερεθιστουν και να ερθουν σε οργασμο ακομα και αν διυσδυσει το πεος ή καποιο αλλο αντικειμενο ή δαχτυλο!
Εισαι απολυτα φυσιολογικη, η κοπελα μου ειναι κλειτοριδικη και σε πληροφορω δεν εχουμε κανενα προβλημα στον ερωτικο μας τομεα.

Θα πρεπει ομως να το πεις στο αγορι σου, ασε που θα το καταλαβει απο μονος του, ωστε να ξερει να περιποιειται καταλληλως την κλειτοριδα σου και να σε κανει να εχεις ατελειωτους οργασμους...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119007 από demi- στις 25 Μαρτίου 2013, 12:18μμ

demi-

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ευχαριστω για τις απαντησεις... Δηλαδη ειναι απολυτα φυσιολογικο? Για να πω την αληθεια, δεν ηξερα καν για αυτον τον διαχωρισμο σε κλειτοριδικες και κολπικες γυναικες και δε νομιζω να ξερει ουτε το αγορι μου, αρα μαλλον θα πρεπει να του εξηγησω... Παντως μετα την απαντηση σου εψαξα λιγο για τις κλειτοριδικες και τις κολπικες γυναικες και απ ο,τι καταλαβα απο τα λιγα που διαβασα, οι πρωτες δεν εχουν και πολυ μεγαλη "περαση"...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119008 από come-on στις 25 Μαρτίου 2013, 1:00μμ

come-on

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Κανεις λαθος Demi ολες εχουν περαση, ισα-ισα που τα κλειτοριδικα "μωρα" χρειαζονται λιγο παραπανω περιποιηση και ειναι προκληση για μας που αναζηταμε το κατι παραπανω και θελουμε το καλυτερο για το κοριτσακι μας! ;)

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119033 από demi- στις 25 Μαρτίου 2013, 4:31μμ

demi-

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login