Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σαν βασιλιάς, σαν βασιλιάς, και της καρδιάς μου κύρης. Αρβανιτάκη να φαλτσάρει τρακαρισμένη ανόητους στίχους με μουσική αρμόνιο, προφορά επαρχίας και στήσιμο φτήνιας
Κυριακή, 12 Μαΐου

πεος σοσ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125759 από applepaoki στις 05 Μαρτίου 2014, 7:07μμ

applepaoki

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
γεια σας , θα ηθελα να με βοηθησετε σε κατι το πεος οταν ειναι σε στυση δεν ειναι αυτο που λεμε καγκελο αλλα ειναι ευκαμτο ειδικα κοντα στη βαλανο. πριν ενα χρονο περιπου απο οσο θημαμαι δεν ειχα τετοιο προβλημα (ειμαι 15 τωρα) . εχει δημιουργηθει καποιο προβλημα ή απλος μου ειναι ετσι ! σασ παρακαλω απαντηστε μου , ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125760 από pi8hkos97 στις 05 Μαρτίου 2014, 9:16μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
φίλε δεν είνια κάτι ανησυχητικό εγώ το παθαίνω άπειρες φορές (είμαι 17) όταν τον παίζω πάνω από μία φορά τη μέρα τη δεύτερη είναι πιο χαλαρά την τρίτη δε δεν παλεύεται... Τέσπα δεν υπάρχει περίπτωση να είναι πρόβλημα τώρα αν δεν αυνανιστείς για καμιά βδομάδα και συννεχίσει να είναι έτσι (που δεν θα είναι αλλά 1 στο εκατομμύριο) πας σε έναν ουρολόγο να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125776 από applepaoki στις 06 Μαρτίου 2014, 6:37μμ

applepaoki

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
εμενα μου σημβαινει ηδη απο την πρωτη φορα , και της τελευταιες μερες ακομα περισσοτερο για αυτο ανησυχο ! για ουρολογο με τιποτα γιατι ειμαι 15
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login