Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συγχαρητήρια, μόλις σε επιλέξαμε για μια μυστική αποστολή. Θα σκουπίζεις την περιοχή λίγο κάτω από το Γούγλη.
Κυριακή, 5 Μαΐου

δαχτυλο**

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119259 από lolxD στις 01 Απριλίου 2013, 3:07μμ

lolxD

Εικονίδιο
μέλος από: 1/4/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας...3ερω οτι αυτο το θεμαα το εχετε συζητησει πολλες φορες στο φορουμ αλλα θα ηθελα να 3ερω..Αν βαλεις δαχτυλο η εσυ..η το αγορι σου 3ερω εγω....τοτε 'σπαει' η παρθενια? η για να σπασει πρεπει ν κανεις κανονικα σεξ..?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119260 από 'mikrh prigkipi στις 01 Απριλίου 2013, 3:20μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
στις περισσοτερες πρεπει να κανεις σεξ....πολυ σπανια σπαει με ενα δαχτυλο(στ αληθεια πολυ πολυυ σπανια) αλλα με δυο δαχτυλα ειναι αρκετα πιθανο...(εξαρταται και τα δαχτυλα του αγοριου σου) ;) τωρα αν εισαι πολυ προσεκτικος στο τι νιωθεις,μπορεις να μην την σπασεις και με δυο...εξαρταται την κοπελα, πολλες φορες μπορεις να παρεις παραδειγμα απο την μητερα σου(αν της εσπασε ευκολα) αλλα τουλαχιστον σε μενα δεν ειχε καμια σχεση:Ρ (της μανας μου εσπασε πολυ δυσκολα η δικη μου οχι...)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119261 από aswtos στις 01 Απριλίου 2013, 3:28μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
ο παρθενικος υμένας μπορει να σπασει και βαζοντας δακτυλο αν οι κινησεις δεν ειναι λεπτες και μπει το δακτυλο αρκετα βαθια. αυτο εχει να κανει και με το ποσο ελαστικος ειναι ο υμένας. υπαρχουν περιπτωσεις κοριτσιων που μπορει να κανουν σεξ αλλα ο υμενας τους να μην σπασει με την πρωτη φορα. γενικα θα ελεγα πως η απλη εισοδος ενος δακτυλου στον κολπο δυσκολα μπορει να σπασει τον παρθενικο υμενα. για να συμβει αυτο χρειαζεται κατι περισσοτερο. απο την αλλη ακομη και αν σπασει ο παρθενικος υμενας χωρις να εχεις κανει σεξ αυτο δεν σημαινει πως παυεις να εισαι παρθενα. η πρωτη σου φορρα ακομη και σε αυτη την περιπτωση θα ειναι μοναδικη εμπειρια και θα σου προκαλεσει και καποιο πονο εκτος απο απολαυση. απλα μπορει να μην υπαρξει εμφανιση αιματος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login