Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μη σηκώσεις χέρι στα παιδιά σου. Αφήνεις το θώρακά σου απροστάτευτο.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

αυνανισμός αμαρτία?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130467 από perriergos στις 26 Σεπτεμβρίου 2014, 2:54πμ

perriergos

μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ξέρω ότι επίκειται διαγραφή με αυτό που θα γράψω αλλά δε με ενδιαφέρει[οι τιμωρίες έχουν νόημα όταν κάποιος τις φοβάται]. Δεν είμαι ο Ni ko .Η δημοκρατία όμως στο συγκεκριμένο θέμα φαίνεται να περισσεύει.Δε φταίει όμως άλλος από το παιδί που έκανε την ερώτηση .Αν σε ενδιαφέρει αν είναι αμαρτία ρώτα θεολόγο ή ιερέα, εδώ τι περιμένεις να σου πουν, ένας πήγε να σου απαντήσει ακριβώς σ αυτό που ρώτησες και διέγραψαν και την απάντησή του Δημοκρατικά.[γιατί άλλο αφήνω τον άλλο να διατυπώσει αυτό που έχει να πει κι ας διαφωνώ ή ας το κοροϊδέψω κι άλλο σβήνω αυτά που λέει γιατί δε μπορώ να ανεχτώ κάτι άλλο από αυτό που εγώ πιστεύω ] Τι πείραζε να μείνει η άλλη άποψη και κάντε τον λάστιχο. Είναι πιο ανυχτόμυαλη η λογοκρισία και λιγότερο προπαγανδιστική η παρουσίαση μόνο της μιας άποψης; [με τη νοοτροπία που έγινε η διαγραφή τα έχω , όχι με το θιγόμενο θέμα, ελπίζω να έκανα τη διαχείριση να προβληματιστεί(και ως αιτία διαγραφής μου να μη δω κανένα αλαζονικό : δε θα μας υποδείξεις εσύ ) Καλή συνέχεια]
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130468 από Dieftharmenos στις 26 Σεπτεμβρίου 2014, 3:12πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(perriergos@26 Σεπτεμβρίου 2014)
Ξέρω ότι επίκειται διαγραφή με αυτό που θα γράψω αλλά δε με ενδιαφέρει[οι τιμωρίες έχουν νόημα όταν κάποιος τις φοβάται]. Δεν είμαι ο Ni ko .Η δημοκρατία όμως στο συγκεκριμένο θέμα φαίνεται να περισσεύει.Δε φταίει όμως άλλος από το παιδί που έκανε την ερώτηση .Αν σε ενδιαφέρει αν είναι αμαρτία ρώτα θεολόγο ή ιερέα, εδώ τι περιμένεις να σου πουν, ένας πήγε να σου απαντήσει ακριβώς σ αυτό που ρώτησες και διέγραψαν και την απάντησή του Δημοκρατικά.[γιατί άλλο αφήνω τον άλλο να διατυπώσει αυτό που έχει να πει κι ας διαφωνώ ή ας το κοροϊδέψω κι άλλο σβήνω αυτά που λέει γιατί δε μπορώ να ανεχτώ κάτι άλλο από αυτό που εγώ πιστεύω ] Τι πείραζε να μείνει η άλλη άποψη και κάντε τον λάστιχο. Είναι πιο ανυχτόμυαλη η λογοκρισία και λιγότερο προπαγανδιστική η παρουσίαση μόνο της μιας άποψης; [με τη νοοτροπία που έγινε η διαγραφή τα έχω , όχι με το θιγόμενο θέμα, ελπίζω να έκανα τη διαχείριση να προβληματιστεί(και ως αιτία διαγραφής μου να μη δω κανένα αλαζονικό : δε θα μας υποδείξεις εσύ ) Καλή συνέχεια]


Αρχικα ποιος σου ειπε οτι το φορουμ εδω ειναι δημοκρατικο(οχι οτι συμφωνω αλλα το λεει ξεκαθαρα στην εγγραφη οτι μπορουν να σε διαγραψουν και χωρις λογο).Επισης,περιεργο καποιος μετα απο 4 χρονια εγγραφης και με 3 μολις ποστς(πλην αυτουνου) να ερχεται να πεταξει αυτη την κοτσανα γνωριζοντας κι ολας τι ειπωθηκε απο κατι που εχει διαγραφη εδω και 2 μερες.

Περαν τουτου αν εχεις κατι να πεις πανω στο θεμα πες το ελευθερα.


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130469 από perriergos στις 26 Σεπτεμβρίου 2014, 3:33πμ

perriergos

μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Το ότι δε γράφω δε σημαίνει ότι δε διαβάζω [και μάλιστα σχεδον καθημερινά,οπότε ξέρω και τι γράφτηκε και τι διαγράφτηκε. 2 χρόνια εγγραφης και όχι 4, και επειδή παρακολουθώ όπως είπα και μου αρέσει το φορουμ γενικά,ενοχλήθηκα με τη λογοκρισία, δεν έχω δει να γίνεται διαγραφή χωρίς λόγο μόνο σε προφανείς τρολιές]
Πάνω στο θέμα θα απαντούσα στο Mike ναι για τη θρησκεία είναι αμαρτία όμως είσαι ελεύθερος να κάνεις ότι θελεις επί γης κανείς δε θα το ελέγξει αν υπάρχει μετά όμως ζήτω που καήκαμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login