Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λεωνίδας Βελής να τραγουδάει "Με το στόμα γεμάτο φιλιά..."
Σάββατο, 15 Ιουνίου

μεγαλο στηθος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122295 από eimai.koritsi στις 09 Αυγούστου 2013, 5:21μμ

eimai.koritsi

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
γεια σας:) δεν γραφω αυτο το αρθρο για να το παιξω καποια..γτ μποροι μερικοι να τον παρουν ετσι...ειμαι 15 χρονων και εχω υπερβολικα μαγελο στηθος...εγω φανταζομουν πως αυτο θα αρεσε στο αγοριμου αλλα τελικα εγινε το αντιθετο..μου λεει συνεχεια να φοραω ρουχα που να το κρυβουν και τετια...εγω φοραω αναγκαστικα φαρδια ρουχα ωστε να μην εχω πρβληματα με το αγορι μου...αλλα δεν αντεχω πια-.- θελω και εγω να φορεσω ρουχα της ηλικιας μου..και δεν ζηταω να φορεσω κατι κοντο η πολυ προκλιτικο...αλλα ενα φυσιολογικο μπλουζακι...μηπως υπαρχει καποιος τροπος να το κρυψω αλλιως? η μηπως πρεπει να μιλησω με το αγορι μου γι αυτο? σας παρακαλω βοηθηστε μεεε
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #122304 από lenaki19 στις 10 Αυγούστου 2013, 12:53πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μα γιατι να το κρυψεις? κι εγω εχω μεγαλο στηθος και το αγορι μου δε μου δημιουργει προβλημα στο τι θα φορεσω. ισα ισα που του αρεσει να φοραω ανοιχτες μπλουζες. η γνωμη μου ειναι να φορας οτι θελεις κι οτι σε κανει να νιωθεις ανετα. επειδη το αγορι σου ειναι κομπλεξικο δε παει να πει οτι θα ντυθεις και σα παπαδια επειδη το θελει εκεινος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122476 από eimai.koritsi στις 17 Αυγούστου 2013, 7:42μμ

eimai.koritsi

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
καμια αντρικη γνωμη?

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122477 από panos.cy.gr στις 17 Αυγούστου 2013, 8:24μμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Ειμαι αγορι εγω..προσοπικα το κοριτσι μου το θελω γυμνασμενο με ΜΙΚΡΟ στηθος...σε λοιγους αρεσουν τα μικρα στιθοι και φενετε και το αγορι σου ετσι ειναι...ομως σαν σωστος ντζεντλεμαν δεν λες στο κοριτσι σου να κριψει την θυλικοτητα τις.. Και στο κατω κατω ας μην προχορουσε αν δεν του εκανες..και παω και στιχοιμα οι παρεες του του λενε ' τι στηθος εχει οι δικια σου.. Και τετοια...απλα φορα τι γουσταρης και μην σε νοιαζει...δικαιωμα σου να φορις τα ρουχα που θες..βεβαια αν θες να τον οικανοποιησης ΝΟΜΗΖΩ ηπαρχουν μπλουζακια σε μικρο μεγεθος οπου το 'πατανε'...κατι τετοιο διοτι ιδα καποιες κοπελες οπου την μια μερα εχουν τεραστιο στιθος και καποιες αλλεσ μερεσ μικρο...δεν ξερω αλλα υπαρχει λυση..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122478 από eimai.koritsi στις 17 Αυγούστου 2013, 8:33μμ

eimai.koritsi

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
δεν ειναι οτι δεν του αρεσει αλλα νομιζει πως ολοι με καοιτανε και με σχολιαζουν..ομως δνε ειναι ετσιιι:@
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122480 από paranoikos στις 17 Αυγούστου 2013, 8:45μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
κοιτα το αγορι σου σου ζητα να μη φορας ανοιχτες μπλουζες και τετοια για να μην το βλεπουν το στηθος σου αλλα αγορια και για αυτο ζηλευει.. δεν ειναι κατι παραλογο απλα σε αγαπαιε πολυ και δεν θελει να σ την πεσει αλλος , απο εκει και περα αν του ξεκαθαρισεις οτι δεν μπορεις να εισαι και με το ρασο αλλα να μην φορας και προκλητικες μπλουζες και οτι εςισια μονο δικη του και δνε παιζει να σε χασει τοτε θα ειναι οκ! φυσικα και του αρεσει του αγοριου σου αλλα μονο οταν ειστε μονοι σας ;) αν σε καλυψα αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login