Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Διγαμία είναι να έχεις έναν/μία παραπανίσιο/-α σύζυγο. Μονογαμία είναι το ίδιο.
Κυριακή, 26 Μαΐου

Ερωτήσεις γύρω απο το σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123804 από Snipers στις 07 Νοεμβρίου 2013, 10:35πμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0

Γεια σας,έχω μερικές ερωτήσεις να κάνω γύρω από το σεξ γιατί με προβληματίζουν από καιρό!

1)Είμαι 16 χρονών και έχω 14 άντε 13 εκατοστά πέος και ανησυχώ αν είναι μικρο.
2)Το πέος μου είναι στραβό από τα αριστερά και μου έχει δημιουργήσει διάφορα προβλήματα σχετικά αν θα φτιάξει στο μέλλον.
3)Δεν ξέρω αν κολλάει στο θέμα αλλά γενικά στην ζωή μου ντρέπομαι για το αν είμαι καλός σε χαρακτήρα,αν έχω ντυθεί ωραία έτσι ώστε αυτό μου δημιουργεί άγχος!λέτε για το άγχος το πέος μου αν μην 'μεγαλώνει' αρκετά αφού    καταλαβαίνει πως δεν 'έχω μεγαλώσει' αρκετά ώστε να αναπτυχθεί?Γιατί είμαι 16 χρονών και κάνω χαζές πράξεις σαν 13 χρονών!Όλες οι απαντήσεις δεκτές. Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #123806 από NoBrainHere στις 07 Νοεμβρίου 2013, 2:24μμ

NoBrainHere

μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1)Ενα κανονικο πεος ειναι απο 11-17 εκατοστα... οποτε το δικο σου ειναι μια χαρα, στους ελληνες ειναι γυρω στα 15 (εμενα ειναι σχεδον 16 αλλα οχι παχυ, 13εκ)
2) Κανενα πεος δεν ειναι ισιο, δεν υπαρχει καποιο προβλημα με αυτο.
3)Μην κολλας πουθενα να λες τα παντα και οτι αισθανεσαι, επισης οι γυναικες νιωθουν τα δακτυλα τους (7-8) εκατοστα εσυ με 13 κανεις θαυματα αρκει να ξερεις! :) αν δεν ξερεις απλα της ζητας να σε καθοδηγαει στο σεξ.

Ελπιζω να βοηθησα, πατα αποδεκτη αν θες :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123824 από Snipers στις 07 Νοεμβρίου 2013, 9:50μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0

1)Υπαρχει κανενας τροπος να μεγαλωσει?Τραβαω μαλακια σχεδον κα8ε μερα αλλα μου φαινεται οτι ειναι μικρο σε σχεση με αλλα παιδια που εχω ρωτισει γιατι αυτοι τον εχουν 16εκατοστα
2)Μου φαινεται οτι ειναι πολυ στραβο και 8α εχω καπιο προβλημα με τη σεξουαλικη μου 'ζωη' δεν υπαρχει τροπος για να 'φτιαχτει'?
3)Δεν κολλαω με της γυναικες απλα εχω υπερβολικο αγχος για τα παντα πανω μου και νομιζω οτι αυτο φταει γιατι κατι γινετε με τον εγκεφαλο απο το ανχος.Δεν ξερω απελπιζομαι οταν βλεπω το πεος μου

Ευχαριστω για την απαντηση σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123828 από NoBrainHere στις 07 Νοεμβρίου 2013, 11:03μμ

NoBrainHere

μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
1)Δεν υπαρχει τροπος για να μεγαλωσει (με φυσικους τροπους) χαπια και τετοια ισως δημιουργησουν παρενεργειες οπως στυτικη δυσλητουργεια, το μονο που εχεις να κανεις ειναι σωστη διατροφη (αυτο σημαινει να καταναλωνεις οτι χρειαζεται το σωμα σου για ομαλη λειτουργια και ασκηση γυμναστικης αν θες)
Οι φιλοι σου εχουν τις ιδιες αποριες με εσενα, γι'αυτο λενε οτι τον εχουν 16, εγω που τον εχω 16 νιωθω μειονεκτικα για την περιμετρο του.

2)Οπως σου ειπα και πιο πριν δεν υπαρχει απολυτα ισιο πεος, αν θες να ισιωση αλαζε του πλευρα μεσα στο boxerακι.

3)Το θεμα ειναι να αποδεκτεις τον εαυτο σου οπως εισαι, και αν μπορεις να το αλλαξεις, παλεψε και κανε το πραγματικοτητα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123830 από Snipers στις 07 Νοεμβρίου 2013, 11:12μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0

Κατι τελευταιο ακομα και με καλυξες..
Οταν εννοεις να τρεφομαι σωστα τι εννοεις?Ειμαι 1.81 και 55 κιλα το θυμαμαι γιατι πηγα σε γιατρο πριν 3ης μερες!Μηπως παιζει ρολο τα κιλα μου?γιατι ειμαι πολυ λεπτος σε σχεση με αλλους(ρουφαω την κοιλια μου και φαινονται τα κοκαλλα μου).Παλια γυμναζομουν αλλα τωρα τιποτα,λες να φταει αυτο?Μηπως μπωρεις να μου δωσεις καποια λινκ να δω με διατροφη και ασκηση?

Ευχαριστω για την βοηθεια σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123846 από NoBrainHere στις 08 Νοεμβρίου 2013, 9:31μμ

NoBrainHere

μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Το θεμα ειναι να μην κουραζεσαι, παρα μονο στο τελος της μερας, ο υπνος
ειναι σημαντικος για τα παντα, γι'αυτο μετα το σεξ πολλοι κοιμομαστε (και οι κοπελες μας γκρινιαζουν), στο θεμα ασκηση, ελαφρια για αρχη και κυριως κολυμπι και τρεξιμο, για διατροφη οπως ειπα θα πρεπει να ξερεις τι θες εσυ και το σωμα σου για να εισαι σε ενα σωμα το οποιο να ειναι αναλογια του υψου σου, το γευμα να περιεχει ολα αυτα τα συστατικα που σε βοηθουν στο να βγαλεις την μερα χωρις να κουραστεις και χωρις να νιωσεις δυσφορια.

Ελπιζω να σε καλυψα :) , παντως οι λεπτομερειες σε θεματα διατροφης η αθλησης δεν πρεπει να ειναι με ακριβεια καθως εχουμε ολοι μας διαφορετικες συνηθειες και οτι δουλευει σε εμενα ισως ειναι κακο για εσενα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login