Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο κάθε ηλίθιος μπορεί να ζωγραφίσει ένα έργο αλλά μόνο ένας σοφός μπορεί να το πουλήσει.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Άπειρος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124236 από moldo94 στις 11 Δεκεμβρίου 2013, 11:45μμ

moldo94

μέλος από: 11/12/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας, είμαι 19 στα 20 και δεν εχω σχεδόν καθόλου εμπειρίες με κοπέλες. Τι σχεδον....καθολου βασικα...μονο φασωμα εχει γινει με μερικες. Το θέμα ειναι οτι τώρα ειμαι στο πανεπστήμιο και μου αρέσει μια κοπέλα πολύ...Την εχω γνωρίσει και πιστεύω,ειμαι σχεδόν σίγυρος βασικα, οτι με βλέπει φιλικά. Τί πρέπει να κάνω προκειμένου να ξεκινήσει κατι μεταξύ μας. Συμβουλέυστε με, προκειμένου να την προσεγγίσω ωραία και να εχω πιθαότητες να γίνει κατι αναμεσά μας. Δεν θέλω να κάνω αυτά που μου λένε οι φιλοι μου επειδή μου λένε να της πω κατευθείαν οτι την γουτάρω και να την στριμόξω σε καμία γωνία. Θέλω να την προσεγγίσω ωραία, όχι σαν λιγούρι. Πείτε μου την γνώμη σας. Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124287 από Wrimos στις 17 Δεκεμβρίου 2013, 12:47πμ

Wrimos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Πιαστη ς την κουβεντα λεγωνταστης ομως για θεματα κοινα οχι για ποδοσφαιρο κτλπ.Πες της για βιβλια ταινειες μουσικες προτιμισεις και σιγα σιγα θα μπει το πραγμα στο φουρνο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124297 από skilos στις 18 Δεκεμβρίου 2013, 1:44πμ

skilos

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
μια απο τα ιδια και γω βασικα τις κανω φιλες μου !για αυτο μην περιμενεις να γινετε φιλοι για να προχωρήσεις!γτ μετα θα μείνει φιλη !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login