Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τσόντες μόνο στα περιοδικά και με τις χίλιες προφυλάξεις—μέσα στη μπλούζα και από μακρινό περίπτερο
Δευτέρα, 13 Μαΐου

1ο ραντεβου/φασηη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126149 από MarakiLoVe16 στις 27 Μαρτίου 2014, 4:28μμ

MarakiLoVe16

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας!ειμαι 16 χρονων και θελω την βοηθεια σας<!
Πριν μια βδομαδα η φιλη μου μου ελεγε διαφορα για τους κολλητους της κλπ,μου εδειξε μια φωτο ενους κολλητου της κκ μου ειπε χωρισε πριν λιγες μερες αλλα την ξεπερασε!εμενα μ αρεσε πολυ κκ το σχολειο θα εκνε εκδηλωση κ θα ηταν αυτος!τελος παντων με γνωρισε ειπαμε τα ονοματα μας τπτ παραπανω..εχτες η φιλη μου μ ειπε μιλησε με τον κολλητο της οτι δεν την ειχε ξεπερασει αλλα δεν θλει ν κνει σχεση μαζι της κ ειπε η φιλη μ οτι εχει μια φιλη δλδ εμενα οτι μ αρεσει πολυ κ οτι τν ηθλα..την ρωτησε αν ειχα φβ κκ του εδιξε κ ειπε πως τ αρεσα υπερβολικα πολυ! Τ εστειλα μηνυμα ηταν ολα οκ εδιχνε οτι ηθλε κκ μου πε αυτο το σαββατο να παμε βολτα!(δεν τα εχουμε ακμ απλα μιλαμε γλυκα κ θα τ φτιαξουμε μετα τ ραντεβου γ να δει) Βσκ η ερωτηση μ ειναι..μιας κ μασ εκνε κονε,σε αυτο το ραντεβου τι θα του λεω? Δλδ τι συζητησεις? Θα πεσει φασωμα? Αν ναι ειν σωστο? Γενικα πειτε μου τι να κανω/τι να πω μαζι του! Ευχαριστωωω:)
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #126165 από Fotz στις 29 Μαρτίου 2014, 12:31πμ

Fotz

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αρχικα δεν εχει σωστο ή λαθος σε τετοια θεματα. Αν σου βγει τοτε ναι, καν'το. Στο κατω κατω για να τα φτιαξετε πατε ειπες.
Γενικα οι συζητησεις αρχιζουν απο ενα θεμα και μετα μπορει να εξελιχθουν σε κατι εντελως διαφορετικο, αλλα πολυ ενδιαφερον (ή και το αντιθετο)
Μπορεις να αρχισεις απο τα πολυ κλισέ θεματα για μουσικες, ενδιαφεροντα κλπ.
Τους αρεσει να μιλανε για αυτα που αγαπανε, οποτε ρωτα τη φιλη σου τι του αρεσει, να εχεις μια ιδεα.
Μετα ολο και κατι θα βρειτε να πειτε. Και στο κατω κατω, αν κομπλαρεις ασε αυτον να ανοιξει συζητηση.
Παντως γενικα να εχεις χιουμορ και να μη φαινεσαι ψαρωμενη. Τους αρεσουν αυτες με μια αυτοπεποιθηση (σε νορμαλ επιπεδα)
Ελπιζω να σε βοηθησα:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login