Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Οι προγραμματιστές είναι σεναριογράφοι και τα PC κακοί ηθοποιοί.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

Κοντος χαλινος πεους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125413 από PanosDanis στις 16 Φεβρουαρίου 2014, 4:45μμ

PanosDanis

μέλος από: 16/2/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα. :) Ειμαι νεο μελος και Λιγο που εψαξα για το αν υπαρχει ενα προβλημα σαν αυτο που θα πω δεν βρηκα και ειπα να γραψω ενα καινουριο post.
Ξεκιναμε, Ειμαι 17 χρονων και μιας και πλεον αρχιζω και μαπινω στην σεξουαλικη ζωη εχω καποιον φοβο. Πηγα σε εναν ανδρολογο με τον πατερα μου γιατι λιγο που εψαξα στο ιντερνετ βρηκα οτι ειχα κοντο χαλινο στο πεος. Πηγα σοτν γιατρο και μου το επιβεβαιωσε. Οταν λεω κοντο χαλινο εννοω οτι οταν σηκωνεται το κεφαλακι φαινεται ολο αλλα μεχρι εκει. Δεν παει πιο κατω ζοριζετε αν το τραβηξω πιο κατω, δεν υπαρχει πολυς πονος αλλα αν το τραβηξω ναι θα πονεσω λιγο. Με την κοπελα μου που εχουμεφτασει στα προκατακτικα (πιπα δηλαδη) ενταξει κατεβηκε λιγο πιο κατω απ το συνηθισμενο αλλα και παλι κραταγε κοντρα. Η απορια μου ειναι η εξης.
Ο γιατρος προτεινε 150 ευρω για την επεμβαση αλλα δεν θελω να επυβαρνω τους γονεις μου και ο πατερας μου αρχιζει τα δικα του οτι δεν εχεις προβλημα οτι στο σεξ δεν θα υπαρχει κανενα προβλημα ουτε θα πονας και το ειχε και εκεινος μικρος και και και. το θεμα ειναι οτι εγω φοβαμαι οταν θα κανω 1η φορα σεξ για τον λογο οτι αν το ζορισω και σπασει δεν ξερω καν τι μπορω να παθω. αιμοραγια ή μπορει και τιποτα. και δεν ξερω νομιζω κρυβει και ποντους τι να πω :P παντως το εχω πολυ αγχος αυτο το θεμα. νιωθω οτι οταν παω να κανω σεξ θα ζοριστει τοσο πολυ που θα σπασει και θα γινει ιστορια ολοκληρη. και πιστευω οτι δεν θα το εθχαριστηθω. Περασε καποιος αλλος τα ιδια? Μπορειτε να με συμβουλεψετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #125424 από pi8hkos97 στις 16 Φεβρουαρίου 2014, 7:17μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε και εγώ το είχα και έκανα περιτομή. Είναι άλλη αίσθηση μετά. Καταρχάς μεγαλώνει 2 πόντους και παίρνει και πάχος (ελλάχιστο αλλά οκ) επίσης κατεβαίνει μετά με πολύ ευκολία και αρέσει πολύ στις γυναίκες. Όσο για τα λεφτά πες στον πατέρα σου να τα βάλετε μισά μισά ή τέλος πάντον να του τα γυρίσεις όταν τα μαζέψεις. Γιατί πίστεψέ με και εγώ το έκανα πρόσφατα (πριν 2 μήνες) ενώ το είχα καταλάβει 2 χρόνια πριν αλλά δεν το έλεγα γιατί φοβόμουνα. Αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι έχασα πολύτιμο χρόνο. Ελπίζω να σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125452 από PanosDanis στις 17 Φεβρουαρίου 2014, 2:04μμ

PanosDanis

μέλος από: 16/2/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Και εγω το ειχα παρατηρησει πριν 2 χρονια αλλα δεν ειχα δωσει μεγαλη σημασια. τωρα ομως πρεπει. Στην επεμβαση θα υπαρξει καθολου πονος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login