Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Τετράκις σημαίνει τέσσερις φορές παραπάνω. Παράγωγο: Τετρακοσυλλέκτης. Σκέτο: Ρακοσυλλέκτης.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Σημειο G ή προβλημα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122197 από SissyR στις 03 Αυγούστου 2013, 4:50μμ

SissyR

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Πφφφ γεια σας ειμαι 17χρονων.προχθες λοιπόν ολοκλήρωσα γ πρωτη φορα με το αγόρι μου!πόνεσα λίγο στην αρχή μετα ήμουν εντάξει.το θέμα μου ειναι όμως ότι ναι μ άρεσε παρα πολυ τ ευχαριστήθηκα!όμως κατα την διάρκεια κ θα μπορούσα ν πω σε όλη την διάρκεια ειχα την αισθηση ότι ήθελα να ούρηση...κ κάποιες στιγμες πάλευα με νύχια κ με δόντια νομίζοντας ότι θα μου φύγουν...ντραπηκα τοσο πολυ!!εκείνη τν ώρα δν μπορούσα να του πω κατι γιατί ντρεπόμουν κ μπορεί ν ξενερωνε και δν ήθελα μιας κ ηταν η πρωτη ας φορα!κάποια στιγμη που με χάιδεψε λίγο από μπροστά ενώ ηταν ήδη μέσα μου..καπως ηρέμησα κ μου έφυγε αυτή η αισθηση.οταν πήγα να τ κανω μονη μ δεν τα κατάφερα!τελικά δν έγινε τίποτα.το βραδυ που του το είπα μου είπε ότι πολυ πιθανόν να ήμουν πολυ κοντά στο να εξπερματωσω...το θέμα ειναι ότι τ έψαξα κ λένε για τ σημείο G οταν ερεθίζεται προκαλεί αίσθημα ούρησης!αλλα από την άλλη λένε ότι ειναι δυσκολο ν βρεις το σημείο G κ πολλές γυναίκες δν το έχουν βρει καν ουτε μια φορα...ειναι δυνατόν να ειναι τοσο εύκολο σε εμένα?από την πρωτη μου φορα κιόλας?ή μήπως έχω κάποιο πρόβλημα κ όντως έχω κάτι σαν ακράτεια ούρων κατα τη διάρκεια του σεξ?
Θέλω γνωμες απο ολους κ απο κορίτσια αν τ έχουν νιώσει κ απο αγόρια αν τους το εχει πει ποτέ καμία κοπέλα ότι τ εχει νιωσει
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #122198 από tasos41997 στις 03 Αυγούστου 2013, 4:54μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ονομάζεται Squirting googlαρετο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122199 από madness2012 στις 03 Αυγούστου 2013, 5:00μμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
όντως είναι το squirting...και την επόμενη φορά μπορείς να το διασκεδάσεις περισσότερο και το αγόρι σου θα νιώσει περήφανος!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login