Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Θες να σ' αφήσουν ήσυχο; Ξεκίνα να καθαρίζεις το σπίτι.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Βοηθεια με το πετσακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128853 από Xrhstos12 στις 12 Ιουλίου 2014, 11:28πμ

Xrhstos12

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 15 ετων το πεος μου ειναι 15,5 και εχω μια απορια πριν καμια βδομαδα κατεβαζα το πετσακι εως ενα σημειο ενω τωρα το τραβηξα με δυναμη και το πηγα μεχρι κατω τωρα στα σημεια που ηταν λιγο κολλημενο εχω λιγο αιμα αλλα δεν ειναι αυτο το προβλημα το προβλημα ειναι οτι οταν το ανηγω πρωτον ειναι λιγο δυσκολο να κατεβει το πετσακι αλλα το παω μεχρι κατω αλλα αμα δεν το κρατραω ανεβενει μεχρι ενα σημειο και φενετε μονο το κεφαλακι και σαν να πιεζει το πετσακι για να παει προς τα πανω επεισεις το κεφαλακι με ποναει λιγο οταν το ακουμπαω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #128857 από Mick15 στις 12 Ιουλίου 2014, 11:39πμ

Mick15

Εικονίδιο
μέλος από: 4/3/2014
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Βάζε λιγο baby oil στο κεφαλάκι και θα δεις οτι θα κατεβαίνει πιο εύκολα μέχρι κάτω και κάντο συχνά αυτό.Οταν αυνανίζεσαι να κατεβάζεις ολο το πετσάκι μέχρι κάτω να φανεί ολο το κεφαλάκι.Τώρα για το οτι οταν ακουμπάς το κεφαλάκι πονάς ειναι φυσιολόγικο γιατί ειναι ακόμα πολύ ευαίσθητο.Αν σε κάλυψα πάτα αποδεκτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128858 από Aris123 στις 12 Ιουλίου 2014, 11:46πμ

Aris123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Και εμένα δεν κάθεται κάτω αν δεν το κρατάω αλλά δεν ανεβαίνει τελείως πάνω... από ότι ξέρω για να κάθεται μόνο του κάτω πρέπει να κάνεις περιτομή... βέβαια εγώ αίμα δεν είχα αλλά και από άλλους που ξέρω δεν κάθεται κάτω γιατί με ρώτησε και ένας γνωστός

Ελπίζω να βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login