Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πώς να εξηγήσω το σχολείο σε μια ανώτερη διάνοια; (Elliot, E.T.)
Τρίτη, 21 Μαΐου

χαπι της επομενης μερας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129633 από pikachu kitty^^ στις 21 Αυγούστου 2014, 11:17μμ

pikachu kitty^^

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
παιδια χελπ!
πριν 2 μερες πηγα να κανω κτ με το αγορι μου για πρωτη φωρα...το θεμα ειναι πως δν περιμεναμε να κανουμε κτ και δν ειχαμε προφυλαξη...λοιπον ακουμπησε τα γενιτηκα οργανα του στα δικα μου, και πανω στην μεγαλη ενταση που ειχαμε προσπαθησε να το βαλει μεσα μου..λοιπον μπηκε περιπου το μισο αλλα το εβγαλε αμεσως..ηταν μεσα μου για περιποθ 5-10 δευτερολεπτα...δν τελειωσε μεσα μου αλλα φοβαμαι μην εγινε κτ με τα προσπερματικα υγρα...παρεπιπτωντως δν ημουν στις γονιμες μερες μου..υπαρχει περιπτωση να εγινε κτ? και αν εγινε μπορω να κανω κτ τωρα με το χαπι της επομενης μερας?
σαααας παρακαλω πολλυ, απαντηστε γτ εχω κατα ανχωθει!!!
θενκς
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129637 από Dieftharmenos στις 21 Αυγούστου 2014, 11:36μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα και οχι δεν μπορεις να παρεις το χαπι της επομενης μερας μετα απο 72 ωρες...αν θες πανε παρτο τωρα αλλα δεν εχει και πολλες πιθανοτητες να λειτουργησει.Οσο πιο αργα το παιρνεις τοσο χειροτερα ειναι και εσυ εισαι προς το τελος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129640 από Filippos_Livano στις 22 Αυγούστου 2014, 12:26πμ

Filippos_Livano

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Δεν εχει γινει τιποτα,μην ανησυχεις!!Εφοσον δεν τελειωσε μεσα σου και μπηκε με το ζορι για 10 δευτερολεπτα,δεν εισαι εγκυος!Χρειαζονται αρκετες προυποθεσεις για να μεινεις εγκυος,δεν ειναι τοσο απλο!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129641 από Jim123 στις 22 Αυγούστου 2014, 1:32πμ

Jim123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Υπάρχουν πάρα πολύ μικρές πιθανότητες να μείνεις έτσι έγκυος ακόμα και να ήσουν στις γόνιμες μέρες, όμως εφόσον δεν ήσουν, είναι απίθανο, δεν υπάρχει λόγος άγχους, άλλοι προσπαθούν για μήνες ή και χρόνια και δεν μπορούν να κάνουν παιδί. Δεύτερον το χάπι της επόμενης μέρας δεν είναι καραμέλα, νομίζω μια κοπέλα μπορεί να το πάρει 1 ή 2 φορές στην ζωή της, καλύτερα βέβαια να μην το πάρει ποτέ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129643 από Dieftharmenos στις 22 Αυγούστου 2014, 1:54πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jim123@22 Αυγούστου 2014)
Υπάρχουν πάρα πολύ μικρές πιθανότητες να μείνεις έτσι έγκυος ακόμα και να ήσουν στις γόνιμες μέρες, όμως εφόσον δεν ήσουν, είναι απίθανο, δεν υπάρχει λόγος άγχους, άλλοι προσπαθούν για μήνες ή και χρόνια και δεν μπορούν να κάνουν παιδί. Δεύτερον το χάπι της επόμενης μέρας δεν είναι καραμέλα, νομίζω μια κοπέλα μπορεί να το πάρει 1 ή 2 φορές στην ζωή της, καλύτερα βέβαια να μην το πάρει ποτέ.


1 φορα το χρονο ειναι το επιτρεπτο...μπορει να το παρει και παραπανω αλλα μπορει να της ταραξει τον κυκλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login