Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέφτουν τα φύλλα απ' τα κλαριά, κι εγώ είμ' άρρωστος βαριά...
Πέμπτη, 16 Μαΐου

πως να ζητησω μαλακια με φιλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128784 από Aris123 στις 09 Ιουλίου 2014, 5:17μμ

Aris123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μάγκες όπως σίγουρα αρκετοί έχετε κάνει η έχετε δει στο φόρουμ σαν θέμα είναι η μαλάκια με φίλο. Όταν ήμουν μικρός γύρω στην 4η 5η δημοτικού ζήτησα από έναν φίλο να μου τον πιάσει αλλά τότε απλός μου το χέρι του στο πούτσο μου και εγώ το ίδιο και τα ακουμπήσαμε μεταξύ μας... επειδή τότε δεν ξέραμε τι ήταν μαλακία :( ... το θέμα είναι ότι τώρα θέλω να το ζητήσω να το ξανακάνουμε... δηλαδή να μου τον παίξει αλλά δεν ξέρω πως να το ζητήσω... το γεγονός ότι δεν έχει χύσει ακόμα θα μπορούσα να το χρησιμοποιήσω για παράδειγμα να του δείξω πως είναι κλπ;;;
σας παρακαλώ απαντήστε άμεσα...
ΥΓ Υπάρχει περίπτωση να κολησω η να κολησει κάτι(δεν θα κάνουμε πρωκτικό... απλός μαλάκια και ίσως καμία π...)
Πιστεύω ότι το γεγονός ότι δεν έχω αρκετό αυθορμητισμό και το ότι δεν πιστεύω στον εαυτό μου φταίει αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιον τρόπο να αρχίσω την κουβέντα
Σας παρακαλώ γρήγορες απαντήσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #128811 από Gray στις 11 Ιουλίου 2014, 12:48πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου Αρη ,

Μπορεις να πεις οτι θελεις να τραβιξεις μαλακια εκεινη τη στιγμη και να το φερεις το θεμα ετσι , η μπορεις να ανοιξεις συζητηση για μεγεθος ετσι ωστε και καλα να τις μετρησετε να δειτε ποιος την εχει πιο μεγαλη και μετα απλα να τραβιξετε .

με την απλη μαλακια δεν μπορεις να κολλησεις τιποτα , ειδικα αν δεν ειστε σεξουαλικα ενεργοι . Με το στοματικο μπορεις να κολλησεις , αλλα οπως ειπα αν δεν εχεις καποιο νοσημα δεν κολλας τιποτα .

Αποδεκτη αν σε καλυψα και αν εχεις ερωτησεις , απο κατω ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128813 από Aris123 στις 11 Ιουλίου 2014, 8:36πμ

Aris123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ φίλε... αν και με το π... δεν ευνοούσα στοματικό(δεν θα γίνω και γκει χωρίς παρεξήγηση) αλλά οκ

Και πάλι ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login