Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φυσικά και υπάρχει πολλή γνώση στα πανεπιστήμια. Οι πρωτοετείς φέρνουν λίγη, οι τελειόφοιτοι δεν παίρνουν πολλή κι έτσι η γνώση συσσωρεύεται.
Σάββατο, 18 Μαΐου

δακτυλακι..απο γκομενα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119342 από new-man στις 03 Απριλίου 2013, 3:51μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Εχεις δικιο πρεπει να το αποβαλω.Κανω προσπαθεια πιστεψε με απλα η αυτοπεποιθηση μου με χαλαει πολυ.. Οντως ομως η γυναικα ευχαριστιετε και με μικρο η βαζει τα γελια και φευγει? Το γεγονος οτι αυνανιζομαι 4 φορες την ημερα παιζει ρολο? Συγνωμη που ξεφυγα κι εγω απο το θεμα..

Έγραψε:(aglina@03 Απριλίου 2013)
Έγραψε:(new-man@03 Απριλίου 2013)
εγω αν και πιο μεγαλος δεν εχω κανει ποτε μου σχεση και επειδη εχω και μεγαλο προβλημα με το μεγεθος και ισως να μην ειναι αρκετο για να ικανοποιησω ενα κοριτσι , θα ηθελα να μου βαζει δαχτυλο να νιωσω την αισθηση ακομα και αν αυτο γινοταν πολυ συχνα

Ρε παιδακικι μου ολο αυτο λες. Μια γυναικα ευχαριστιετε κ με 8εκ κ μεγαλο ρολο παιζει κ η τεχνικη. Δεν θα κανεις ποτε τιπ επειδη εχει ενα κολιμα ξεχνατο λιγο κ χαλαρισε!!!
συγγνωμη που ξεφιγα λιγο απο το θεμα με το δαχτυλο.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119343 από θεοφιλος στις 03 Απριλίου 2013, 4:01μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
το θεμα σου ειναι ποιο πολυ ψυχολογικο... δλδ ποσο την εχεις ? εθχαριστιετε.. και με μικρο δν υπαρχη προβλημα... ε καλο θα ηταν να ελατωσεις λιγο την μαλακια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119345 από new-man στις 03 Απριλίου 2013, 4:20μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Την εχω 9. Ενω του ξαδερφου μου που ειναι 15 ειναι 16!!

Οταν λες να ελατωσω την μαλακια ποσο λες?γιατι τραβαω μαλακια απο πολυ μικρουλης και δεν μπορω να το κοψω


Έγραψε:(θεοφιλος@03 Απριλίου 2013)
το θεμα σου ειναι ποιο πολυ ψυχολογικο... δλδ ποσο την εχεις ? εθχαριστιετε.. και με μικρο δν υπαρχη προβλημα... ε καλο θα ηταν να ελατωσεις λιγο την μαλακια

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119346 από aglina στις 03 Απριλίου 2013, 4:34μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Έγραψε:(θεοφιλος@03 Απριλίου 2013)
αγγλινα μπορεις να μου πεις την αποψη σου ? στο 8εμα ? με το δαχτυλακι στους αντρες........ εσυ φιλε οντως δν πρεπει να εχεις τοσο χαμηλη αθτοπεπη8ηση για το μοριο σ και καλο θα ηταν να πας σε εναν γιατρο..κ εγω εχω παει....οσο καιρο μενεις μονος..8α σε επειρεασει η αρνιτικι σκεψει και θα γινεις μπαι....οπως προηπε η φιλι απο επανω δν χρειαζετε να τν εχεις τεραστιο.. χρειαζετε μια κοπελα να σε αγαπαει!

Οπως το ακουω μου φαινεται καπως περιεργο δηλαδη δεν ξερω αν θα το εκανα εγω στο αγορι μου. Κ εγω εχω ακουσει οτι το σημειο G του ανδρα ειναι εκει. Αυτη η αποψη ομως ειναι προσωπικη δεν υπαρχουν περπει κ ειναο σωστο ή λαθος στο σεξ οτι θελει κανει ο καθενας. Μπορει να ακουγομε λιγο συντιριτικη γιατι ειμαι παρθενα οπωτε δεν εχω κανει κατι απο ολα αυτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119347 από θεοφιλος στις 03 Απριλίου 2013, 4:39μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
χμμ μαλισταααααααααα!!!! αλλοσ αλλη με δοκιμασμενα τετοιου ειδους παιχνιδια με τον κολπο τ αντρα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119404 από aplitos στις 06 Απριλίου 2013, 12:15μμ

aplitos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Gray φιλε μου γι αυτο εχουμε γεμιση αδερφες στην ελλαδα γιατι ηρθε και εδω και καλα σαν μοδα εχει γινει μοδα να βαζουμε ομο κρεας στον πατο μας πατε καλα ρε σοβαρευτητε λιγακι...
εμενα που πηγε να το κανει ακομα τα δοντια της μετρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119406 από Gray στις 06 Απριλίου 2013, 1:57μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
πρεπει να εισαι πολυ ανδρας εσυ @aplitos δηλαδη .. ουαου ...

αν νομιζεις οτι αυτο σε κανει "αδερφη" ...λυπαμαι , οχι μονο για την αμαθεια σου , αλλα και για τους ανθρωπους που θα την υποστουν γυρω σου ...


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119417 από aplitos στις 06 Απριλίου 2013, 11:35μμ

aplitos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
@Gray ολοι ετσι αρχιζουνε... γι αυτο εχουμε γεμιση φρουλιδες και λακιδες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login