Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μάνα θα γυρίσω! (Κοσκωτάς)
Σάββατο, 11 Μαΐου

Φασωμα...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128256 από MiaAnwnimh στις 19 Ιουνίου 2014, 6:58μμ

MiaAnwnimh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/6/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Παιδιά ενα αγόρι που ειναι λιγο μεγαλιτερος απο εμενα μου ειπε να φασωθουμε και εγω θελω πολι γτ ειναι πολι όμορφος αλλα φοβάμαι και λιγο γιατι οι πρωιν του μου εχουν πει οτι ειναι πολι δύσκολος και οτι αν καταφέρω να τον αναψω την πρωτη φορά που θα βγούμε θα μου δώσουν 20€

Τι πρεπει να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #128263 από pi8hkos97 στις 19 Ιουνίου 2014, 10:01μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Άραξε από τη στιγμή που είναι δύσκολος και στο ζήτησε αυτός, πάει να πει ότι μετράς πολύ για αυτόν (κοινώς σε λιγουρεύεται). Άρα το πράγμα γίνεται εξαιρετικά εύκολο. Θα βγείτε, και αν δεν κάνει αυτός την πρώτη κίνηση (απίθανο) την κάνεις εσύ. Τον πιάνεις, τον φιλάς στο στόμα και μετά στο λαιμό και του χαιδεύεις λίγο και το πουλάκι. Αν φοράει και κάνα χαλαρό τζιν βάλε μέσα και το χαίρι σου μετά από το εξωτερικό τρίψιμο. Εαν δεν ανάψει μετά από αυτά, σηκώνω τα χέρια ψιλά!
Καλή επιτυχία, και πάνω από όλα όχι άγχος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128265 από MixHarder στις 19 Ιουνίου 2014, 10:06μμ

MixHarder

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
μου φαίνεται σε δουλεύουνε και εσύ κάθεσαι και τους πιστεύεις άδικα....όταν αγόρι σου λέει ότι θέλει να Φασωθείτε μάλλον κάτι που έχεις επάνω σου τον ανάβει ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128266 από lenaki19 στις 19 Ιουνίου 2014, 10:25μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
μην ανχωνεσαι καθολου. ο πρωην μου ηταν κι εκεινος δυσκολος κατα καποιο τροπο, ανχωνομουν γιατι καθομουν και σκεφτομουν οτι δε θα τα καταφερω να τον αναψω κ.τ.λ. και σε πληροφορω την πρωτη φορα που φασωθηκαμε, στηναρχη ειχα ανχος μετα απο λιγο σου φευγει, ειδικα οταν στο τελος μου ειπε οτι καμια δεν ειχε καταφερει να τον αναψει απο την πρωτη στιγμη τοτε ειπα στον ευατο μου αδικα ανχωνοσουν!! μια μικρη διαφορα με τη δικη σου κατασταση ηταν οτι εμεις τα ειχαμε βρει εκεινη τη βραδια και δεν περιμεναμε να φασωθουμε πρωτα για να δουμε αν θα καταληξουμε σε σχεση αλλα πιστεθω οτι ειναι πολυ μικρη η διαφορα οποτε οκ αναλογα με τις προτιμησεις του καθενος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128268 από MiaAnwnimh στις 19 Ιουνίου 2014, 10:51μμ

MiaAnwnimh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/6/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Euxaristw paidia..:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login