Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η μητέρα που εύκολα θυμάται το πρώτο της φιλί, μάλλον έχει μια κόρη μου με δυσκολία θυμάται τον πρώτο της άντρα.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Καθημερινη συνηθεια...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124388 από Makiss στις 27 Δεκεμβρίου 2013, 8:13μμ

Makiss

banned
μέλος από: 27/12/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα.
Ποια ειναι η αποψη σας για τον αυνανισμο με ατομα του ιδιου φυλου(ειτε αντρας με αντρα,ειτε γυναικα με γυναικα)?Το εχετε κανει ποτε?
Πιστευετε οτι εφοσον υπαρχουν καποια ορια(π.χ να μην προχωραει η κατασταση σε κανονικο σεξ)θα μπορουσε να χαρακτηριστει νορμαλ πραξη σεξουαλικης εκτονωσης?

Με ενα καλο φιλο τραβαμε μαλακια μαζι σχεδον καθε μερα.Δεν μας αρεσουν οι αντρες απλα προτιμαμε να το κανουμε αυτο παρεα απ οτι μονοι κ να δινουμε ενα χερακι ο ενας στον αλλο.;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124390 από stiflermaister στις 27 Δεκεμβρίου 2013, 11:02μμ

stiflermaister

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
oh my god!You are gay.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124393 από Alekos18 στις 28 Δεκεμβρίου 2013, 5:05πμ

Alekos18

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Νομίζω ότι είναι μια απίστευτα νορμάλ πράξη σεξουαλικής εκτόνωσης. Με τον γκόμενό μου το κάνουμε όλη την ώρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124398 από Gray στις 28 Δεκεμβρίου 2013, 2:04μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
το "φυσιολογικο" ειναι σχετικο . Δεν υπαρχει τιποτα το αφυσικο στην συμπεριφορα σας , εφοσον ειστε και οι 2 ενταξει με αυτο . Το οτι καποιος αυνανιζεται με καποιον αλλον ειναι δικη του υποθεση και δε σχετιζεται απολυτα με την σεξουαλικοτητα , σιγουρα ισως υπαρχει μια περιεργια στο ιδιο φυλο , αλλα και αυτο ειναι φυσιολογικοτατο . Ο καθε ανθρωπος κανει διαφορετικα πραγματα και τα ερμηνευει αλλιως , για καποιον ισως δεν ειναι φυσιολογικο (διοτι μαλλον ειναι ομοφοβικος) για καποιον αλλον ειναι φυσιολογικο (διοτι ξερει τι εστι η περιεργια και η σεξουαλικη οικειοτητα )

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login