Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γυμναστική Ακαδημία: Ένα μοντέρνο σχολείο, όπου το ποδόσφαιρο είναι μάθημα.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Βοηθειααααααααα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128801 από MiaAnwnimh στις 10 Ιουλίου 2014, 6:35μμ

MiaAnwnimh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/6/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά...βγαίνω με ενα αγόρι εδω και λιγο καιρο που ειναι 19 χρονων.Παντα μου αρεσει να τον πειράζω...χτες που βγήκαμε ηθελε να του τον παίξω αλλα εγω δεν ήθελα...κάποια στιγμή που μιλαγε στο τηλέφωνω του τον φιλαγα πισω απο τον λαιμό που του αρεσει πολυ και είχα το χέρι μου κοντά στο τσιου του και το πήρε και και το έβαλε μεσα απο το τζιν του..δεν ήξερα τι να κάνω και μάλλον το κατάλαβε αλλα δεν ειπε τιποτα...μπορει κάποιος να μου πει πως να του την παίξω καλα αν ξανά τυχη και μερικά κόλπα για να τον τρελανω???:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128803 από panagiotis97 στις 10 Ιουλίου 2014, 6:44μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Άκου τι θα κανεις. Οταν είστε μαζί εσύ θα βάλεις το χέρι σου πανω από το τζιν και θα τον χαϊδεύεις. Ετσι θα τον καυλώσεις πολύ. Μετά θα γονατίσεις και θα κατεβασεις το παντελονι του. Χάιδεψε τον και πανω απο το εσώρουχο για να τον τρελάνεις πιο πολυ. Μετά κατέβασε το εσώρουχο του και άρχισε να παίζεις το πέος του. Είναι σημαντικό να μην τον πιάνεις πολυ σφιχτά και πονάει. Να του χαϊδεύεις το κεφαλάκι γιατί είναι ευαίσθητο σημείο. Θα του αρεσει πολυ επίσης να του χαϊδεύεις τα αρχίδια. Αν είσαι διατεθημένη μπορείς και να του γλύφεις το κεφαλάκι μέχρι να χύσει. Θα νιώθει υπέροχα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login