Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Τρίτη, 14 Μαΐου

ειμαι ακομα παρθενα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129471 από evelina.styles στις 11 Αυγούστου 2014, 10:25μμ

evelina.styles

banned
μέλος από: 28/7/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας!! Θα σας πω το προβλημα μου με λιγα λογια!!
Σημερα ηταν η τελευταια μερα της περιοδου μου και ειχα λιγο αιμα...οταν μπηκα να κανω μπανιο ηθελα να βαλω δαχτυλο και εβαλα στην αρχη ενα μετα σχεδον ολο το χερι για να μην τα πολυλογο καταφερα να ερθω σε οργασμο..ετρεμα ηταν πολυ ωραια αισθηση...οταν βγηκα απο το μπανιο ομως φορεσα σερβιετα για καλο και για κακο και ειχα παλι λιγο αιμα   υπαρχει περιπτωση ετσι οπως εβαζα τα δαχτυλα να τραυματισα τον παρθενικο υμενα; η το αιμα ειναι απο τη περιοδο; *δεν πονεσα καθολου οταν το εκανα αυτο* και να πω οτι ειμαι 14 και δεν εχω κανει ποτε σεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129472 από pi8hkos97 στις 11 Αυγούστου 2014, 10:34μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να τον έσπασες τελείως λίγο δύσκολο αν και όχι ακατόρθωτο, αφού έβαλες όλο το χαίρι μέσα. Το πιθανότερο είναι να τραυματίστηκε κάπως και με την πρώτη σου φορά να σπάσει πιο εύκολα.
ΑΝ τώρα έχει σπάσει όλος δεν ξέρω αν θεωρείσαι παρθένα, λογικά ναι διότι το ξεπαρθένιασμα έρχεται με το σεξ. Δεν ξέρω να σου πω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129474 από georgas4477 στις 12 Αυγούστου 2014, 9:04πμ

georgas4477

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλημερα evelina.styles επιδη τις δυο τελευταιες μερες ασχολουμε με αυτο το θεμα του παρθενικου υμενα λογω μιας φιλης η οποια ειναι ακομα παρθενα υπαρχουν πολλοι Δακτυλιοειδής, κυκλικός, μηνοειδής, καθαυτό κυκλικός, καρδιόσχημος, θυσανωτός, πολύπτυχος δίκην καπνοθυλακίου (σουρωτός) καλυκοειδής, καθαυτό μηνοειδής, δρεπανοειδής, πεταλοειδής, ημισεληνοειδής, τροπιδοειδής, καθαυτό σχιστός, λοξός σχιστός, οδοντωτός ο κατ΄ επίβαση, ο δίκηρ, ο χιαστός, ο εγκαρσιος σχιστός, δίτρητος, τρίτρητος, πολύτρητος, ηθμοειδής ο γεφυρωτός, τερατόμορφος, έκκεντρος κυκλικός, άκεντρος κυκλικός, είναι μερικές μόνο ορολογίες που παραπέμπουν στην μορφολογία του παρθενικού υμένα. τωρα αν εβαλες μονο το ενα δαχτυλο μεσα δεν εχει σπασει αν ομως ολα τα δαχτυλα τοτε σιγουρα υπαρχει ομως και μια περιπτωση να ειναι ελαστικος και να σπασει μονο κατα την εγκυμωσινη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129512 από vasoula18 στις 14 Αυγούστου 2014, 12:11μμ

vasoula18

Εικονίδιο
μέλος από: 14/8/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σασ ειμαι 18χρονον και ειμαι παρ8ενα φοβαμαι να το κανω ακομα αλλα θελωω παρα πολυυ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login