Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος πίνει πολλά νερά, αυτά παθαίνει! ©kataouras,irc.ftou.gr
Σάββατο, 27 Απριλίου

συμβουλες για πιπα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125471 από Dieftharmenos στις 17 Φεβρουαρίου 2014, 10:45μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(elenhkaa@17 Φεβρουαρίου 2014)
δλδ σας αρεσει πολυ να τελειωνετε στο στομα? (εμενα δεν με πιραζει στο στομα ουτε αηδιαζω ουτε τιποτα)

Αν μας αρεσει λεει...απιστευτα πολυ...καντο στο αγορι σου και θα ξετρελαθει...καντε και κανα ταμα να μου το κανει και εμενα η κοπελα μου...

καλα να περασετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125475 από Nicos στις 18 Φεβρουαρίου 2014, 12:49μμ

Nicos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σου Ελένη,έχουν περάσει 2 μέρες και δεν ξέρω αν το έκανες ακόμα η όχι αλλά θα σου πω 2-3 πράγματα από προσωπική εμπειρία και από διάφορα που έχω ακούσει.

Καταρχάς θα το βάλεις όσο μπορέσεις και θα ξεκινήσεις την διαδικασία,όσο συνεχίζεις όπως προειπε σε προηγούμενο σχολιο θα παίζεις και με τα μπαλάκια του δικού σου ευγενικά για να μην πονέσει και του χαλάσεις την απόλαυση γιατί όπως ξέρεις οι όρχεις είναι ευαίσθητη, όπως και να του την παίζεις ενώ θα τον έχεις στο στόμα σου,όχι συνέχεια όμως,θα το καταλάβεις από το σώμα του και από την έκφραση του στο πρόσωπο του για αυτό να το κοιτάς συχνά,επίσης και να τον κοιτάς τον διεγείρεις μιας και όλοι οι άντρες τους αρέσει αυτό.Επίσης μην τον έχεις συνέχεια στο στόμα σου γιατί μπορεί για κάποιο λόγο,είτε από την απειρία σου είτε για διάφορους λόγους να μην ειναι σε διέγερση και να του μουδιασει(μου έχει τύχει).Να γλυφεις και το κεφάλι του με την γλώσσα σου μιας και το σημείο G βρίσκεται εκεί του άντρα.Να είναι πάντα βρεγμένος το πέος του και αυτό μπορείς να το πετύχεις με 2 τρόπους,να φτύσεις στο πέος του ή να τον βάλεις πιο πολλή μέσα στο στόμα σου,αν έχεις δει σε τσόντες που τον βάζουν πολλή μέσα ως πού πνίγονται,έτσι θα κατεβάσεις σάλιο.Δες και καμία τσόντα blowjob να καταλάβεις.

Εξοικειωσου στην φαντασία σου (θα σε βοηθήσει πολύ) ώστε να μην τα σκέφτεσαι εκείνη την στιγμή και κομπλαρεις και του χαλάσεις την απόλαυση του ανθρώπου.Και κάτι τελευταίο,να το ευχαριστηθείς και εσύ γιατί έτσι θα το ευχαριστηθεί και ο σύντροφος σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132880 από asteroskoni στις 22 Μαρτίου 2015, 6:51μμ

asteroskoni

μέλος από: 22/3/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Πιστεύω πως αν το αγόρι σου ξενερώσει αν καταλάβει ότι δεν έχεις ξανακάνει πίπα, τότε κάτι δεν πάει καλά.. Όσο για το πως να το κάνεις, πιστεύω ότι εκείνη τη στιγμή θα σου βγει αβίαστα κ αν σου αρέσει, θα τον ικανοποιήσεις πολύ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login