Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην εκνευρίζεσαι αν ο γείτονάς σου έχει το στέρεο ανοιχτό στις δύο το πρωί. Τηλεφώνησέ του στις τέσσερις και πες του πόσο σου άρεσε.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Καθαρισμός πρωκτού πριν το σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122274 από stella_28 στις 08 Αυγούστου 2013, 12:11μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Γεια σας! Είμαι 3 χρονια με το αγορι μου και μου λεει συνεχεια να το κανουμε απο πισω. Εγω δισταζω λιγο διοτι ειχαμε προσπαθησει μια φορα κ ηταν αποτυχηενη λογω του οτι δεν ξερω να καθαριζω βαθια την πισω περιοχη. Οσες κοπελες το κανετε απο πισω πειτε μου πως καθαριζεστε και οσα αγορια ξερουν καποιο τροπο πειτε μου πλιζζ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122291 από love emo στις 09 Αυγούστου 2013, 1:48μμ

love emo

μέλος από: 31/5/2013
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Συγνωμη λιγο αλλα πες σε παρακαλω ποσο χρονον εισαι ? Εχετε φτασει 30 χρονον και δεν ξερετε πως να πλενεστε στον προκτο Ημαρτον δηλαδη και μετα βριζετε τα ξεκολα τουλαχιστον αυτα ξερουν 10 πραγματα....κλυσμα μπορεις να κανεις η να βαλεις δαχτυλο μεσα να το καθαρισεις καλα ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122484 από Alekos18 στις 18 Αυγούστου 2013, 4:18πμ

Alekos18

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Ή με ξεβίδωτο το τηλέφωνο του ντους και σε χαλαρή πίεση, μπορείς να τον καθαρίσεις πολύ καλά. Αλλιώς αν δεν θέλεις αυτό ή κλύσμα, απλά καθάρισέ τον καλά με σαπούνι καθώς κάνεις μπάνιο και με λίγο δάχτυλο. Πάντως φρόντισε να έχεις πάει στην τουαλέτα λίγες ώρες πριν το σεξ, για να είναι άδειο το έντερο, αλλά όχι αμέσως πριν το κάνετε. Και εντάξει δεν θα έχεις πρόβλημα. Α και καλύτερα να χρησιμοποιήσετε προφυλακτικό για να είστε και απολύτως σίγουροι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login