Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λεωνίδας Βελής να τραγουδάει "Με το στόμα γεμάτο φιλιά..."
Τρίτη, 21 Μαΐου

πρωτη φορα σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129405 από pikachu kitty^^ στις 10 Αυγούστου 2014, 12:56πμ

pikachu kitty^^

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
με λιγα λογια..ειμαι 14 εχω σχεση με ενα παιδι και μετα απο καιρο ειπα να προχορισουμε...λοιπον εχιουμε παρει προφυλαξεισ (durex jeans συγκεκριμενα) και περιμενουμε λιγες μερες που θα μπορεσουμε να βρεθουμε μονοι στο σπιτι μου...εχω απλα μερικες ερωτησεις..επειδη ειμαι παρυενα, θα σπασει εφκολα ο παρθενικος υμενασ? σε ποια σταση πιστεβετε οτι θα σπασει γρηγοροτερα και χωρις πολλα πολλα? θα πονεσω πολλυ?
αααα, και κτ ακομη..εεις τα αγορια καταλαβαινετε ποτε σπαει ο παρθενηκος υμενας? και, τα durex jeans ειναι καλα προφυλακτικα?
αθτα προς το παρον...πλζ απαντηστε..θελω να ακουσω πολλες αποψεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129408 από Dieftharmenos στις 10 Αυγούστου 2014, 1:30πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Πφφφφ...

Αρχικα να πω πως εισαι μικρη και το σεξ σε τετοια ηλικια θα αλλαξει το σωμα σου και πιθανον να υπαρχουν και προβληματα στην αναπτυξη σου.Η ιδανικοτερη ηλικια ειναι 16-17 αλλα τελος παντων.Ακομα και το γεγονος οτι κανεις τετοιες ερωτησεις σημαινει οτι δεν εισαι ετοιμη.

Τελος παντων ας απαντησω.

Καποιες κοπελες πονανε πολυ και καποιες οχι.Εξαρταται βεβαια και σε μεγαλο βαθμο απο το αγορι σου.Το πως θα σου φερθει.Αν ειναι απειρος πρεπει να τον καθοδηγησεις εσυ ωστε να μην πονεσεις.

Οσο για το αν καταλαβαινουμε,εγω προσωπικα που εχω παει με παρθενα δεν καταλαβα τιποτα και δεν ετρεξε και αιμα.Αλλα πονεσε αρκετα.

Τελος,καποιες κοπελες εχουν πιο ελαστικο υμενα απο καποιες αλλες αλλες και ισως να κανει το σπασιμο δυσκολοτερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
10
Μήνυμα #129409 από Webmaster στις 10 Αυγούστου 2014, 1:33πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν ξέρεις αγγλικά, διάβασε αυτό και διάβασέ το καλά: http://www.psychologytoday.com/blog/all-about-sex/201103/the-hymen-membrane-widely-misunderstood



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129411 από pikachu kitty^^ στις 10 Αυγούστου 2014, 1:42πμ

pikachu kitty^^

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
θενξ και στουσ 2! ελυσα τις αποριες μου..βεβαια ρε παιδια δν μ απαντησατε αν ta durex jeans ει καλα..αλλα τεσπα, αν ξερει κνσ ασ μου απαντησει...παντως θενξ και παλι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129412 από Dieftharmenos στις 10 Αυγούστου 2014, 1:55πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Πολυ ενδιαφερον αν και εγω δυσκολευτηκα...δυσκολα θα το καταλαβει.Παρολα αυτα δεν λεει και κατι που δεν το ξερουμε

Για να παρω το κομματι που νομιζω πως σου ταιριαζει και να στο μεταφρασω λεει:

"Ακομα και οι γυναικες που συναινουν στην πρωτη σεξουαλικη επαφη εκτιμαται οτι απο αυτες το 75% νιωθουν απροετοιμαστες και βρισκουν την πρωτη σεξουαλικη επαφη δυσαρεστη.Οσο αναφορα τα αγορια ακομα και αυτοι που νοιαζονται πραγματικα για την κοπελα τους συνηθως εχουν ελειψη σεξουαλικης <<ικανοτητας>> και φινετσας για μια απολαυστικη ερωτικη συνερευση"

Καλη τυχη και ελπιζω να μην το μετανιωσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129415 από pikachu kitty^^ στις 10 Αυγούστου 2014, 2:05πμ

pikachu kitty^^

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
εεμ, οκ..θενξ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129418 από Filippos_Livano στις 10 Αυγούστου 2014, 3:33πμ

Filippos_Livano

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Η καλυτερη σταση ειναι να ειναι αυτος ξαπλωμενος στο κρεβατι σου και εσυ απο πανω τελειως καθιστη(ορθη γωνια να σχηματιζεται δηλαδη)!Γιατι ετσι θα ελεγχεις εσυ το ποσο θες να μπει και ποσο αργα η' γρηγορα το θες!Οποτε δεν θα πονας τοσο!Ασε που θα τον βασανισεις τρελα!Εφοσον ειναι και παρθενος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login