Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ποτό και μαθηματικά δεν πάνε μαζί. Ποτέ δεν παραγωγίζουμε όταν πίνουμε.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Περίπτωση εγγυμοσύνης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125355 από Gianna95 στις 13 Φεβρουαρίου 2014, 4:33μμ

Gianna95

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας.Ειμαι καινουρια στο φορουμ γιατι εχω ενα σοβαρο θεμα και περιμενω να με βοηθησετε.
Πριν εναμιση μηνα καθως βρισκομουν σε ερωτικη περιπτηξη με το συντροφο μου για περιπου 1 λεπτο εβγαλε το προφυλακτικο για να δουμε τη διαφορα(επειδη παντα το κανουμε με προφυλακτικο).Δεν τελειωσε φυσικα,απλα απο τοτε μου εχουν μπει καποιες ιδεες.
Δεν εχω ακομα σταθερο κυκλο,παρολα αυτα ενα μηνα περιπου μετα την επαφη χωρις το προφλακτικο μου ηρθε περιοδος.Βεβαια σημερα το πρωι ειχα ταση για εμετο και ζαλιζομουν.Το ξερω οτι κυκλοφορει ιωση φυσικα απλα με ζωνουν τ φιδια.
Υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγγυος?Δεν το νομιζω γιατι ουτε φυσικα τελειωσε μεσα,αλλα μου ηρθε και περιοδος.Εναμισης μηνας εχει περασει απο εκεινη την επαφη.Εχετε αποψη?
Περιμενω τις απαντησεις σας
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #125358 από Rossonero στις 13 Φεβρουαρίου 2014, 6:08μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αφου σου ηρθε περιοδος εισαι οκ δεν υπαρχει κανενα απολυτος θεμα εγγυμοσηνης αρα τζαμπα ανυσηχεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125448 από maraki891995 στις 17 Φεβρουαρίου 2014, 2:06πμ

maraki891995

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
δεν υπαρχει περιπτωση να εισαι γιατι δεν τελιοσε μεσα σου...αλλα να ξερεις οτι πολλες εγκυμοσηνες υπηρξαν καθος ειχαν δει περιοδο...παραδιγμα μια κοπελα εβλεπε κανονηκα 3 μηνες αλλα ηταν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125451 από Dieftharmenos στις 17 Φεβρουαρίου 2014, 1:33μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(maraki891995@17 Φεβρουαρίου 2014)
δεν υπαρχει περιπτωση να εισαι γιατι δεν τελιοσε μεσα σου...

γι αυτο εχουμε τοσο πολλες ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες...γιατι υπαρχουν κοριτσια που δεν ξερουν τι θα πει ΠΡΟΣΠΕΡΜΑΤΙΚΑ ΥΓΡΑ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login