Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θάνατος στους φανατικούς!
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Πως να το ζητησω;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122129 από Takaros123 στις 30 Ιουλίου 2013, 12:12πμ

Takaros123

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας.Ως εφηβος και εγω εχω χομπι την μαλακια,αυνανισμο(πειτε το οπως θελετε)προσφατα εμαθα και για τον πρωκτικο αυνανισμο...δοκιμασα στην αρχη με δαχτυλο...δεν ξετρελαθηκα αλλα η πουτσα μου εγινε τοσο σκληρη και το σπερμα μου πεταχτηκε τοσο μακρια οταν εχυσα που θελω να το συνεχισω...πλεον θελω να δοκιμασω με καποια αντικειμενα...οι περισσοτεροι μου λενε για δονητη καθως ειναι πιο ασφαλης για διαφορους λογους...αλλα ειναι λιγο δυσκολο να βρω εναν καθως δεν υπαρχει κατάστημα κοντα και αν παραγγειλω θα το καταλαβουν οι δικοι μου...ετσι σκεφτηκα την λυση καποιας φιλης...μου περνανε καποια κοριτσια απο το μυαλο αλλα καθως ειναι 20+ χρονων φοβαμαι-ντρεπομαι να τα προσεγγισω...

1)εχετε καμια ιδεα πως να τις μιλησω ωστε ακομα και αν δεν εχουν να μην γινω ρεζιλι;;;
2)εκτος απο δονητη υπαρχει κατι εξισου καλο και ασφαλες;;;
3)δεν ειμαι gay...δεν πηγαινω με αγορια...το οτι μου αρεσει να αυνανιζομαι απο πισω δεν με κανει gay...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #122132 από Gray στις 30 Ιουλίου 2013, 2:07πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ο κοσμος ειναι κακος και κρινει ευκολα , το να ζητησεις κατι τετοιο δεν νομιζω να εχει καλο τελος , ασε που μπορει να σε κανουν και βουκινο. Χρησιμοποιησε καμια βουρτσα βαζοντας προφυλακτικο για να μην παθεις και τιποτα απο καποιο μικροβιο. Αλλιως απλα δαχτυλο .

τωρα αν ειναι πολυ καλες φιλες , μπορεις να αρχισεις την συζητηση περι Αυνανισμου , να το γυρησεις περι Πρωκτικου αυνανισμου και να μιλησεις για το σημειο G των ανδρων που ειναι εκει , και να πεις οτι το εχεις δοκιμασει κλπ , και μετα ρωτα τες αν μπορουν να σε βοηθησουν .

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122142 από Takaros123 στις 30 Ιουλίου 2013, 3:34μμ

Takaros123

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Σκέφτηκα ότι ίσως να έχει η θεία μου έναν...στο δωμάτιο δεν με αφήνει και τόσο εύκολα να μπώ...οπότε ας κάνω μία εξερεύνηση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122143 από Takaros123 στις 30 Ιουλίου 2013, 4:33μμ

Takaros123

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Επίσης εάν καταφέρω με κάποιον τρόπο να την προσεγγίσω και να δανειστώ τον δονητή της(εφόσον έχει)έχω και πιθανότητες να κάνω και κάποια φάση μαζί της...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122152 από paranoikos στις 31 Ιουλίου 2013, 12:26πμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
ναι ενταξει φιλε και μετα θα μπουνε και οι εξωγηινοι να το κανετε παρτουζα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122157 από M1k3y στις 31 Ιουλίου 2013, 4:27πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Στον κώλο σου μπορείς να βάλεις οτιδήποτε έχει σχήμα πούτσας εφόσον είναι καθαρό και δεν έχει αιχμηρές άκρες. Μερικά αντικείμενα που μου έρχονται στο μυαλό είναι το "χερούλι" της βούρτσας μαλλιών, μαρκαδόροι, καρότα, αγγούρια για τους πιο προχωρημένους, κλπ. Συνιστάται πριν τα βάλεις αυτά εκεί που θες, να τους προσαρμόσεις ένα προφυλακτικό, ώστε να επιτύχεις καλύτερη λίπανση και άρα ασφαλέστερη διασκέδαση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122162 από Takaros123 στις 01 Αυγούστου 2013, 12:08πμ

Takaros123

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
xarris21:Γινοντε ολα αυτα που γινοντε....και μετα λες την γκομενα...θελεις να τον δοκιμασουμε μαζι;;;και αρχιζουν ολα...

m1k3y:οκ φιλε...ευχαριστω για την βοηθεια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login