Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Αδάμ και η Εύα στις αγιογραφίες με αφαλούς.
Κυριακή, 12 Μαΐου

σεξ μεσα στη θαλασσα! βοηθεια!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128728 από nikos_kar στις 07 Ιουλίου 2014, 2:34πμ

nikos_kar

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδια γεια σας..ειμαι ο νικος και ειμαι 19! ειμαι μαζι με μια κοπελα εδω και 3μιση χρονια...ολα ειναι πολυ καλα μεταξυ μας , την αγαπαω και με αγαπαει πολυ..στο σεξ το οποιο αρχισαμε να κανουμε απο τους 3 μηνες εχει μεινει κατα καποιο τροπο το ιδιο..δηλαδη το ιδιο σκηνικο...ιδιες στασεις ιδια αισθηση...οχι οτι εχω παραπονο ισα ισα...αλλα λεμε να δοκιμασουμε κατι πιο extreme που να ανεβασει εμας και την σχεση μας γιατι οσο να ναι ειναι λιγο μονοτονο καθε φορα τα ιδια στο σεξ(δεν μου το ειπε εκεινη αυτο εγω το νομιζω)...γιαυτο τωρα λεω που ειναι και καλοκαιρι αν το δοκιμασω πως θα ειναι? εχω ακουσει πως υπαρχουν διαφοροι κινδυνοι και διαφορα προβληματα και επιπλοκες με το σεξ μεσα στη θαλασσα..αν μπορειτε βοηθηστε γιατι σε λιγες μερες θα παμε για μπανιο οι 2 μας και δεν ξερω τι να κανω! ευχαριστω απο τωρα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128731 από pi8hkos97 στις 07 Ιουλίου 2014, 8:52πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Φίλε σκέψου κάτι άλλο και όχι μέσα στη θάλασσα. Μπορείτε π.χ. να το κάνετε στο αυτοκίνητο, να την πας σε ένα πιο έρημο μέρος (outdoor) κάτω από τα αστέρια, να αλλάξετε στάσεις, να την ψήσεις για πρωκτικό και πολλά άλλα που μπορείς να σκεφτείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128732 από nikos_kar στις 07 Ιουλίου 2014, 9:01πμ

nikos_kar

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ναι τα εχω σκεφτει ολα αυτα φιλε μου αλλα δεν ξερω γιατι οχι στην θαλασσα και θελω να μαθω αν ειναι επικινδυνο η οχι..και τι μπορουμε να παθουμε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128734 από Dieftharmenos στις 07 Ιουλίου 2014, 12:53μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Εψαξα λιγο και θα σου πω οτι ειδικα για την γυναικα ειναι επικινδυνο.

Σκεψου οτι οταν μπαινεις μεσα της μπαινει και νερο που περιεχει μικροβια κλπ.Επισης λογω του νερου η απολαυση δεν ειναι τοσο μεγαλη καθως και δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις προφυλακτικο που απο αυτο απο μονο του κανει το σεξ επικινδυνο(λογω μολυνσεων και οχι εγκυμοσυνης...το σπερμα διαλυεται στο νερο και ειναι ακατορθωτο να μεινει η κοπελα εγγυος)

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128933 από RfRoWo στις 15 Ιουλίου 2014, 11:53πμ

RfRoWo

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Λοιπόν αν έχεις παρατηρήσει όταν κάποιος σε χτυπάει ή σε κλοτσάει τέλος πάντων στο νερό δεν πονάς? Έτσι κι δεν θα νιώθεις τίποτα λόγω νερού!Βρες μια άλλη ιδέα!Δεν είναι καθόλου καλή ιδέα για πολλούς λόγους!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login