Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ρουφιανιά σήμερα λέγεται καριέρα.
Τρίτη, 21 Μαΐου

μαλακια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129406 από Stay unique στις 10 Αυγούστου 2014, 1:08πμ

Stay unique

μέλος από: 9/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
την επαιξα πρωτη φορα πριν λιγες μερες στο αγορι μ που χουμε δυο μηνες κ'ενω εκεινου εδειξε να τ αρεσει εγω δεν εντυπωσιαστηκα ιδιαιτερα...καθολου για την ακριβεια...εγινε κατι λαθος ή εστι κι αλλιως απο την πλευρα των κοριτσιων δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο?
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #129407 από pikachu kitty^^ στις 10 Αυγούστου 2014, 1:25πμ

pikachu kitty^^

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

βασηκα και εγς εκανα ακριβως το ιδιο με τον δικο μου..στην ουσια ομως εμενα μιυ αρεσε, με ερεθηζε και ενιωθα εφωαρηστηση καιοικανοποιηση οταβν εδειχνε να ρου αρεσει και οταν τελειωσε...
οποτε ιως να ειναι αναλογος το ατομο..σε αλλες αρεσει και σε αλλες οχι..το θεωρω απολυτος φυσιολογικο και ισως αν δοκιμασεις να του κανεις στοματικο να σου αρεσει καπως..(ακουγετε περιεργο το ξερω..)
επεισεισ θα πρεπει να ασχοληθει και αυτος λιγο με τα πραγματα που σου αρεσουν (ξεσ εσυ ) τοτε θα νιωσετε και οι δυο καλα (ετσι πιστεβω δλδ)
αποδεχτη αν σε καλυψα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129419 από Filippos_Livano στις 10 Αυγούστου 2014, 3:34πμ

Filippos_Livano

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Στοματικο του εχεις κανει?Το να του τον παιξεις,δεν θα τρελαθει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129420 από Stay unique στις 10 Αυγούστου 2014, 11:48πμ

Stay unique

μέλος από: 9/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
δεν του χω κανει στοματικο γτ νομιζω οτι ειναι λιγο νωρις και ειμαι 16 απλα θα ταν η πρωτη φορα π θα προχωρουσαμε και ειχα παει σπιτι του και ειπα να ξεκινησω απο κει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login