Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ζωή είναι σαν μια πάνα. Μικρή και γεμάτη σκατά.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

μαλλον φιμωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126844 από stauros jott στις 29 Απριλίου 2014, 11:18μμ

stauros jott

μέλος από: 29/4/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδια μηπως εχω φιμωση;Γιατι ενα πετσακι (μικρο πετσακι ομως)ειναι κολλημενο στο κεφαλακη ειναι φιμωση? Τι πρεπει να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #126847 από pi8hkos97 στις 30 Απριλίου 2014, 12:21μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτό το πετσάκι που είναι κολλημένο στο κεφαλάκι και είναι σαν κλωστή με πάχος περίππου σαν το νύχι σου ή λίγο περισσότερο (μάλλον αυτό εννοείς) λέγεται χαλινός. Αν όταν έχεις στύση το κεφαλάκι του πέους δεν βγαίνει τελείως έξω (π.χ. το μισό ξεπροβάλει) και αν το τραβήξεις για να κατέβει και το υπόλοιπο δεν γίνετα με τίποτα και πονάς και λίγο ναι έχεις φοίμωση.
Πρέπει να πας σε ουρολόγο να σε κοιτάξει, διότι εδώ δεν μπορούμε να ξέρουμε (Αν και υποθέτω πως έχεις, γιατί και εγώ έχω κάνει περιτομή επειδή είχα αυτό το θέμα). Πάντος αν χρειάζεται εγχείριση δεν είναι κάτι φοβερό, την πρώτη βδομάδα θα είναι λίγο ενοχλητικό αλλά θα περάσει μετά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126850 από stauros jott στις 30 Απριλίου 2014, 2:27μμ

stauros jott

μέλος από: 29/4/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ναι αλλα το πετσακι ηταν σε δυο κολλημενα σημεια και το ενα προσπαθησα και το εβγαλα λετε να μπορεσω να το κανω και με αυτο το πετσακι

Ααα και κατι ακομα αμα αφησω αυτο το πετσακι στο κεφαλακι κολλημενω θα εχω προβλημα στο sex;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126853 από pi8hkos97 στις 30 Απριλίου 2014, 4:39μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Προφανώς γιατί άμα το αισθάνεσαι κολλημένο λογικά θα σε εμποδίζει όταν είσαι σε στύση. Κατευθείαν στο γιατρό λοιπόν να δεις τί τρέχει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login