Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ κανείς δεν είναι πραγματικά άχρηστος. Στην χειρότερη περίπτωση χρησιμεύει για αντιπαράδειγμα.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

υγρα :/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130049 από Snipers στις 05 Σεπτεμβρίου 2014, 3:34μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Παιδια τα έφτιαξα πρόσφατα με μια κοπέλα και είχα καιρό να κάνω σχέση περίπου ένα χρόνο και όταν τα είχα ήμουν nerd δεν ήξερα δηλαδή από αυτά! Τελοσπαντων τα έφτιαξα με την κοπέλα και όταν βρισκόμαστε μαζί όταν την περνώ αγκαλιά και τη φιλαω βγαζω υγρα από το οργανο μου και το καταλαβαινω γτ μετα από λίγο είναι σαν να έχω λίγα νερά εκεί κατω! Χθες όταν βρεθήκαμε για λίγο ξανάγινε αυτό και μόλις πήγα σπίτι μου είσαι πως έχω προσπερματικα υγρα και φενοταν στην βερμούδα μου μια μικρή στάμπα ακριβώς εκεί που ήταν το κεφάλι του πουλιου μου.Παιδια δλδ οταν προχωρήσω σε μια σχέση θα χυνω όταν ακόμα ζεν θα μου τον έχει παίξει πχ?..πωω παιδιά γνώμες από ολους γιατί είναι σοβαρό το θεμα! Α και όταν βλέπω τσόντες μπορω να χύσω οπότε θελω αν θέλω σε λεπτο αν θέλω και σε 6λεπτο,τι φταιει ρε παιδια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130062 από lenaki19 στις 05 Σεπτεμβρίου 2014, 7:13μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
ειναι απολυτως φυσιολογικο με αυτα που κανετε οταν ειστε μονοι να βγαζεις προσπερματικα υγρα, παει να πει οτι σε φτιαχνει αρκετα οτι και να κανετε εκει τη στιγμη... και το αγορι μου το ιδιο παθαινει οποτε μην ανησυχεις. τωρα για το αλλο σου ερωτημα δε μπορω να σου απαντησω... θα σου πουν τα αγορια εδω περα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #130084 από Lalalol στις 06 Σεπτεμβρίου 2014, 2:07πμ

Lalalol

μέλος από: 6/9/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

και εγώ το παθαίνω όποτε με ακουμπά ι κοπελιά μ ι πι κάτι διεγερτικό ιγρενετε το όργανο μου όχι σε βαθμό να φαίνεται τόσο αλά πάιζι ρόλο και πόσο active είσαι γενικότερα το καιρό αφτό....είναι απόλυτα φυσιολογικό άπλα καποιη άνθρωποι βγάζουν παραπάνω προσπερματικά υγρά από αλους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130396 από Alone στις 22 Σεπτεμβρίου 2014, 4:14μμ

Alone

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ειναι απολυτα φυσιολογικο δεν εχει κατι να φοβασαι , ειναι οι ορμονες καποια στιγμη θα σταματησει ,αυτο εξαρατε κ σπο εσενα .παιζει και ρολο η αυτοσυγκρατια !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login