Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Kάποτε υπήρχαν ηθοποιοί που προσπαθούσαν να γίνουν σταρ. Tώρα υπάρχουν σταρ που προσπαθούν να γίνουν ηθοποιοί.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

μεγεθος πεους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128337 από τρελενω κοσμο στις 22 Ιουνίου 2014, 3:59μμ

τρελενω κοσμο

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/6/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
καλησπερα παιδια............σας παρακαλω θελω βοηθεια γιατι δεν ξερω τι να κανω.....τον ιουλιο θα γινω 15 χρονων και σε στυση την εχω 12-13 εκατοστα και το κεφαλι δν βγαινει ολο εξω..ομως μπορω να τ κατεβασω εγω χωρις να ποναω οπως και στην χαλαρωσει μπορω να το κατεβασω χωρις να ποναω....εχω φυμωση? σας παρακαλω ανησυχω θελω να μου απαντησετε γρηγορα
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #128338 από giannis69 στις 22 Ιουνίου 2014, 4:11μμ

giannis69

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιτα και γω το ιδιο "προβλημα" εχω αλλα οταν προχορισα πρωτη φορα ανοιξε το κεφαλακι τοσο ευκολα και δεν πονεσα καθολου,δεν ξερω γιατι,μαλον τον υγρων που βγαζεις απο πριν:)
τωρα το μεγεθος σου ειναι μια χαρα,το φυσιολογικο ειναι 12-14 οποτε εισαι μια χαρα,εγω ειμαι 15 και τον εχω 15-16 αλλα δεν παει να πει πως εσυ τον εχεις μικρο:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128339 από τρελενω κοσμο στις 22 Ιουνίου 2014, 4:15μμ

τρελενω κοσμο

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/6/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
κοιτα μπορω και το κατεβαζω αλλα προτιμω να ειναι πανω οταν τραβαω γιατι ειναι μικρο και δεν με βολευει με το κεφαλι κατω καταλαβες....απλα δεν ξερω μου μπηκε αυτη η ιδεα κ ειπα να ρωτησω γιατι ειχα ανχοθει......οσο για το μεγεθος θελω να μεγαλωσει τουλαχιστον 15εκ να παει...........σε ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128340 από τρελενω κοσμο στις 22 Ιουνίου 2014, 4:20μμ

τρελενω κοσμο

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/6/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
παιδια θελω και αλλες εκδοχες μπορειτε να απαντησετε και εσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128368 από DamionGorden στις 23 Ιουνίου 2014, 3:47μμ

DamionGorden

μέλος από: 23/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Εφόσον όταν είναι σε στύση το πουλί σου κατέβαινει κανονικά το πετσάκι, χωρίς πόνο, πιθανώς δεν έχεις φύμωση. Απλώς τυχαίνει κάποιοι να έχουν μεγάλο πετσάκι το οποίο καλύπτει μονίμως το κεφάλι ακόμα και όταν είναι σηκωμένο το πέος. Άποψή μου είναι να προσπαθείς να το τραβάς συνέχεια προς τα πίσω όταν το παίζεις ή όταν κατουράς και να το καθαρίζεις πολύ καλά με σαπούνι/αφρόλουτρο όταν κάνεις μπάνιο, όχι απλώς να ρίχνεις νερό, να το τραβάς πίσω και να τρίβεις με σαπουνάδα καλά το κεφάλι γύρω γύρω και μετά καλό ξέβγαλμα. Πέη με μεγάλο πετσάκι έχουν την τάση να παθαίνουν φυμώση και διάφορες μολύνσεις γι αυτό το πετσάκι πρέπει να τραβιέται συχνά προς τα πίσω, τουλάχιστον κατά την διάρκεια της ανάπτυξης, για να μην κολλήσει. Η σωστή και επιμελής καθαριότητα είναι σημαντική όχι μόνο στην ανάπτυξη αλλά για όλη μας τη ζωή.
Ωστόσο αν ποτέ παρατηρήσεις ερεθισμό, φαγούρα, κοκκινίλες κλπ μην ντραπείς να το πεις στους γονείς σου, ή σε κάποιον ενήλικο συγγενή σου, ώστε να κανονίσουν να σε δει κάποιος ουρολόγος ή δερματολόγος/αφροδισιολόγος. Ότι έχει σχέση με την υγεία μας δεν είναι ντροπή.
Τώρα όσον αφορά τις ανησυχίες σου για το μέγεθος μην αγχώνεσαι καθόλου, είναι μια χαρά και να είσαι σίγουρος πως θα μεγαλώσει κι άλλο στο μέλλον.
Πάτησε αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login