Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αναλαβάνουμε ανόρθωση πάσης φύσεως πισινών (Από διαφημιστικό εταιρείας για πισίνες)
Σάββατο, 11 Μαΐου

Τι θέλουν;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127968 από technojim στις 08 Ιουνίου 2014, 2:29μμ

technojim

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
Γειά σας θα ήθελα γνώμη αντρών και γυναικών για να μου πειτε τι κοιτάει πρώτα μια γυναίκα σε έναν άντρα από την εμφάνιση του και τι είναι και της μόδας αυτόν τον καιρό διλαδι τι κιτατε πρώτα από το ντύσιμο και την εμφάνιση και δεύτερονα ένας καλος τρόπος προσέγγισης διλαδι τι να της πεις για να πιασεις κουβέντα. Ευχαριστώ προκαταβοληκα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128917 από m.artzi στις 15 Ιουλίου 2014, 12:21πμ

m.artzi

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Εγω κοιταω πρωτα τα ματια κ την εκφραση,μου αρεσουν αγορια που δειχνουν αθωα κ γλυκουλικα κ μετα κοιταω το συνολικο προσωπο.Η αληθεια ειναι οτι δεν με νοιαζει να ειναι ομορφος μου αρκει να ειναι εκφραστικος.Ρουχα κ εξωτερικη εμφανιση δεν κοιταω αλλα με χτυπαει πολυ αρνητικα αν φοραει μπλουζακι με ν η οτιδηποτε φωσφοριζε
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #128930 από RfRoWo στις 15 Ιουλίου 2014, 11:39πμ

RfRoWo

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πρώτα τα μάτια.προτιμώ τα γαλανά!την φωνή,όχι όταν τραγουδάει όταν μιλάει!από ντύσιμο δεν πολυκοιτάω,αλλά δεν με χαλάει κιολας να ντύνεται ωραία...αν και όταν φοράει φαρδιές μπλούζες που δεν του κάνουν μου έρχεται να γελάσω.όταν γελάει να έχει τέλειο γέλιο.Ο τρόπος που κοιτάει δεν θέλω να είναι έτσι πολύ αθώο το βλέμα.Να είναι και λίγο μια σταλιά άγριο.Με ξετρελάινει όταν τα αγόρια φοράνε μαύρα βραχιόλια στο χέρι!Αν σε κάλυψα πάτα αποδεκτή!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login